Jump to content

Redjasper

Forumowicze
 • Content Count

  612
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About Redjasper

 • Rank
  Złoty Ekspert Produktowy na Forum Google Ads
 • Birthday 01/17/1982

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.internetowe-pogotowie-reklamowe.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków
 • Interests
  Uleczymy Twoją Reklamę - Kampanie Google Ads - Wdrożenia Google Analytics

Recent Profile Visitors

4,113 profile views
 1. Cześć, Kod, który należy wdrożyć do remarketingu dynamicznego wdrożysz, ale to nie da Ci jeszcze możliwości reklamowania produktów, na których byli Twoi Klienci, bo do tego potrzebujesz wgranych produktów w Merchant Center, a przede wszystkim zaakceptowanych. Nie chcesz podawać cen, a ten parametr jest niezbędny aby produkty były zatwierdzone. Poczytaj o wymaganych parametrach w feedzie produktowym https://support.google.com/merchants/answer/7052112?hl=pl Podsumowując - w tej chwili nie zrobisz remarketingu dynamicznego.
 2. Na poziomie Wszystkie kampanie w środkowym oknie pod wykresem zaznacz te, które chcesz usunąć - edycja i usuń. Pamiętaj, że możesz mieć ustawiony filtr wszystkie i nadal będziesz widział wszystkie kampanie. Wystarczy zmienić filtr na Wszystkie prócz usuniętych, lub Wszystkie aktywne i będziesz widział tylko te aktywne kampanie.
 3. Środki przyznawane są w zależności od Twoich wydatków w 2019 poczytaj https://support.google.com/google-ads/answer/9803410?hl=pl Nie dość, że dają, to nie jesteś pierwszy, który marudzi.
 4. Z których funkcji chciałbyś korzystać? Do konta Google Ads musisz dodać kartę kredytową. Kampanie mogą być wstrzymane, więc możesz podszkolić się w tworzeniu kampanii, grupowaniu słów kluczowych itp.
 5. Wszystko zależy od konstrukcji sklepu, a dokładnie wtyczki do generowania feedu i tego jak zmieniasz cenę. Jeśli po prostu zmieniasz cenę, to powinna pojawić się jako price, ale jak dodajesz cenę promocyjną na tym produkcie to słusznie zapisywana jest ona jako sale_price bo później na produkcie, jak się pojawi w wynikach, Użytkownik może zobaczyć różnicę w cenie jaka była, a jaka jest - Google róznie podaje tą wartość jako procentową obniżkę lub o ile jest taniej.
 6. Jeśli nie kierujesz na Rosję, to się tym nie przejmuj.
 7. Sprawdź zakres dat jaki masz ustawiony. Zapewne nie obejmuje okresu, gdzie kampania zaczęła działać.
 8. Zerknij na ten artykuł supportu https://support.google.com/google-ads/answer/2375474?hl=pl
 9. Regulamin zmienił się już jakiś czas. Tylko firmy mogą się reklamować. Rozwiązanie? Skontaktuj się z jakimś znajomym, który ma firmę i się dogadaj. Jeśli ktoś pracuje w jakiejś agencji - dogadaj się. Samemu będziesz mógł prowadzić, ale na ich koncie stworzonym dla Ciebie.
 10. Wejdź do ustawień: Urządzenia >> dla telefonów i tabletów ustaw modyfikator stawek na -100%.
 11. Jedyną możliwością jest funkcja wstawiania fraz https://support.google.com/google-ads/answer/2454041?hl=pl ale musisz sam dodawać frazy kluczowe do tej grupy reklam. Kampania Google Ads nie polega na tym... ważne jest aby optymalizować Swoje działania i działanie kampanii. Po to grupujemy frazy i po to dostosowujemy teksty reklamowe, aby koszt kliknięcia był niższy, a same teksty "przyjemniejsze" dla Użytkownika, co przyczyni się do lepszego Wyniku Jakości i zmniejszy koszty.
 12. Wszystko zależy jaką mieliście umowę. Z tego co czytam, to dana agencja prowadziła Ci kampanie, ale na Swoim utworzonym dla Ciebie koncie, czyli dane rozliczeniowe są ich - nie dziwie się, że nie dadzą Ci dostępu administratora, bo mógłbyś np. korzystać z ich karty. Musisz się z nimi porozumieć odnośnie przejęcia konta. Jeśli to nie wchodzi w grę, to tylko nowe konto. Powinieneś móc założyć Swoje konto Google Ads na tego maila. Jeśli nie, to nie unikniesz kontaktu z tamtą firmą, bo musieliby Cię odpiąć z niego, bądź Ty sprawdź, czy w Narzędzia i ustawienia >> Dostęp do konta
 13. Cześć, Jak sobie ładnie pogrupujesz te frazy, to bardzo szybko stworzysz całą kampanię. Zerknij na artykuł jaki napisałem o pracy w Edytorze Google Ads https://www.internetowe-pogotowie-reklamowe.pl/sposob-ab-ab/ jeśli jakieś frazy różnią się np, tylko miejscowością na końcu, czyli np. telewizory kraków suszarki kraków myjki kraków itp. itd to najpierw sposobem ab ab robisz wszystkie frazy z dopiskiem kraków potem zaznaczasz wszystkie grupy reklam z kraków i kopiujesz je - zmieniasz kraków na warszawa w nazwie grupy reklam >> w s
 14. Kierowanie na lokalizację jest przypisana do kampanii, więc każde kierowanie na inną lokalizację, to odrębna kampania. Zaprzyjaźnij się z Edytorem Google Ads i szybciutko sobie skopiujesz i wkleisz kampanie - zmienisz lokalizacje i teksty reklam jeśli w nich również występuje nazwa miasta. W panelu Google Ads również skopiujesz kampanię, ale tak szybko nie zmienisz tekstów reklam.
 15. Sugeruje telefon do supportu i wyjaśnienie sytuacji z nimi 800 702 380. Nie sugeruj się innymi reklamodawcami. Jeśli łamiecie jakąś regułę, to prędzej czy później oni również będą mieli odrzucone reklamy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy