okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  6592
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  42

Ostatnia wygrana okazwłoka w dniu 19 Maj

Użytkownicy przyznają okazwłoka punkty reputacji!

Reputacja

1136 Excellent

1 obserwujący

O okazwłoka

 • Tytuł
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

13590 wyświetleń profilu
 1. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Strony systemowe trzeba traktować tak jak każdą inną stronę - wszystko zależy od rodzaju strony. Jeśli nie zbierasz żadnych danych osobowych, to nic nie trzeba robić.
 2. okazwłoka

  Aktualności systemowe

  Zostało naprawione ustawianie dla domen parametrów po jakich ma sprawdzać w majesticu. Do przekierowań z https można używać darmowego lets encrypt. Dodane zostało sprawdzanie IP sessji w celu dodatkowego zabezpieczenia kont. Niestety zalogowani zostaną raz wylogowani w celu aktualizacji sesji.
 3. okazwłoka

  Sprawdzaj bez protokołu - ustawienia

  Ok, dzisiaj zostało to poprawione - powinno już dobrze działać.
 4. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  System po prostu tego nie zdążył jeszcze wychwycić, wszystko działa poprawnie. Sprawdzanie zaindeksowania zostało przyśpieszone, więc powinno szybciej wychwytywać zmiany.
 5. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Daj kilka ID, sprawdzę.
 6. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  O to trzymanie kryteriów nie miało prawa poprawnie działać, poprawię to w najbliższym czasie, w sumie juz poprawiłem ale muszę to dokładnie przetestować.
 7. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Ok, sprawdzę to w wolnej chwili. PS. Przy okazji znalazłem niezłą dziurę w systemie - raz oznaczona podstrona jako zaindeksowana już nigdy z zaindeksowania nie wypadała, nawet w przypadku wyindeksowania Także można się spodziewać w najbliższych dniach spadku ilości podstron w systemie.
 8. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Jeśli jakiś link przestaje spełniać kryteria, to jest usuwany - nie ma znaczenia ilość punktów. Sprawdzanie linków maksymalnie do kilku dni bez problemu powinno przechodzić.
 9. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Przeanalizowałem sprawę z cache i zostawimy 60 dni, ale będą zmiany od 1 czerwca, bo obecny algorytm jest dziurawy: - w systemie jest bardzo dużo podstron, które mają cache starszy niż... ROK! A mimo to, punktują bo... nie mają linków i są w systemie minimum 3 mc (30% punktów), lub wymieniają linki i wtedy znowu podstrona dostaje 60 dni na uzyskanie cache. Przyśpieszenie sprawdzenia zaindeksowania też musi być zrobione, bo teraz jest sprawdzane raz w mc (niezaindeksowane są częściej sprawdzane).
 10. okazwłoka

  [Narzędzie] Sprawdź przed zakupem domeny czy ma filtr w Google!

  Na pakiety od 500 punktów w górę 50% rabatu - do końca następnego tygodnia.
 11. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Posprawdzam wszystko, faktycznie przy koncie na minusie nie będzie zdejmowało linków Co do Ranku, co miesiąc będą zwiększane wymagania: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/248064-aktualności-systemowe?page=2&tab=comments#comment-1559133 Nie będziemy szli w nakładanie ram na RD, zwiększany będzie współczynnik TF,CF,RD,wiek. Co do czasu cache - zostanie on skrócony z 60 dni prawdopodobnie do 40 - dokładny czas będzie zależny od analizy tego parametru na stronach systemowych. Coś mi się zdaje, że system nieprawidłowo notuje strony, które mają stary cache - zostanie to sprawdzone.
 12. okazwłoka

  Aktualności systemowe

  Do wymagań stron wydawców został dopisany warunek: w przypadku artykułów należy stosować zajawki na stronie głównej, w kategoriach, w tagach i na innych stronach listujących artykuły, wyświetlanie pełnej treści na tego typu stronach jest zabronione Od 1 lipca zaostrzone zostaną wymagania dla Rank=10 (powiększony zostanie współczynnik obliczany z TF, CF, RD, wiek), 1 sierpnia dla Rank=9, 1 września dla Rank=8, 1 października dla Rank=7 itd. co miesiąc do rank=4. Dzięki zmianie urealniona zostanie moc domen z poszczególnych poziomów Rank.
 13. okazwłoka

  [Narzędzie] Sprawdź przed zakupem domeny czy ma filtr w Google!

  To scisle tajne.
 14. okazwłoka

  [Narzędzie] Sprawdź przed zakupem domeny czy ma filtr w Google!

  Cennik API 1 punkt = jednorazowe sprawdzenie jednej domeny 100 punktów - 25 zł netto200 punktów - 48 zł netto300 punktów - 69 zł netto500 punktów - 110 zł netto1 000 punktów - 210 zł netto2 000 punktów - 400 zł netto3 000 punktów - 540 zł netto5 000 punktów - 750 zł netto10 000 punktów - 1 000 zł netto100 000 punktów - 5 000 zł nettoW celu zamówienia klucza api z odpowiednim limitem punktów proszę pisać na adres seosolutions@i4a.pl
 15. okazwłoka

  [Serwis] Pobieranie parametrów z Majestic.com

  Tak, wykupuję licencję z za +10 000 żeby zarobić 200 zł na mj Umówmy się, przy małych serwisach Majestic nie robi nikomu pod górkę. To tak jakbyś pytał każdego, czy ma wykupione API Google do monitorowania fraz.