Presta

Forumowicze
 • Content Count

  688
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,202 profile views
 1. Trello nadaje się do zarządzania prostymi projektami, dość dobrze się na nim pracuje.
 2. Presta

  :hover dla innego elementu

  Napisz dokładnie w czym problem.
 3. Jeśli widzisz sens w tym co robisz to zaglądnij np. https://wpzen.pl/jak-uzyskac-100-punktow-w-google-pagespeed-insights/
 4. Presta

  Kto rano wstaje...[piszemy do 8.00]

  @jimmi W Zielonej Górze podobnie, pozostaje "ustawienie pogody na tapecie"
 5. Skorzystaj z Prestashop, jeśli będziesz chciał pozostać częściowo na allegro to można skorzystać z gotowych modułów integracji. Ogólnie sklep posiada większość niezbędnych opcji do prowadzenia sprzedaży, w połączeniu z gotowymi modułami sklep spełni większość, jak nie większość oczekiwań. Tutaj można zerknąć w demo panelu administracyjnego: demo panel administracyjny prestashop 1.7
 6. Presta

  img - usuń width i height

  @ar4 Bez wymiarów również dostosuje się do ekranu - w sposób proporcjonalny, jeśli o tym mówisz. Bardziej pod kątem SEO się zastanawiam.
 7. Jeśli chodzi o mnie jestem zadowolony z serwerów linuxcom, cena jest ok.
 8. Presta

  img - usuń width i height

  Testował ktoś czy width i height w img ma jakiś wpływ na SEO ? Wymiary te są przydatne przeglądarkom podczas ładowania strony (rezerwacja przestrzeni), jednak czy z punktu widzenia SEO są jakieś zależności ?
 9. 20/30% zysku w stosunku do kosztów rejestracji domeny ? chyba nie ma sensu... biorąc pod uwagę ryzyko. Taki plan o jakim piszesz.. ma sens wyłącznie długoterminowy.
 10. Presta

  Meble na wymiar - pomoc dla ojca

  jak pod wymiar to wraz z montażem ? usługi regionalne ?
 11. Presta

  Jak wyłączyć/usunąć audio na mobile?

  Nie wiem czy js był koniecznością. Zastosowanie media w elemencie nie sprawdzi się ? link media="screen and (min-width: 900px)"
 12. Presta

  Wycena pozycjonowania

  W przypadku przetargów zgadzam się, można uzupełnić ofertę o ewentualne dodatkowe działania.
 13. Presta

  Wycena pozycjonowania

  W przypadku realizacji sklepów - to jest inna bajka, mimo wszystko nigdy nie pada pytanie dotyczące budżetu, a podawane są równie warianty współpracy. ---- Wyobrażacie sobie sytuację, że oddajecie auto do warsztatu (z konkretnym zadaniem do wykonania), a mechanik się pyta jaki jest budżet ? Masz rację, jednak mówimy o przetargach, które rządzą się innymi prawami. Ja bardziej nawiązuję do indywidualnych Klientów.
 14. Presta

  Wycena pozycjonowania

  Jaki jest Państwa budżet == ile możemy Państwa skroić ?? Póki nie poznamy potrzeb Klienta / branży - raczej budżet jest nam niepotrzebny.
 15. Presta

  Wycena pozycjonowania

  Moim zdaniem Klient powinien otrzymać różne warianty współpracy, i wybrać opcję, która jest odpowiednia na chwilę aktualną dla Jego budżetu. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Klient mówi, że może przeznaczyć 7 tys. / mieś .. a firma proponuje Mu ok.. 6.999 zł - bo akurat dobrze się składa na potrzeby Jego branży.