okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  6963
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  61

okazwłoka wygrał w ostatnim dniu 4 Styczeń

okazwłoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1267 Excellent

2 obserwujących

O okazwłoka

 • Ranga
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

16324 wyświetleń profilu
 1. Regularna cena to 400 zł netto. PS. Dzisiaj powinien już być instalator dla PHP 7.2 gotowy dla aktualnej wersji DonLinkage 6.6.9 A jutro lub pojutrze będzie gotowy update DonLinkage z wersji PHP 5 do PHP 7.2. Instrukcje będą podane. Nie będziemy robić już aktualizacji dla PHP 5, przerzucimy się od razu na 7.2, bo widzę, że chodzi to o niebo lepiej z DonLinkage.
 2. No to mamy zwycięzcę Gratulacje i dzięki dla wszystkich za wsparcie w jakiejkolwiek z form (i to nie tylko jeśli chodzi o tę aukcję). Niech WOŚP gra do końca świata i jeden dzień dłużej!
 3. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Brzmi skomplikowanie Ale zapisałem do sprawdzenia, jak nie będę wiedział o co chodzi to będę pisał
 4. Koniec licytacji za niecałe 5 godzin. Może jeszcze ktoś?
 5. Ogólnie będzie przerobiony harvester z większa możliwością konfigurowania tak, żeby każdy mógł w pełni z tego korzystać pod własne potrzeby. Jak ktoś ma jakieś pomysły, uwagi to śmiało proszę pisać, wszystko zapisuję.
 6. Plany są (dwa posty wyżej pisałem). Data dojdzie Tworzenie linków (url i anchor) z list też dorobię jakimś innym znacznikiem.
 7. okazwłoka

  EdytorSeo.pl - szybkie i łatwe pisanie tekstów

  Z tego co piszesz jesteś już zalogowany, a skoro tak, to faktycznie nie ma dostępu do strony logowania. Spróbuj wyczyścić ciasteczka, bo po zalogowaniu powinno być takie menu dostępne:
 8. okazwłoka

  Błędy

  Dzięki, momencik. Coś grubszego bo serwer nie odpowiada. Huurraaa, działa Wszystko leżało, trzeba było całość restartować.
 9. Pomaganie jest dziecinnie proste 27. Finał WOŚP 13 stycznia 2019 r. POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jak co roku robimy małą licytację na WOŚP. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam tutaj do licytacji, wygrywa ten kto da więcej na dzień 14.01.2019 (do końca poniedziałku). W temacie wystarczy podać kwotę, startujemy od złotówki, licytujemy całość. Będzie wymagane potwierdzenie przelewu na WOŚP, konto podane poniżej. Do licytacji: Pakiet 2000 punktów w systemie addurl.i4a.pl (wartość 100 zł) Pakiet 100 000 w systemie indeksowanie.i4a.pl (wartość 69 zł). Startujemy Licytujemy całość. Konto 27. Finału: 56 1140 1010 0000 5244 4400 1027 Dane banku: Oddział Korporacyjny Warszawa mBank S.A. ul. Królewska 14 00-950 Warszawa
 10. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Zaraz z rana sprawdze. Igolnie po usunieciu zerowych linkow ktore nie chcialy sie zindeksowac nastapila podmiana linkow i obe juz kosztuja. Widac to tez po srednim koszcie linka. Jutro postaram sie zoptymalizowac przeliczanie punktow, dam tez opcje wymuszenia przeliczenia.
 11. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Punkty użytkownika czy koszty linków?
 12. okazwłoka

  Wordpress 5.0

  Musieli dać 5, bo w numeracji 4 już miejsca nie było.
 13. okazwłoka

  WP zamyka katalog.wp.pl

  Do qlwebów ręcznie szybciej dodawało się wpisy Znalazłem z 2007: http://katalog.nuit.pl/info-3779.html
 14. okazwłoka

  WP zamyka katalog.wp.pl

  Ale po co, w 2006 na qlwebach robiło się topy
 15. okazwłoka

  Aktualności systemowe

  WAŻNE. NASTĄPIŁY ZMIANY DOTYCZĄCE PUNKTOWANIA / PŁATNOŚCI ZA LINKI ORAZ ZMIANY WYSYŁANIA LINKÓW NA STRONY: 1. Podstrona otrzymuje status "brak/stary cache" gdy spełnione są wszystkie 3 warunki: - przyjęła linki - cache jest starszy niż 60 dni - wszystkie wysłane linki są młodsze od cache (zostały wysłane po dacie cache) 2. Linki zostają automatycznie usunięte, gdy spełnione są 2 warunki: - są młodsze od cache - cache podstrony do której są przydzielone jest starszy niż 60 dni 3. Do stron ze starszym cache niż 60 dni nie są przypisywane linki. 4. Jeśli przynajmniej jeden link jest starszy od cache (czyli któryś z linków załapał się na cache) i jednocześnie cache jest starszy niż 60 dni wstecz, to strona nie otrzyma statusu "brak/stary cache". Jednak otrzyma ona mniejszą ilość punktów, proporcjonalną do ilości linków, które są w cache (jeśli ma 3 linki w cache, to oczywiście otrzyma całość punktów). Aby taka strona otrzymała punkty musi siedzieć w indeksie (komenda info).