Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/01/2015 in all areas

 1. to co już pisałem wcześniej, jeśli chodzi o linki brandowe. Opis na moz.com to trochę lepsze źródło informacji niż posty innych forumowiczów, którzy nie znają zagadnienia: http://moz.com/blog/how-search-volume-affects-brand-links Brand - czyli marka, to jest zagadnienie osobno analizowane przez google. Jest ogromna ilość sklepów i systemów aukcyjnych na których jest: iphon, adidas, nike, galaxy.. I wszyscy chcieli by być w pierwszej 10.. Mają inny system podejścia do tego, bo na tych stronach chodzi o wielkie zakupy, wielkie pieniądze.. Dla większości początkujących i zaawansowanych nie ma
  3 points
 2. to spytaj się angola czy będzie wiedział co to znaczy( upowac) upować on chyba języka się uczył od kołyski.
  2 points
 3. Dają, dają tylko mniej. Stronę na jakieś oczywiście mało popularne frazy da się wypozycjonować optymalizacją i linkami bez anchora docelowego. Oczywiście nie piszę tu o trudnych frazach i na pewno nie wejdzie ona do np. top 3, chyba że będą to na prawdę mało popularne frazy. Matysik, boję się śniadanie zrobić. Bo jak otworzę lodówkę to pewnie tam też będziesz.
  2 points
 4. Tzn. mimo wszystko uważam, że ktoś kto ma pewną wiedzę o html css i budowaniu stron szybciej połapie się w gotowym bootstrapie niż na media queries.
  1 point
 5. Nie ma za co, wyślij płatnego sms to się zastanowię Heee a tak ogólnie fajne masz katalogi, może wymiana kodami PREMIUM?
  1 point
 6. Nie ma za co, wyślij płatnego sms to się zastanowię
  1 point
 7. Adres strony jako anchor również powoduje wzrost pozycji strony tylko trzeba wiedzieć gdzie takiego linka umieścić.
  1 point
 8. Skarbówka uwielbia takie tłumaczenia jak Twoje. Ludziom się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadali i zaczynają kręcić bo przecież "to można interpretować na dwa sposoby" a później przychodzi kontrola i okazuje się, że prawda jest tylko jedna. Wtedy trzeba oddać to czego się nie zapłaciło+odsetki+mandacik a całkiem w gratisie ma się takie przetrzepanie papierów, że przy okazji wychodzi jeszcze kilka innych rzeczy. Ale nie przejmuj się, szybko "dorośniesz" i zorientujesz się co robić warto a czego nie warto robić. Pamiętaj tylko, że "jak kraść to miliony" - wtedy przynajmniej stać cię na dobrego
  1 point
 9. A w ustawie o rybołówstwie słodkowodnym coś się ostatnio zmieniało? Bo nie miałem czasu przeanalizować.
  1 point
 10. Oj Panowie, sprawdzajcie takie rzeczy przynajmniej u jednej konkretnej księgowej bo przyjdzie US i zinterpretuje w $. Wszystko jest dobrze do pierwszej kontroli w której już nie będzie tłumaczenia myślałem, że jak na forum napisali to tak powinienem się rozliczyć.
  1 point
 11. Własnie pierwsza widoczna zmiana: można przyjąć zlecenie jeśli akurat nie ma się kasy na koncie
  1 point
 12. Przeloguj się na 2-gie konto ... żeby zachować ciągłość wypowiedzi
  1 point
 13. Dokładnie, tylko i wyłącznie OVH
  1 point
 14. Też Polecam OVH , od 3 lat the best.
  1 point
 15. Nowy Windows będzie ten sam i na komórkę, tablet i komputer. Większość z obecnych telefonów Nokia dostanie darmowe update, konkretne modele można sprawdzić na stronie. Windows to konieczność bo większość softów SEO działa pod Windowsem. Takie mniejsze zło.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy