Jump to content

Redjasper

Forumowicze
 • Posts

  618
 • Joined

 • Last visited

About Redjasper

 • Birthday 01/17/1982

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.internetowe-pogotowie-reklamowe.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków
 • Interests
  Uleczymy Twoją Reklamę - Kampanie Google Ads - Wdrożenia Google Analytics

Recent Profile Visitors

4,486 profile views

Redjasper's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

23

Reputation

 1. Witaj, Jeśli macie Swój marketing, który ogarnia strategię i komunikację na wszystkich źródłach (facebook, google ads itp.), to wystarczy Wam freelancer, który przyłoży się do pracy. Jeśli chcecie mieć agencję, która zrobi spójną strategię, zajmie się wszystkim itp., to agencja. Kwestia, czy wydając 2500 zł na Google Ads myślicie o innych źródłach reklamy? Jeśli skupiacie się tylko na SEO i Google Ads, to po co płacić więcej agencji?
 2. https://support.google.com/google-ads/answer/9520605?hl=pl
 3. Dodaj maila Pracodawcy jako administratora do konta Google Ads.
 4. Da się, ale mam dziwne wrażenie, że korzystasz z kampanii SMART. W trybie eksperta używając klasycznej kampanii PLA i strategii ustalania stawek: Samodzielnego ustalania stawek, możesz ustawić stawki dla poszczególnych produktów. Sugeruje pogrupować sobie produkty w grupy reklam, a nie by były w jednej grupie reklam.
 5. Ta po prawej na dole teoretycznie tak, ale to też nie jest pewne, bo system reklamy tekstowe kierowane na sieć wyszukiwania z rozszerzeniem na sieć reklamową, może dodać jakąś grafikę. Ta na filmie, to zwykła tekstowa według mnie.
 6. Najczęstszym problemem w takich sytuacjach jest po prostu... zły zakres dat. Sprawdź jaki zakres sprawdzasz. Z tego co widzę to chyba kampania smart, więc Ty ustawiasz tylko podstawowe rzeczy, a system sam działa. Czasem potrzebuje chwili by się nauczyć jak działać. Kiedy była utworzona kampania?
 7. Cześć, Kod, który należy wdrożyć do remarketingu dynamicznego wdrożysz, ale to nie da Ci jeszcze możliwości reklamowania produktów, na których byli Twoi Klienci, bo do tego potrzebujesz wgranych produktów w Merchant Center, a przede wszystkim zaakceptowanych. Nie chcesz podawać cen, a ten parametr jest niezbędny aby produkty były zatwierdzone. Poczytaj o wymaganych parametrach w feedzie produktowym https://support.google.com/merchants/answer/7052112?hl=pl Podsumowując - w tej chwili nie zrobisz remarketingu dynamicznego.
 8. Na poziomie Wszystkie kampanie w środkowym oknie pod wykresem zaznacz te, które chcesz usunąć - edycja i usuń. Pamiętaj, że możesz mieć ustawiony filtr wszystkie i nadal będziesz widział wszystkie kampanie. Wystarczy zmienić filtr na Wszystkie prócz usuniętych, lub Wszystkie aktywne i będziesz widział tylko te aktywne kampanie.
 9. Środki przyznawane są w zależności od Twoich wydatków w 2019 poczytaj https://support.google.com/google-ads/answer/9803410?hl=pl Nie dość, że dają, to nie jesteś pierwszy, który marudzi.
 10. Z których funkcji chciałbyś korzystać? Do konta Google Ads musisz dodać kartę kredytową. Kampanie mogą być wstrzymane, więc możesz podszkolić się w tworzeniu kampanii, grupowaniu słów kluczowych itp.
 11. Wszystko zależy od konstrukcji sklepu, a dokładnie wtyczki do generowania feedu i tego jak zmieniasz cenę. Jeśli po prostu zmieniasz cenę, to powinna pojawić się jako price, ale jak dodajesz cenę promocyjną na tym produkcie to słusznie zapisywana jest ona jako sale_price bo później na produkcie, jak się pojawi w wynikach, Użytkownik może zobaczyć różnicę w cenie jaka była, a jaka jest - Google róznie podaje tą wartość jako procentową obniżkę lub o ile jest taniej.
 12. Jeśli nie kierujesz na Rosję, to się tym nie przejmuj.
 13. Sprawdź zakres dat jaki masz ustawiony. Zapewne nie obejmuje okresu, gdzie kampania zaczęła działać.
 14. Zerknij na ten artykuł supportu https://support.google.com/google-ads/answer/2375474?hl=pl
 15. Regulamin zmienił się już jakiś czas. Tylko firmy mogą się reklamować. Rozwiązanie? Skontaktuj się z jakimś znajomym, który ma firmę i się dogadaj. Jeśli ktoś pracuje w jakiejś agencji - dogadaj się. Samemu będziesz mógł prowadzić, ale na ich koncie stworzonym dla Ciebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy