Jump to content

Renata2020

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

227 profile views
 1. Dziękuję, no właśnie nie wiem czy to warte zachodu, myślałam o lh.pl obecnie jestem w addhost.pl nie mam z nimi problemów, ale co do szybkości serwerów to właśnie nie wiem czy warto zmieniać tego hosta, czy sa one podobne? Mam wykupiony najniższy pakiet 5 gb -może tutaj trzeba podnieść - choć i tak nie wykorzystuję tego.
 2. Czy hosting ma znaczenie jeśli chodzi o pozycjonowanie strony, np jego lokalizacja, lub inne parametry jeśli tak to czy można te parametry jakoś sprawdzić?. Chodzi o pozycjonowanie lokalnego biznesu nie sklepu internetowego. Kończy mi się abonament i zastanawiam sie czy się przenieść.
 3. Czy dobrze to zrozumiałam. Obecnie dobrze jest strona jest rozbudowa i na każdą podstronę przypada inne słowo kluczowe? a linkowanie robić tak w 70% na stronę główna, a reszta na podstrony?
 4. Dzieki, czasami trzeba się upewnić, przeczytam jeszcze dwa razy to zacznę rozumieć
 5. @Aleksiejs Rozumiem. Tak tez działam. A jak będzie lepiej. Mam 1 frazę kluczową - to wiadomo ona idzie na stronę główna. i 4 frazy dla których są przygotowane podstrony. (ale te frazy są łapane przez stronę główną, bo te frazy wystepują też na głównej stronie). Czy nie lepiej zostawić te frazy na stronie głównej, bo strona główna jest silniejsza? (tak mi się przynajmniej wydaje) czy jednak starać się je umieścić w podstronach i potem ewentualnie podstronę jeszcze podlinkować.? to jakaś róznica, czy nie ma to znaczenia?
 6. No nie wiem żeby nie nakierowywać robotów na stronę główna tylko na podstrony i aby strony się nie kanibalizowały.
 7. Hm... No ja mam na stronie głównej trochę treści, do tej pory wszyscy mówili- że mam ich za mało i treści na stronie głównej muszą być. Dopiero się uczę, dziękuje za odpowiedz. Wszystko chętnie będę zgłębiać.
 8. Jak to jest? Linkuję na stronę główną a ona przekazuje moc do podstron, tam natrafia na słowa kluczowe i strona główna idzie w gorę na te słowa kluczowe. - Tak to rozumiem. Dlaczego jednak czasami to jednak podstrona się wybija? (nie linkuję do podstrony)
 9. Dzień dobry, Chciała bym podlinkować stronę www dobrymi linkami, strona o tematyce dieta, odchudzanie. Chciała bym więc zakupić linki które będą dla mnie najlepsze, ale ja nie wiem co wybrać. Boje się słabych linków i nieuczciwych sprzedawców, dlatego piszę tutaj. Proszę o oferty na emaila renata2021@wp.pl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy