okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  6411
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  36

Ostatnia wygrana okazwłoka w dniu 27 Listopad 2017

Użytkownicy przyznają okazwłoka punkty reputacji!

Reputacja

1080 Excellent

1 obserwujący

O okazwłoka

 • Tytuł
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

12771 wyświetleń profilu
 1. W tym tygodniu dojdzie ponad 300 nowych miejscówek w Premium. Domeny i serwer już czekają
 2. Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Myślę, że lekarstwem (może akurat złe słowo dobrałem) może tu być opcja zajmowania wszystkich slotów - wtedy wiesz, że nie ma i nie będzie innego linka. Zapłacisz więcej, ale będziesz miał to co chcesz
 3. Aktualności systemowe

  Od 1 lutego nie będą przyjmowane do systemu strony, które mają nie więcej niż 10 wpisów na stronie - przy pierwszej moderacji będą odpowiednio oznaczane.
 4. Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  1. Tak, jest taka możliwość. Ogólnie można zgłaszać takie stron, ale system to powinien wychwycić (od razu nie odrzuca, bo może to być chwilowy stan). Przy linkach jest opcja zgłaszania. 2. To wygenerowałoby szereg operacji dla każdej próby przydzielenia linka: sprawdzenie czy nie ma na stronie niechcianych fraz dla Twojego linka jak i sprawdzenie czy anchor Twojego linka jest niechciany w linkach już opublikowanych. Będzie wprowadzona opcja masowego usuwania linków po urlach - czyli wyeksportujesz sobie miejscówki, zweryfikujesz je dowolnym narzędziem i niechciane po prostu wkleisz do okienka i je usunie. Tak bym to widział.
 5. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Dziś przekroczona została granica 900 podpiętych aktywnych domen! System cały czas się rozwija, zapraszam niezdecydowanych do wypróbowania serwisu,
 6. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Musisz szukać konkurencyjnych Skupiamy się tylko na stronach z polskim kontentem.
 7. Wordpress - wpisy

  Nie znam, ale pewnie coś znajdziesz tu: https://pl.wordpress.org/plugins/tags/columns/
 8. Jeśli ktoś się zastanawia nad premium, to można wylicytować od złotówki (na razie brak ofert) Premium + inne usługi (addurl,indeksowanie i inne) tutaj:
 9. Faktycznie katalog premium z tego co kojarzę przyjmuje różne podstrony. Zrobiłem porządek z adresami Premium, nie chciały się usuwać stare adresy. Teraz powinno być ok.
 10. Wynoszenie treści z bloga - jak to ogarnąć.

  Robisz canonicala i nic nie musisz usuwać.
 11. Aktualności systemowe

  Zostało wprowadzone zabezpieczenie przed umieszczaniem linków prowadzących do jednej domeny (dowolnych podstron) z konkretnej podstrony. Na liście stron została umieszczona kolumna: Obł. - oznacza obłożenie linkami. Zalecam wrzucanie tekstów do tych, które mają obłożenie 100% - gwarantuje to niemal natychmiastowe przydzielenie linków. Ma to ważne znaczenie w świetle wprowadzonych ostatnio zmian do punktowania podstron. Może się zdarzyć, że system pokaże obłożenie większe niż 100% - to oznacza, że są jeszcze linki wyświetlane na podstronach, które z jakiegoś powodu wpadły do nieaktywnych podstron. Takie linki system nie zdejmuje automatycznie, wydawca za takie podstrony nie dostaje punktów, a reklamodawca za takie linki nic nie płaci (koszt 0 pkt) - do momentu powrotu podstrony do aktywnych.
 12. Aktualności systemowe

  WAŻNA ZMIANA! Obowiązuje od teraz. Nowe podstrony, które mają przynajmniej jeden link systemowy otrzymują punkty. Stare podstrony (istniejące w systemie minimum 90 dni) w przypadku braku przynajmniej jedno linka systemowego otrzymują 30% punktów. Podstrony, które nie mają żadnego linka systemowego przez pierwsze 90 dni nie otrzymują punktów (do momentu przyjęcia linka bądź upływu 90 dni). Zmiana obowiązuje dla podstron dodawanych od tego momentu, podstrony podpięte wcześniej zawsze punktują 100%.
 13. Zmiana sposobu naliczania punktów za podstrony

  Zmiana właśnie została aktywowana. Wszystkie podstrony dodawane od tej chwili będą podlegały nowym zasadom. Podstrony, które zostały dodane do tej chwili dostają bezwzględnie zawsze 100% punktów (chyba, że mają bonus za zapotrzebowanie, to więcej).