okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  6504
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  37

okazwłoka wygrał w ostatnim dniu 17 Styczeń

okazwłoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1104 Excellent

1 obserwujący

O okazwłoka

 • Ranga
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

13176 wyświetleń profilu
 1. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Garść statystyk systemowych: Ilość domen w systemie: 1698 Ilość podstron w systemie: 61317 Ilość punktów generowanych przez system: 3069040 Ilość punktów transferowanych: 2145300 Ilość punktów przeznaczonych na linki: 2239297 Ilość emitowanych linków: 84047 Ilość aktywnych użytkowników: 140
 2. Mam do sprzedania strony przygotowane pod linktak.pl Specyfikacja każdej strony: - strony postawione są na "przedpremierowym" cmsie opartym o sqlite: CmsPodZaplecze. Jest to cms, do którego dodaje się wpisy dokładnie tak, jak do WordPressa - zarówno przez panel admina jak i plik xmlrpc.php. W praktyce wystarczy wrzucić otrzymane pliki na serwer i podać adres strony (obsługuje również https). Żeby podpiąć pod linktak wystarczy dorzucić na ftp pliki instalatora linktaka i w konfiguracji podać swój unikalny kod z linktak.pl - plik importujący podstrony utworzy się sam. CMS jest na darmowej licencji, można go użyć do budowy innych stron - każda strona na unikalnej templatce opartej o bootstrap (grafika w headerze z pixabay, tła) - każda strona posiada po 10 wpisów z ikonami - unikalna grafika, a część z pixabay - wpisy są średnio na 1000 znaków - kategoria stron: Nieruchomości i Budownictwo i Architektura - duże zapotrzebowanie Do sprzedania paczka 10 stron. Oferta bez domen. Podpinając strony pod domeny z rank=10 otrzymasz za strony na start 10 tysięcy punktów, gdy strony nabiorą linków to strony wygenerują około 13 tysięcy punktów. Oczywiście strony można uzupełniać dodatkowymi tekstami, wtedy strony będą generowały więcej punktów. Minimalna cena: 400 zł netto. Sprzedam osobie, która zaproponuje najlepszą cenę. Kontakt: seosolutions@i4a.pl lub PW Seo Solutions Kustronia 4/90 43-300 Bielsko-Biała nip 5472108546
 3. indeksowanie.i4a.pl **** system do indeksowania linków

  Linki są cały czas przerabiane, zaległa kolejka już dawno jest rozładowana i teraz jest przerabiane to co jest wrzucane. Niestety obecny sposób indeksowania sprawia, że kolejki będą się tworzyły - tego nie będzie się dało uniknąć. Szczególnie gdy ktoś wrzuci większą paczkę na raz.
 4. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Co do tych synonimów: jeżeli synonimy są bardzo dobrze stworzone, to nikt na tym się nie pozna - więc mimo że są z synonimów, nie ma szans żeby to wykryć. Ostatnio mam sporo pracy i trochę z mailami jestem w plecy.
 5. Aktualności systemowe

  UWAGA dla wydawców! Dzisiaj rusza spore przedsięwzięcie polegające na weryfikacji zasobów wydawców linktak.pl - jest tego sporo do sprawdzenia. Strony są sprawdzane i będą odpowiednio oznaczane w takich przypadkach jak: - bezsensowne teksty - teksty generowane z synonimów z wyraźnymi błędami - teksty z błędnie wprowadzonymi tagami - teksty generowane z jednego źródłowego tekstu z synonimami w obrębie jednej domeny - teksty generowane z synonimów w nadmiernej ilości Wydawcy idący na skróty od dziś będą mieli ciężej. Jest to dobra wiadomość dla reklamodawców jak i wydawców działających fair. Dodatkowo nowe zasoby będą wnikliwie weryfikowane tak, by nie przedostały się już do systemu żadne "perełki". Ogłoszenie kolejne: Od 15 kwietnia formularz zgłaszania nowych stron ulegnie zmianie - przy zgłaszaniu nowej domeny będzie konieczność zgłoszenia od razu minimum 10 podstron.
 6. To całkiem co innego. W skrócie: użytkownicy do systemu dodają strony internetowe z miejscami na linki, inni chętni użytkownicy mogą zamieszczać linki na tych stronach. Żeby zamieścić i utrzymać linki na stronach trzeba mieć punkty, a punkty można odkupić od innych użytkowników lub zdobyć je udostępniając miejsca na linki na swoich stronach.
 7. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Jest coś w tym stylu (nazywa się to czarna lista) - wystarczy wybrać dowolny link i wybrać "Dodaj na czarną listę": Domeny, które dotyczą wybranych podstron zostaną zapisane na Twoją osobistą "Czarną listę". Oznacza to, że Twoje wszystkie linki zostaną zdjęte z wybranych domen, dotyczy to linków ze wszystkich grup. Dopóki domeny będą widniały na czarnej liście, system nie będzie przydzielał do nich również Twoich nowych linków.
 8. Parametr site: w zapytaniu Googla

  Korzystasz?
 9. Parametr site: w zapytaniu Googla

  Tak to teraz działa. Pisał o tym też @wedrowiec wczoraj.
 10. indeksowanie.i4a.pl **** system do indeksowania linków

  Indeksowanie dzisiaj rano ruszyło. Wygląda to tak: - dodane linki do systemu oczekują na przerobienie, może to potrwać w zależności od kilku czynników od kilku minut do kilku godzin, czasem dłużej - od daty przetworzenia paczki linków zwykle musi minąć 3 dni nim linki zaczną się pojawiać w indeksie. Obecnie jest kolejka, bo przetwarzamy ponownie paczki linków dodawane od 2 marca.
 11. To nie tak, Googlebot po dodaniu strony do addurl po jakimś czasie (zwykle do godziny) odwiedza stronę. Ale ociąga się z wrzuceniem do indeksu - to trwa kilka dni.
 12. No tak, w takim razie mówi o czymś, o czym nie ma zielonego pojęcia
 13. W ostatnich dniach Google zmienił sposób przetwarzania adresów dodawanych przez formularz addurl (www.google.pl/addurl) - teraz strony pojawiają się w indeksie po kilku dniach, a nie tak jak do tej pory niemal natychmiastowo.
 14. @SzlafRock - była niemała różnica pomiędzy indeksowaniem różnymi dostępnymi sposobami, a indeksowaniem przez addurl i możesz tylko udawać, że było inaczej.