okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  6694
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  47

okazwłoka wygrał w ostatnim dniu 12 Lipiec

okazwłoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1171 Excellent

1 obserwujący

O okazwłoka

 • Ranga
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

14042 wyświetleń profilu
 1. Nie bardzo jest z czego zrobić instrukcję, myślę że tam wszystko jest jasne. Poszczególne moduły/zadania uruchamia się w konfiguracja->crony. Sporo informacji jest na stronie donlinkage.i4a.pl
 2. okazwłoka

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Tak, mam w planach wprowadzenie takiej opcji, dzięki temu będzie możliwość uzyskania dokładnie takiej ilości linków ze stron głównych jaką się zakłada (przez oddzielenia projektu na strony główne i podstrony).
 3. okazwłoka

  linki widmo

  @BaS dzięki za info, sprawdzę to. @Funio - u Ciebie faktycznie wygląda na to, że znikają linki. Upewnij się, czy nie ma to związku z opcją trzymania kryteriów linków.
 4. okazwłoka

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  Ok, już tak oficjalnie (jeśli login nie zgadza się na stronie z typami, to znaczy że został inny podany przy rejestracji konta): 1. @odys (nie obstawił jednego meczu) 2. @flower224 3. @krzysiuus (na Euro 2016 miejsce 21) 4. @rav88 ( totalnie zaskoczony , dodam że 6 meczów nieobstawionych, mogło być podium) ... i szczęściarz: 13. @KMlody84 I tak organizacyjnie, wygrani proszę się zgłaszać po nagrody do użytkowników, którzy zaoferowali nagrody, info o loginach z PiO dostępne są w zakładce z nagrodami: http://euro2016.freshscraper.i4a.pl/?id=nagrody - powinni wiedzieć o co chodzi, najlepiej proszę pisać z linkiem do tego postu z wynikami.
 5. Aby skuteczność na silnikach była dobra, trzeba przygotować odpowiednio bazy - puszczenie kilku-kilkunastu projektów, skorzystanie z modułu czarnej listy. W ten sposób zostanie z bazy odsiane sporo sporo adresów, ale zostaną te, do których da się dodawać wpisy. Aby powiększać sukcesywnie bazę należy korzystać z dostępnych modułów harvestera oraz detektora - to zapewni stały dostęp nowych adresów. Baza adresów dawno nie była aktualizowana, właśnie zrobiłem aktualizację. Baza pobierze się sama (do detekcji) o północy, można to przyspieszyć klikając w zakładce z bazami przycisk pobierania.
 6. okazwłoka

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  Nie obstawiłem dwóch ostatnich meczów Ale dół Czekam jeszcze info od usera, bo nie ma go tu na forum z takim loginem.
 7. okazwłoka

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Tak, ta informacja jest podana w dośc mocnym zaokrągleniu (w sumie na niekorzyść systemu), nie ma w systemie droższego linka niż 367 punktów.
 8. okazwłoka

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Te różnice wynikają z faktu, że wydawca otrzymuje zawsze 100% punktów na stronie głównej nawet gdy nie ma na niej linków lub jest ich mniej niż 3. Linkujący nie płaci całości punktów gdy jest jeden link albo połowy gdy są dwa linki. Podobnie rzecz ma się z podstronami.
 9. okazwłoka

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  System sprawuje się dobrze, świadczy o tym między innymi wysoki procent przedłużeń transferów. Zachęcam do przetestowania, to najlepsza droga do sprawdzenia czy dobrze działa.
 10. okazwłoka

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  2 lata temu w finale euro też nikt nie dawał szans Portugalii z Francją
 11. Ilość miejscówek w darmowym premium jak i w płatnym premium jest płynna i zawsze tak było i będzie. Co do ilości sukcesów w darmowym premium faktycznie u mnie też jest 12 sztuk na przykładowym projekcie. Powinno być więcej w darmowym, ale sprawdzę to dokładnie. Na płatnym premium weszło mi 1439.
 12. okazwłoka

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Nie wiem co się tam zadziało
 13. okazwłoka

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  @M0drzew id linka 304487 - strona jest oznaczona w systemie, błąd na niej został automatycznie znaleziony wczoraj o godzinie 22 i był to pierwszy błąd, stąd jeszcze system nie usunął podstrony, przy kolejnym sprawdzeniu i błędzie będzie punktacja obniżona do zero. id linka 232730 - takiego w systemie nie ma, więc nie sprawdzę do jakiej strony prowadzi. Indeksacja jest sprawdzana na bieżąco, ale zawsze są szanse, że jakaś strona z tego indeksu wypadnie i minie jakiś czas zanim system to wyłapie. Poza tym czasem site,info nie zwracają wyniku, a cache zwraca. W takim przypadku strona oznaczana jest jako zaindeksowana. @Iguana Z tego co widzę wszystko jest ok, punkty się zgadzają, możliwe że suma punktów wymagała przeliczenia. Jak możesz, sprawdź teraz.
 14. Trzeba podpiąć coś do odczytywania recaptcha2 dla google, na przykład 2captcha.
 15. okazwłoka

  [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Jeśli możesz podaj login z systemu (moze być na priv).