Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/18/2020 in all areas

 1. 2 points
  @MTC3000 pokazujesz komercyjny produkt, dostałeś ogólne rady. Ale nikt Tobie za darmo nie będzie robić audytu. Masz za mało wiedzy - ucz się. Chcesz zaoszczędzić czas - przeczytaj regulamin działu ogłoszenia i zlecenia, napisz poprawnie ogłoszenie i zlecaj usługę.
 2. 2 points
  Dostałeś darmowe piwo, a ty robisz kolejne kursy po następne! Strona przedszkola nie jest stroną non profit ... Więc zlecicie audyt strony - proste. Chcesz zarabiać daj zarobić innym - tak to działa .... EOT
 3. 1 point
  LeadGid Sieć partnerska numer jeden w dziedzinie generowania leadów finansowych w Europie Wschodniej. Co miesiąc dostarczamy miliony klientów do banków i firm mikrofinansowych. Leadgid pomaga bankom najskuteczniej wykorzystywać ruch internetowy i umożliwia partnerom zarabianie na ruchu przy maksymalnym zysku. Nasze zalety • Najlepsza usługa przyjazna dla klienta • TOP-1 w Europie Wschodniej pod względem liczby potencjalnych klientów • Specjalizujemy się w finansowym CPA od 2012 roku • Kontrola jakości ruchu • Szybki start (24 godziny) • Gwarantowana miesięczna ilość leadów • Najlepsze konkursy • Wszystkie dostępne opcje integracji • Zaawansowana analityka Dołącz do nas!
 4. 1 point
  niektórym przydałoby się pouczyć tej matmy chociażby z tvp, szczególnie jeśli się uważa, że średnia zależy od "Jak masz farta to Ci urosło, a jak peszka to spadło"...
 5. 1 point
  Przy punktacji biorą udział takie parametry jak zindeksowanie i data cache. Innych parametrów Google nie udostępnia Przerabialiśmy już w systemie strojenie, niepotrzebne zamieszanie. Mam doświadczenie z domenami i wykorzystałem je przy ważeniu. Na potrzeby stron SWL to jest wystarczające. Domeny z linkami można sobie przeglądać, dodawać do czarnej i białej listy - po to jest właśnie ta funkcjonalność, bo ja dobrze wiem, że czasem domena z Rank 5 jest mocniejsza od jakiejś z Rank 10.
 6. 1 point
  koszmarne są takie wstawki, w języku polskim chyba jest za mało słów...
 7. 1 point
  Ale przecież profesjonalnie wykonujesz strony www i ich pozycjonujesz, dla małych i wielkich firm. Czy ja się mylę? Wiec Ty chcesz zarabiać, a "podwykonawcy" ( użytkowniki tego forum) maja dla Ciebie pracować za darmo, tylko dla tego, że Ty masz braki w wiedzy? No hard feelings
 8. 1 point
  @s_matysik @Pysio @Mion - dzięki wszystkim za komentarze - doceniam! @Mion @MaxPan Wciąż nie sądzę, żebym nadużywał swoich "praw" jako pytający w dziale "Dla początkujących". No hard feelings panowie, wszystkiego dobrego.
 9. 1 point
  Jest kolejna aktualizacja, kilka zmian i poprawek. Są też dwa nowe pluginy/wtyczki: 1. Auto Linker - Podstawia linki pod wskazane słowa kluczowe w treści. 2. Data Info - Wstawia na początek tekstu zdefiniowaną informację w odniesieniu do daty publikacji/aktualizacji.
 10. 1 point
  Najs, przyjemniaczek z Ciebie. Twój pierwszy post z użyteczną radą nie zapowiadał takiego striggerowanego gburka. Nie sądzę, żebym nadużywał Waszej wiedzy i żebrał o gotowe rozwiązania (uświadom mnie jeśli się mylę) - nie bez powodu wrzucam to na dział "Dla początkujących". Co byś zrobił na moim miejscu?
 11. 1 point
  Jeśli będziesz pozycjonował strony konkurencji, to nic z tego nie będzie 🔗🔗🔗
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy