Jump to content

Stranek

Forumowicze
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

2,487 profile views
 1. Witam Potrzebuje domeny z frazą : dzis/today/dzisiaj i wszystkie inne kombinacje. Chodzi o to , żeby było cos o słowie dzis. Kontakt : idolromanski@o2.pl
 2. Witam W jaki sposób byście sztucznie/szybko/tanio napompowali statystyki tak , żeby wyglądały jakby domena była normalnie odwiedzana w serwisach typu "semrush" czy "majestic" ?
 3. Dokładnie, nie zalezy mi na jakosci linkow. Tam jest jakaś rotacja tych linków czy cały czas te same ? Jak dodam parę domen kupie linki to bede mial linki rozne na domenach czy raczej te same ? Co do zakupu linków automatycznym softem nikt się do mnie nie odezwał w tej sprawie. Pokupowałem trochę linków na allegro itd. Zobaczę jak to wyjdzie ilościowo w stosunku do ceny.
 4. Witam Zlecę wysłanie na moje strony linków z automatycznych softów typu xrumer. Linki muszą być z Polski Kontakt Idolromanski@o2.pl
 5. Budzetu nie mam duzego bo szukam crap linków w taniej cenie. Nie chce pozycjonować stron - nie liczę na efekty. Rozumiem widzę tutaj po Waszym stażu chłopaki , że żartów sobie z SEO nie robicie. Natomiast ja nie potrzebuje pozycjonowania/pozycji a jedynie linki dzięki , którym domena będzie wyglądałą jakby ktoś ją pozycjonował i coś na niej robił a nie pusta domena 0 baclinków , która wygląda jakby ktoś tydzień temu kupił domenke Ciężko będzie mi znaleźć jakieś blasty czy coś w tym stylu ? Potrzebuje jak największej ilości linków z jak największej ilości domen.
 6. Dzieki za odpowiedzi. Czyli wychodzi na to , że najlepiej poszukać kogoś kto mógłby puścić jakieś linki z xrumera czy innego tego typu softu. Dużo osób pyta po co mi te linki. Chce zdobyć na moje domeny crapowe polskie linki tylko po to , żeby ładnie wyglądały.
 7. Witam Mam kilka domen. Chciałbym na nie dodać natajńsze , polskie linki z jak największej ilości roznych domen i ip. Co byście na moim miejscu kupili ? Profile/Precle czy coś innego ? Nie zależy mi na jakości tych linków.
 8. Witam Potrzebuje linków powiedzmy po 500 na domenę jakiś śmieciowych. Zależy mi na różnorodności domen i najlepiej jakby były z polski. Kontakt idolromanski@o2.pl
 9. Witam Mam skin wordpress a w nim : https://imgur.com/qcT6o4c Taki blok , w którym chciałbym dodać swoją ramkę w miejscu , w którym zaznaczonym Zna ktoś może plugin albo jakiś sposób , żeby to znaleźć i dodać tam ? Wiem jak nazywa się blok.
 10. Witam Potrzebuje listy top 100,000 tysięcy rekordów dla Polskich stron (popularnosc) Takie uslugi udostepnia alexa i similarweb. Mysliscie , ze ktos kto ma tam platna subskrypcje chciałbym odpsprzedac taka liste ? Tam jest pełna usługa ja potrzebuje tylko tej listy zapisanej w jakimś programie typu word office czy coś.
 11. Jesli chodzi o dzialanie referrera i meta name robots bedzie ok ?
 12. Witam Mam pewien skrypt php i jak dodam na początku meta name to skrypt nie działa jak dodam pod nim kod od meta name to działa czy to bedzie dzialac? <?php $link[0] = array('link' => 'https://wp.plT', 'percent' => 85); $link[1] = array('link' => 'https://wp.pl', 'percent' => 15); $percent_arr = array(); foreach($link as $k => $_l) { $percent_arr = array_merge($percent_arr, array_fill(0, $_l['percent'], $k)); } $random_key = $percent_arr[mt_rand(0,count($percent_arr)-1)]; $redirectlink = $link[$random_key]['link']; header("Location: $redirectlink"); ?> <meta name="robots" content="noindex, nofollow"> <meta name="referrer" content="none"> A tak nie działa : <meta name="robots" content="noindex, nofollow"> <meta name="referrer" content="none"> <?php $link[0] = array('link' => 'https://wp.plT', 'percent' => 85); $link[1] = array('link' => 'https://wp.pl', 'percent' => 15); $percent_arr = array(); foreach($link as $k => $_l) { $percent_arr = array_merge($percent_arr, array_fill(0, $_l['percent'], $k)); } $random_key = $percent_arr[mt_rand(0,count($percent_arr)-1)]; $redirectlink = $link[$random_key]['link']; header("Location: $redirectlink"); ?> Ma to jakies zaznaczanie czy meta name jest na poczatku czy na koncu pliku ?
 13. Popularne pod wzgledem wejsc lub oigolnie według jakiegos wskaznika wiadomo ze jak maja mocne seo to i lepsze wejscia. Szukam po prostu stron , ktorych chce zapytac o wykup reklamy
 14. Witam Znacie jakąś stronę , która pokazuje topowe strony w polsce w danych kategoriach/frazach. Np.top100 czy top200
 15. Moglbys troche jasniej bo patrze w google cash google i widze jakiegos adwordsy jedynie. Koles mi podeslal skrypt w javascript do ramki co dorzucam+dorzucam 2 domeny "przejsciowe" wiec moze to zadzialac ze nie bedzie tego backlinka z domeny , na ktorej lezy. Boty czytaja linki javascript ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy