okazwłoka

Oficjalne
 • Zawartość

  6789
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  51

okazwłoka wygrał w ostatnim dniu 16 Wrzesień

okazwłoka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1197 Excellent

2 obserwujących

O okazwłoka

 • Ranga
  DonOka ;)
 • Urodziny 23.09.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

14655 wyświetleń profilu
 1. okazwłoka

  Skrypt tworzący zaplecze

  Seoinstalator plus WPis. Odradzam robienie czegos takiego. A tak na serio: nie gadaj, tylko rób
 2. okazwłoka

  Błędy

  UWAGA! Chciałbym uspokoić wydawców, w obliczeniach miałem błąd i wygląda na to, że problem dotyczy jedynie 3% zasobów. Także bez żadnych nerwowych ruchów. Przepraszam za niepotrzebne podniesienie alarmu. @wedrowiec - sprawdzę to dokładnie i dam znać.
 3. okazwłoka

  Błędy

  @wedrowiec - niestety sam Sobie odpowiedziałeś - brak zasobów :/ - upewniłem się sprawdzając dokładnie, np w kategorii przemysł mamy tylko 10 domen :/ Sugeruję bardziej po tagach w treści przypisywać linki. A TERAZ WAŻNE INFO! Został odkryty błąd, został już naprawiony, ale trzeba o tym napisać, bo poprawa tego błędu w przeciągu najbliższego miesiąca będzie miała mocny wpływ na system! Dotyczy bowiem podstawowego czynnika mającego wpływ na moc systemu. Błąd dotyczy interpretacji, czy dana strona ma aktualny cache, czy nie (60 dni od przyjęcia linka). Czyli dotyczy indeksacji linków. Problem jest bardzo poważny, gdyż okazuje się, że około 20% spośród wszystkich aktywnych podstron systemu powinna zostać oznaczona jako "starycache", bo faktycznie stary cache ma (np. z marca a nawet gorzej). Jak to zostało rozwiązane? Otóż podstrony nie zostały od razu oznaczone jako "nieaktualny cache" głównie dlatego, że sporo z tych stron od ostatniego sprawdzenia cache mogło ten cache odświeżyć. Dlatego dopiero od tej chwili (a raczej od jakiejś godziny wstecz) przy sprawdzaniu cache będzie wszystko prawidłowo sprawdzane i strony będą prawidłowo oznaczane jako " brak/stary cach"e. Pełne sprawdzenie zindeksowania zasobów systemu powinno trwać nie dłużej niż 25-30 dni. Panika wydawców: do biegu, gotowi, start! Tak naprawdę nie ma co panikować. Nawet w przypadku wystąpienia tymczasowego minusowego stanu konta u wydawcy. Przelewy nie dłuższe niż 30 dni nie są przerywane. Ale wiadomo, trzeba odświeżyć cache, bo inaczej punkty nie wrócą. Co zrobić, żeby zachować aktualną ilość punktów? Najlepiej pozgłaszać mapy strony do google (ping mapy). Jeśli to za mało, to pozgłaszać do addurl (nie trzeba weryfikować domen, można skorzystać z tego sposobu). W panelu na liście grup stron można eksportować strony ze starym cache, wtedy będzie wiadomo ilu i których stron problem dotyczy. Niestety wprowadzone zostało zamieszanie, źle przeliczone zostały dane. Dzisiaj wszystko zostanie poprawnie przedstawione. Także bez paniki proszę , bo wygląda na to, że problem jest o wiele mniejszy (około 3% zasobów).
 4. Jakbym czytał tę książkę, to też pewnie bym się nie kapnął, że to dzieło bota W polskim języku nawet pisanie precli jest w tym momencie niemożliwe. Można tworzyć jakieś schematy, ale to nie będzie dzieło bota.
 5. Zacięło się sprawdzanie (akurat na weekend ;( ). Już uruchomione, przepraszam za problemy.
 6. okazwłoka

  Nietypowe przekierowanie

  A jak to wygląda dla Googlebota?
 7. okazwłoka

  Zarobki copywriterów i nie tylko

  Lepsze teksty zapleczowe i seo(? co to są teksty seo ? Opisy kategorii w sklepie?? ) można by łyknąć za 7 zł, ale precle za 7 zł? Stawka preclowa każdy wie 1,5-2 zł netto Nie trzeba badań.
 8. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Ok, poszło. Jest ok?
 9. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Trzymanie kryteriów jest kolejkowane, może potrwać do kilku dni zanim różnice zostaną wychwycone. Podaj ID, przepuszczę to przez system i będzie wiadomo czy zadziałało dobrze
 10. okazwłoka

  Nocne zmiany, filtry, bany

  IMO jeśli to nie był DC to lepiej nie będzie.
 11. okazwłoka

  Nocne zmiany, filtry, bany

  Ale to jest oczywiste, że usunięcie blisko połowy serwisu nie zwiększy jego widoczności
 12. okazwłoka

  Nocne zmiany, filtry, bany

  Jeśli pozycje same nie wrócą, to przywróć backup i spróbuj usunąć jedynie linkowanie wewnętrzne do tych, które uważasz za bezwartościowe.
 13. okazwłoka

  Nocne zmiany, filtry, bany

  Dla Ciebie mogły to być bezwartościowe podstrony, ale niekoniecznie dla Googla. Usunięcie podstron mogło obniżyć ogólną ocenę strony. Szczególnie, że to prawie połowę wyciąłeś. Do usuniętych podstron prowadziły backlinki? Co zrobiłeś z usuniętymi podstronami? http 404? 301? 200?
 14. Jak mierzysz zindeksowanie? GSC czy zapytanie site? To drugie jest niedokładne i kapryśne i nie pokazuje wszystkiego. A pierwsze nie wiem
 15. okazwłoka

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Został wprowadzony koszt linka oraz opcja tylko na stronach głównych. Możliwe że dzisiaj z importem linków nie zdążę, ale nie jest to jeszcze przesądzone. Edit. Udało się wprowadzić import już Z tym że bardzo mało testowane, więc ostrożnie