Jump to content

Presta

Forumowicze
 • Content Count

  728
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Excellent

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,473 profile views
 1. w sumie to nic ciekawego i powiązania (UX/SEO) średnie.
 2. W jaki sposób prowadzisz bloga na w Prestashop ? korzystasz ze zwykłych zakładek CMS ? Jak w przypadku każdej innej strony warto dodawać meta dane - masz wpływ i pewność co zostanie wczytane.
 3. Wygląda trochę jak jak zaplecze, rozumiem że strona ta powinna pełnić funkcję reklamową / zarobkową Twoich usług ? W takim razie .. wg tej strony, czym się zajmujesz ? pisaniem artykułów ? nie widzę tutaj aspektów związanych z realizacją stron.
 4. Jeśli da się to warto zmodyfikować działanie tych linków. Druga kwestia jest taka, że jeśli te przekierowania działają na zasadzie "zapamiętania historii" (po samym id już tego nie zrobi) to pewnie jest to gdzieś zapisane w bazie danych - można to odszukać i ewentualnie zmodyfikować na docelowy link. Jednak w dalszym ciągu zagadkowa jest ta indeksacja przez G.
 5. Całkiem możliwe, że support traktują jako pomoc w obsłudze sklepu, czyli odpowiadają na pytania typu: "jak dodać kuriera" - czyli podsyłają link do instrukcji, a to też jest jakieś wsparcie A w powyższych wypadkach wsparcie z ich strony wymaga ingerencji informatyka, czyli jest dłuższa droga do otrzymania zadowalającej pomocy
 6. Mi osobiście brakuje wyraźnego podziału produktów na kategorie -> pomijając zakładki pod sliderem. Nie wiem jak dużo produktów tam będzie ale wyszukiwarka może się przydać.
 7. Jeśli ktoś nie lubi "kopiować do notatnika" to proponuję wkleić skopiowany tekst za pomocą skrótu klawiszy ctrl + shift + v Pomijając jakikolwiek sens tłumaczenia w translatorze G.
 8. Czyli oprogramowanie powinno wiedzieć co na zdjęciu jest dla Ciebie istotne a co nie, czytaj: którą cześć zdjęcia wykadrować ? Albo wyłączasz kadrowanie, albo ustalasz sam kadr .. albo leci losowo z auto. W Twoim wypadku chyba lepiej wyłączyć kadrowanie albo samodzielnie dodawać odpowiednie miniatury.
 9. W Żabie to samo Ostatnio rozmawiałem z administratorami sportowefakty.wp.pl i z tego co się dowiedziałem, to już sobie odpuścili rozwój aplikacji.
 10. Spróbuj przetestować w BIOS czy klawiatura ma opóźnienia. Być możne również sprawdzisz działanie poszczególnych klawiszy.
 11. Czyli podwyżka o 4.35 zł jeśli się nie mylę.
 12. To nie tak, cena przedłużenia jest na dole w kolejnej tabelce i kosztuje 120 zł, czyli 10 zł za miesiąc tak jak jest w głównej tabeli "sprytnie" podane na tacy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy