Jump to content

fajnygrabarz

Forumowicze
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Recent Profile Visitors

2,217 profile views
 1. Dokładnie, ale sprawdź, to później będziesz wiedział na co zwracać uwagę, a na co nie. Błędy Google wysyłałem do sprawdzenia bez żadnych zmian i przychodziła zwrotka, że błędy zostały poprawione.
 2. Allegro raczej nie obawia się Amazona, tylko Aliexpress i ich magazynów w Polsce. Osobiście Amazonowi nie wróżę wielkiego sukcesu u nas.
 3. dhosting brałem z 2 lata temu i wordpress mi nie chodził tak, jakby chciał. Sprawdzałem wer i mydevil, i dają radę. Wer jest tańszy i powinien ci wystarczyć.
 4. Dokładnie nie wiem. Przypuszczam, że jakaś wtyczka. Zainstalowałem Cerbera i poblokowałem kilka rzeczy.
 5. Ja też wolę Woocommerce. Sklepy, które stawiam, robię na tym. Presta nie bardzo mi pasuje, ale to może kwestia przyzwyczajenia. Woo ma naprawdę sporo możliwości i wtyczek. Tylko trzeba dbać o aktualizacje i bezpieczeństwo. Jakiś czas temu kilka dni się głowiłem, jak ktoś porobił włamy na wordpressa i co go wyczyściłem, to zaraz znów miałem przekierowania.
 6. No, widać, że się boją. Szkoda psów. Oczywiście można psy takich sztuczek nauczyć, ale w pozytywny sposób, jak Max napisał. Kliker, smakołyki, czas i pies się nauczy z radością, a nie strachem.
 7. Widocznie ludziom się to podoba, skoro cały czas głosują na tych samych. Dają 500+ to zabiorą 1000+
 8. @zgred aż sprawdziłem, bo zawsze myślałem, że h1 jest tylko jeden. To rzeczywiście ma znaczenie czy też robi robotę? Bo taki onet w większości h1 daje przy urlach do swoich serwisów. Czy w ich przypadku to kwestia wyglądu a link to link?
 9. No tak, ale przez moment myślałem, że to prawdziwe. Za jakiś czas pewnie tak będzie to wyglądało już w rzeczywistości. Chociaż zastanawiam się czy wojsko nie ma takich albo i lepszych robotów.
 10. Wyszukuję nazwę firmy w google. Wyskakują wyniki i po prawej stronie jest wizytówka. Wszystko ok. Jednak na dole wizytówki wyświetlają się podobne wyszukiwania Pod spodem samych wyników również są inne nazwy firm. Jak to zmienić albo usunąć? Tym bardziej, że konkurencja przy wizytówce nic nie ma, a na dole wyników ma hasła z własną nazwą firmy + słowo.
 11. fajnygrabarz

  ZenBLOG

  To może abonament od każdego pojedynczego szablonu? Wtedy autorowi na pewno będzie się opłacało robić aktualizacje... :/
 12. Nie. Przecież masz linki za darmo. Czemu myślisz o ich zrzekaniu się?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy