Jump to content

Presta

Forumowicze
 • Content Count

  715
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Excellent

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,391 profile views
 1. Spróbuj przetestować w BIOS czy klawiatura ma opóźnienia. Być możne również sprawdzisz działanie poszczególnych klawiszy.
 2. Czyli podwyżka o 4.35 zł jeśli się nie mylę.
 3. To nie tak, cena przedłużenia jest na dole w kolejnej tabelce i kosztuje 120 zł, czyli 10 zł za miesiąc tak jak jest w głównej tabeli "sprytnie" podane na tacy.
 4. Dobrze napisali ale wprowadzają w błąd. Przedłużenie też za 10 zł ale od każdego miesiąca
 5. Patrzcie jak sprytnie nazwa rozwiązała sobie cennik domen https://www.nazwa.pl/cennik/cennik-domen/
 6. Ale ta kolejność nie posiada żadnej sprecyzowanej reguły.
 7. To dość skomplikowane, procentowo ocenia się części wspólne - gdybać sobie można.
 8. A myślisz, że sprowadzanie się do mojej osoby ma zastosowanie w ogóle ? Przecież podwyżki odczuje każdy, nie tylko działalności jednoosobowe. Średnia to również wpływ na składkę. Problem ogólnie dotyczy ZUSu.. ile dociera do ludzi a ile do Państwa.
 9. Ale to wszystko dotyczy małych i dużych firm i nie chodzi o to ile masz zapłacić, tylko o to jaki to ma wpływ na ceny usług i produktów -> finalnie.
 10. Wiecie co, wbrew pozorom taka podwyżka może zmusić rząd do rozmów i zmian w prawie - myślę, że presja ze strony firm będzie dość duża, może w końcu coś z tym zrobią, przynajmniej pomyślą. Bo przekraczane są "okrągłe" sumy. Oczywiście, że tak - pieniądze powinny trafiać od osób potrzebujących i tu jest cały błąd systemu, lecz nie tylko w tym aspekcie. Wiele się mówi "że pieniędzy nie ma", taka jest prawda - jednak lepiej pasuje stwierdzenie, że "nie stać nas", bo balować więcej niż się ma każdy może ... do czasu.
 11. Zacznijmy od tego, że niektóre strony mogą mieć "noindex" wstawiony świadomie.
 12. Najczęściej spotykam grafiki, które w cms, blokach, opisach produktów nie są ładowane przez https, warto przefiltrować bazę danych w takich miejscach.
 13. Wiesz dobrze, że takie arty budują wejścia nie nazwałbym tego zaglądaniem do portfela.. tylko symulacją.
 14. nie padło nic u Was na linuxpl ? widzę, że są jakieś problemy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy