Jump to content

genju2

Forumowicze
 • Content Count

  197
 • Joined

Community Reputation

3 Neutral

About genju2

 • Birthday 02/07/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdynia

Recent Profile Visitors

1,410 profile views
 1. Witam Czy na stronach bloga , artykuły które mają link canonical wskazujący na drugą osobą wyłączoną już stronę szkodzą ? np. www.blogkategoria/artykuł.html z linkiem canonical na sklepy.blogowe.artykul.html ( sklepy.blogowe.artykul.html jest wyłączona)
 2. Hej, Może mi ktoś wytłumaczyć takie zjawisko: Mam stronę: https://sklep.spirulina.pl i wpisuję ją w różne testery. https://search.google.com/test/mobile-friendly - tu jest ok http://responsivedesignsimulator.com/ - po wpisaniu sklepu nie może jak by załadować orbazu http://ami.responsivedesign.is - tutaj analogicznie jak powyżej http://troy.labs.daum.net/ - tutaj analogicznie jak powyżej Pytanie czemu w narzędziach nie zczytuje strony? Współczynnik odrzuceń w ostanich miesiącach zmienił się z 2 % do 88%. Szukam prz
 3. Jeszcze mam pytanie w GSC mam ok 300 Błędów " 404". z stanem " Wykluczono" Są to przewaznie nie aktywne już produkty na sklepie. Sprawdziłem ze do tych podstron nie kierują linki wewnętrzne i zewnętrzne. Dlaczego taki błąd wyskakuje? W nesie coś z tym robić czy nic?
 4. Witam, Mam pytanko: Mam 2 podstrony z 2 różnymi adresami url jednak z identyczną treścią. Jedna z tych stron ma tag noindex. Rozumiem ze roboty nie będą indeksować zduplikowanej strony gdzie mamy noindex. Ale będą je odwiedzać? Pytanie czy przy setki tego typu schematach będzie to powodować problem dla seo? Czy należało by podjąć jeszcze jakieś inne działania niż noindex w meta tagu? np zablokować w robot.txt?
 5. Jedyny powód to taki że dzięki temu jest śledzenie ruchu.
 6. @paq Czy bym mógł prosić o wyjaśnienie jakie to ma negatywne skutki dla seo?
 7. Hej a możesz zobaczyć na konkretnym przykładzie. np zobacz linki wewnętrzne przy produktach np wejdz na stronę https://sklep.spirulina.pl/t/diagnoza i najedź myszką na produkty wszędzie masz dodaną końcówkę w url ?taxon_id=14 Nie spotkałem się z takimi url w sklepach dużych marek. Pytanie jak działa Seo pod względem przenoszenia mocy przy takich url?
 8. Witam, Pytanko czy umiesczenie w linkach wewnętrznych do produktów : przykład - strona-glowna/kategoria/nazwa-produktu?taxon_id=1 jest błędem? Czy zostawienie w ten sposób da jakąś różnicę? strona-glowna/kategoria/nazwa-produktu
 9. Cześć, Mam pytanko co do strony https://baltic-interiors.com a mianowicie jak wrzucam ją w narzędzie http://www.redirect-checker.org to pokazuje mi ze https://baltic-interiors.com ma redirect 302 na https://baltic-interiors.com/en To dlaczego jak wklejam stronę do przeglądarki to nie przekierowuje mnie na en skoro narzędzie tak pokazuje. Majestic seo też tak pokazuje. Całkowicie nie wiem jak to interpretować. Czy w obecnej formie to jest poprawne? Teraz nie wiem czy strona głóna ma 302 i linki do niej prowadzące są nic nie warte czy nie?
 10. Witam serdecznie, Pytanko poniważ w google po wpisaniu frazy sklepu np przedłużacze bębnowe w ustawieniach język polski znajduje się strona na 50 miejscu a w google dowolny język nie ma jej w 100. Jaka może być przyczyna?
 11. Witam, Zauważyłem na jednych z stron iż numerki 1,2,3,4,5 kategorii paginowane w sklepie internetowym mają atrybut nofallow. Czy taki zabieg może zaszkodzić? To oznacza ze robot bedzie miał trudność dotarcia do produktów np w karcie nr 3?
 12. User-agent: * # Allow Directives Allow: */modules/*.css Allow: */modules/*.js Allow: */modules/*.png Allow: */modules/*.jpg # Private pages Disallow: /*?order= Disallow: /*?tag= Disallow: /*?id_currency= Disallow: /*?search_query= Disallow: /*?back= Disallow: /*?n= Disallow: /*&order= Disallow: /*&tag= Disallow: /*&id_currency= Disallow: /*&search_query= Disallow: /*&back= Disallow: /*&n= Disallow: /*controller=addresses Disallow: /*controller=address Disallow: /*controller=authentication Disallow: /*controller=cart Disallow: /*controller=discount Disallow: /*controller
 13. Witam serdecznie, Jaka przyczyna może być gdy sprawdzam swoją strone i w majesticu wnidieje taki napis: Wynik ostatniego przeszukiwania HTTP 403 Zabronione
 14. canonical jest domena-glowna/oleje-z-czarnuszki-egipskiej W GWT dodany jest aby roboty nie indeksowały parametrów z " ? "
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy