Jump to content

okazwłoka

Oficjalne
 • Content Count

  7,677
 • Joined

 • Days Won

  85

okazwłoka last won the day on May 14

okazwłoka had the most liked content!

Community Reputation

1,498 Excellent

6 Followers

About okazwłoka

 • Rank
  DonOka ;)
 • Birthday 09/23/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://okazwłoka.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

23,314 profile views
 1. Zdjęcie to zdjęcie, jeśli nie ma o tym informacji dodatkowych.
 2. Dajesz ogłoszenie w dziale i przebierasz w ofertach
 3. UWAGA! Jeśli ktoś korzysta z odblokowywania IP/Proxy przez zewnętrzny serwis, to najlepiej zatrzymać usługę (w sumie dotyczy też Xevil). Zaszły w Google jakieś zmiany i sposób odblokowywania przestał działać. Dzisiaj pracuję nad rozwiązaniem problemu.
 4. Wolę, żeby wydawcy kombinowali z linkowaniem niż z treścią na stronach. Uzależnienie Ranku od ruchu sprawi, że na stronach do nagłówków i tytułów (title) będą bezsensu wrzucane tagi, które podniosą wskaźnik ruchu.
 5. Ruch ma tyle samo do mocy strony co i TF, czyli może się zgadzać, ale nie musi. Obecnie nie ma sposobu na określenie mocy domeny w oczach google.
 6. Przy punktacji biorą udział takie parametry jak zindeksowanie i data cache. Innych parametrów Google nie udostępnia Przerabialiśmy już w systemie strojenie, niepotrzebne zamieszanie. Mam doświadczenie z domenami i wykorzystałem je przy ważeniu. Na potrzeby stron SWL to jest wystarczające. Domeny z linkami można sobie przeglądać, dodawać do czarnej i białej listy - po to jest właśnie ta funkcjonalność, bo ja dobrze wiem, że czasem domena z Rank 5 jest mocniejsza od jakiejś z Rank 10.
 7. Rank jest nie do ruszenia, czas zmian już dawno za systemem. Teraz system pracuje na miano stabilnego i jedynie co, to rozwija funkcjonalność, ale w ocenie stron niewiele więcej da się tu zrobić. Przy ważeniu jakości (zarówno treści jak i linków) nie możemy zapominać o tym, że jest to SWL. Indywidualne zapotrzebowania na linki można realizować na przykład za pomocą zaplecza SEO, do czego zachęcam i nawet staram się robić o tego softy - jakby ktoś nie wiedział to jest np. fajny komplet Panel WPis + CMS Pod Zaplecze.
 8. Jest kolejna aktualizacja, kilka zmian i poprawek. Są też dwa nowe pluginy/wtyczki: 1. Auto Linker - Podstawia linki pod wskazane słowa kluczowe w treści. 2. Data Info - Wstawia na początek tekstu zdefiniowaną informację w odniesieniu do daty publikacji/aktualizacji.
 9. Dokładnie Plugin RSS mam zapisany do zrobienia. Będzie zarówno kanał RSS jak i właśnie czytnik z możliwością pobierania z publikacją.
 10. A dzisiaj taką stronę z ogłoszeniami udało mi się stworzyć na tym CMSie: http://giełda.elk.pl/
 11. Dlaczego mam tak daleko szukać, skoro mogę wpisać kody rabatowe?
 12. Ja na kody widzę kody pocztowe w googlu. A jeśli inni są wyżej na kody, to znaczy że mają optymalizację/linki lepsze.
 13. Widgety to już sprawa pomysłu/wyobraźni, chodzi tu o rozbudowanie/ubarwienie treści. Np. wyświetlając miasto ogłoszenia możesz podać z automatu kilka informacji o tym mieście: powierzchnia, liczba ludności, może nawet jakieś logo wyświetlić (flaga,herb) albo mini mapkę. Dodatkowo ilość ogłoszeń jakie masz w serwisie na to miasto. Ogólnie pomysłów może być dużo. Nie będzie wtedy treści ogłoszenia 1:1.
 14. Wątpię, żeby ktoś szukając kodów rabatowych wpisywał "kody", prędzej promocje, rabaty, kody rabatowe.
 15. bus do peru Faktycznie po wejściu na stronę i zobaczeniu 5 jednostek reklamowych nasuwa się jedno: MFA. Nie wygląda to pro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy