To czy ktoś będzie płacił leasing i inne koszty uwzględnia się w umowie (np. partnerskiej), a nie na forum w wątku, którym pokazujesz swoje emocjonalne podejście do biznesu i brak konkretów. Ten twój startup marzeń zarobił chociaż 10 groszy na niezagospodarowanych domenach, że mówisz o procencie od miliona czy od 10 milionów?
Pośmiali się z tego co i w jaki sposób piszesz
Wydali opinie i osądy z twojej propozycji pseudobiznesowej
Smutna Polska rzeczywistość jest taka, że wpadasz na forum z nadzieją na znalezienie jelenia, że masz pomysł na biznes i 60 domen wątpliwej jakości (twoje wyceny domen nijak sie mają do rzeczywistości) i brakuje ci specjalistów, którzy zbudują firme za ciebie. Może to dla ciebie dziwne ale:
pozycjonowanie kosztuje
czas kosztuje
programista i admin też kosztują
a ty wyciągasz z kieszeni 100 artykułów SEO z Allegro za 200 zł? Bardzo profesjonalne podejście do biznesu - chapeau bas!
Tak jak napisałeś
dlatego zaoferuj coś wartościowego, a nie jakiś śmieszny procencik od zysków, które zostaną po twoich kosztach.
Kolejny raz, ponownie powtarzam to co pisałem wcześniej, zacytuje siebie:
Jakby tego było mało, to pasuje cie wypunktować jeszcze w tej kwestii
Twierdzisz, że masz kapitał i dostęp do setek agencji SEO - każdy ma, kto sypnie kasą Jednocześnie szukasz kogoś, kto będzie pracował za udział w potencjalnych zyskach po kosztach - przecież to się wyklucza
Jeśli rzeczywiście masz kapitał, dlaczego nie zlecisz wszystkiego na zewnątrz, a zyski zachowasz dla siebie? a jeśli nie masz kapitału w formie gotówki (co bardziej pasuje do tonu twoich postów), to przynajmniej nazwij rzeczy po imieniu - szukasz darmowego wykonawcy z nadzieją, że coś z tego może kiedyś wyjdzie
Wielki byznesmenie, krótko i na temat: jeśli wkładam swój czas, wiedzę, umiejętności i pracę - to też jest kapitał! Sam się zaorałeś całym tematem, od początku do obecnej chwili i dziwisz się, że ludzie tego nie kupują? Skąd się biorą tacy ludzie i ich mentalność
Szkoda mojego czasu na ciebie, bo widzę że i tak kompletnie nic nie zrozumiesz ale chętnie poczytam wypowiedzi innych