Presta

Forumowicze
 • Zawartość

  618
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

32 Excellent

O Presta

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

2436 wyświetleń profilu
 1. Dodać czcionkę do motywu.

  W CSS (na przykładzie Open Sans): @import url(//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans); w HTML (na przykładzie czcionki Open Sans): <link rel="stylesheet" href="https://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:300,600&subset=latin,latin-ext" type="text/css" media="all" /> W przypadku posiadanych plików: Musisz przekonwertować posiadany plik czcionki na różne rozszerzenia i importować w ten sposób (CSS): @font-face { font-family: 'MyWebFont'; src: url('myfont.woff2') format('woff2'), url('myfont.woff') format('woff'), url('myfont.ttf') format('truetype'); }
 2. Powered by PS&More™

  jest to pewnie link z darmowego moduł Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 3. Powered by PS&More™

  Przeszukaj wszystkie pliki Notepad. baze też może przeszukać. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 4. @michalsniezynski Fajnie będzie jak dodasz na stronie screen apki na androida.
 5. Będzie to menu, które posiada również podmenu ? -> rozwijane menu ? Jeśli tak to może być trochę grzebania jeśli kwestia tyczy się również dostosowania linków w podmenu.
 6. Jednak lepiej w PHP wprowadzić modyfikację, google zainfekuje zawartość przed wykonaniem jQuery. Korzystasz ze standardowego menu w WP ?
 7. Witam, proponuję zastosować jQuery.
 8. Metaopisy, dodawać czy nie ?

  Dodawaj mata opisy, jeśli nie chcesz żeby G pobierał sobie co chce .. czyli numer telefonu czy inne treści, które nie są opisem zawartości strony. Dodając meta dane masz wszystko pod kontrolą.
 9. Jak się zwracać do Internautów?

  Ja kulturalnie odpowiadam, że proszę śmiało mówić mi po imieniu.. jednak ja z kwestii przyzwyczajeń inaczej nie potrafię 'i proszę o wybaczenie' [emoji849] uważam, że nie ma co się spinać, nie rozmawiasz z królową Anglii
 10. Jak się zwracać do Internautów?

  Moim zdaniem oficjalnie, chyba że druga strona sama zdefiniuje inaczej. Jest to kwestia kultury i wychowania .. robimy tak jak się dobrze z tym czujemy. Nigdy nie wiemy z kim rozmawiamy, w jakim wieku jest to osoba więc .. ..
 11. SEO Prestashop

  - można swobodnie przypisywać alty dla ilustracji dodanych w opisach produktów, - standardowe zdjęcia, które są dodawane jako ilustracje produktu posiadają możliwość przypisania alt , a standardowo posiadają nazwę produktu. - do banerów wystawianych w sklepie również możemy przypisać alty.
 12. Część, dużo spamowych wiadomości dostaję na skrzynkę mailową, zastanawiam się nad jej zmianą, ponieważ jest to irytujące. Mam na myśli, w jaki sposób zabezpieczacie adres e-mail na stronie ? czy jest skuteczny sposób ?
 13. Szablony dla prostych stron

  https://greedeals.com/
 14. Edycja presty w kodzie

  zgadza się
 15. Edycja presty w kodzie

  w katalogu z szablonem mamy pliki *.tpl