okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  6868
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  58

okazwłoka wygrał w ostatnim dniu 10 Listopad

okazwłoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1235 Excellent

2 obserwujących

O okazwłoka

 • Ranga
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

15521 wyświetleń profilu
 1. okazwłoka

  Jak wykryć skąd biorą się backlinki?

  Usunąć (nadal są widoczne), na forum nie pokazujemy jak w piaskownicy
 2. okazwłoka

  Jak wykryć skąd biorą się backlinki?

  Potwierdzam, pierwsze dwie domeny należą do systemu indeksującego (mojego http://indeksowanie.i4a.pl ) - jeśli jest możliwość proszę o usunięcie adresów
 3. okazwłoka

  Błędy

  Unikalność sprawdza bot, zawsze można reklamacje wysłać (najlepiej id strony i zakres id podstron), wtedy zweryfikuje human.
 4. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Chodzi o cache w Google? Jeśli nie ma cache, to nie będzie punktów - ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem.
 5. Dzięki wsparciu wielu osób cel został osiągnięty: Teraz tylko trzymać kciuki!
 6. okazwłoka

  Błędy

  Dzięki za zgłoszenie, przyjrzałem się sprawie i był błąd. Powinno wrócić do normy do godzinki.
 7. Wpis rozwalił Planetę przez <title> w tytule
 8. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Tu nie chodzi o blokowanie stron robotom, chodzi o blokowanie wyświetlania samych linków systemowych. Nie będzie opcji wybierania zamieszczania linków na stronach blokujących/nieblokujących. Byłaby opcja wyboru, czy nasz link ma być zablokowany, czy nie. Oczywiście jest to pewna niekonsekwencja, ale moim zdaniem jest to najlepszy sposób pogodzenia. @wedrowiec chciałby, żeby jego linki były niewidoczne, przykładowo @fvr chciałby, żeby jego linki były widoczne. Dlaczego więc nie dać zarówno jednemu jak i drugiemu możliwości spełnienia marzeń przynajmniej w pewnym procencie? Wydawca na tym nic nie straci, bo co najwyżej majestic nie zobaczy linków wychodzących z systemu. Oczywiście z drugiej strony barykady są wydawcy wycinający w pień ruch z niepotrzebnych botów i tu nie ma żadnego gadania.
 9. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  To tak jak możesz zdecydować czy chcesz link dofollow czy nofollow, tak możesz zdecydować czy chcesz linkiem świecić, czy nie. Podkreślam, że każdy wydawca może sam decydować czy blokować boty i część z nich to robi. Czyli od strony linkującego w zasadzie nic się nie zmieni jeśli nie będzie chciał.
 10. okazwłoka

  Google hejt? Nie mogę wejść do Top100

  Jeśli robisz coś ręcznie, a można bez problemu z ogólnodostępnego automatu, to znaczy że robisz to z automatu
 11. okazwłoka

  Błędy

  @soulfailer - czasem takie sytuacje w systemie się zdarzają (nie wiem dlaczego), ale jest zrobione zabezpieczenie i sytuacja sama wraca zwykle dość szybko do normy. Nie znalazłem jeszcze przyczyny dopisywania do podstrony więcej niż 3 linków - mimo że przed każdym przypisaniem sprawdzana jest ilość faktycznie zamieszczonych linków. @Rainmaster ostatnio zauważył błędne dobieranie kosztów linka i faktycznie był błąd. W uproszczeniu źle był liczony koszt linków, a dobieranie linków odbywało się po prawidłowych kosztach (a nie tych źle obliczonych). Stąd teraz mielenie systemu z linkami tam gdzie kryterium jest koszt i ustawione trzymanie kryteriów. Myślałem że będzie to nieodczuwalne, stąd był brak komunikatu. @ttah dzięki, wygląda na to że poprawione.
 12. okazwłoka

  Google hejt? Nie mogę wejść do Top100

  Ale ich już pewnie nie ma.
 13. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Faktycznie może być taka sytuacja, że ktoś linkuje z systemu po to, by podnieść parametr TF w majestic i w takich przypadkach jest to niekorzystne dla linkującego, bo efektu nie zobaczy w majestic. I tu nasuwa się pomysł na dodatkową opcję w linkach: blokuj/nie blokuj roboty szpiegujące. Jakby to działało? Przede wszystkim od właściciela strony zależałoby to, czy wpuszcza roboty czy nie (tak, jak to jest od początku systemu). Ale w przypadku odblokowanych robotów to od linkującego by zależało, czy jego link będzie widoczny, czy nie. Taki pomysł wydaje się być sensownym rozwiązaniem, chętnie wysłucham opinii.
 14. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  System nie wprowadził wymogów, szczerze założenie było takie, że wydawcy będą o to sami dbali - ale okazało się że jednak nie. Już jest testowany instalator z automatycznym blokowaniem botów i będzie wymóg zainstalowania go na stronach.
 15. Dzięki wielkie! Napisz PRIV co z fantów Cię najbardziej interesuje