mcmagik

Forumowicze
 • Zawartość

  3998
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  51

mcmagik wygrał w dniu 18 Luty

mcmagik posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1571 Excellent

O mcmagik

 • Tytuł
  Idiot Intruder
 • Urodziny 1 Styczeń

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Internety

Ostatnie wizyty

7922 wyświetleń profilu
 1. Potwierdzam. A na dodatek powiem, że wysyłają takie kwity nawet do NGO pisząc jakieś brednie o działalności gospodarczej Czyli leci totalny hurt Na każdego cwaniaka przypadać musi inny, większy cwaniak. Poza tym jak @Finan zauważył czasem tych 2 kroki za innymi "zmusza się" do DG. To nie faktura a propozycja fakultatywnej (nieobowiązkowej) opłaty za wpis
 2. Tak, tylko zapomniałeś o jednym - aby uzyskać mniejszą ilość uderzeń serca, czyli w bardzo dużym uproszczeniu niższe tętno spoczynkowe, trzeba serce - jak każdy inny mięsień - wypracować. Aby wypracować serce trzeba je "nieco zmęczyć" - najprościej mówiąc wytrenować przez regularne ćwiczenia podnoszące ilość uderzeń na minutę. Wychodzi więc, że aby uzyskać wynikowo niższe tętno spoczynkowe trzeba najpierw zmusić serce wielokrotnie do pracy w wysokim tętnie, sięgającym bardzo często do 80-90% max hr innej drogi nie ma - z dobrą formą nikt się nie rodzi
 3. Problem polega na tym, że żydzisz się na kilka złotych na własne testy. Zainwestuj tych kilka piw w tytuł, który chcesz pracą obronić..
 4. adwords to taka galerianka - za równowartość jeansów przez chwilę będzie Ci dobrze
 5. Takie urle zalatują spamem
 6. 1. Nie 2. z adresu IP 3. narzędzi jest mnóstwo. masz dział poświęcony tej działce na forum.
 7. @up, wczoraj z wieczora i dziś z samego rana
 8. można także za karę..
 9. Zwłaszcza na ten u szpeczjalysty od strzyżenia owiec w Bieszczadach.
 10. Ja zawsze, ale to zawsze zaczynam od otwarcia butelki dobrego piwa. No może dwóch. Góra sześciu. Nie ważne czy altanka, seo czy zmiana koła w samochodzie - na trzeźwo to tak bez sensu.
 11. co może być równoznaczne z "nikt go nie będzie chciał kupić" można, trzeba tylko popracować nad własną bazą adresów e-mail
 12. sama chemia.. :/ na ostro proponuję wściekłego psa
 13. Nie żebym się czepiał ale.. tytułujecie się Stowarzyszeniem i Klubem.. więc na stronie powinniście legitymować się numerem KRS nadanym przez właściwy dla pola działania Sąd oraz Statutem, który precyzuje czy jesteście Organizacją PDG czy Organizacją NON PROFIT.. takich wieści tam brak..
 14. Duże znaczenie ma też sama optymalizacja skryptu. Dziurawy i źle zoptymalizowany wysadzi nawet dedyka Administrowałem przez blisko 5 lat sklepem ~3000 produktów, ~1400-1700 uu/dobę, który postawiony na shardzie w linuxpl śmigał bez zająknięcia.
 15. Są trzy prawdy - Twoja prawda, moja prawda i goowno prawda. To co powyżej to właśnie goowno prawda. To tak, jakby powiedzieć, że w supermarkecie wystarczy jeden sprzedawca - ten się zna, to po uja reszta ma coś wiedzieć.