Skocz do zawartości

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska


Rekomendowane odpowiedzi

@Finan, w naszym przypadku mamy stałą stawkę za fakturę VAT (kosztową/przychodową) w wysokości 1 zł netto powyżej pewnego progu ilościowego w skali miesiąca. Poniżej tego progu miesięcznie zawsze płacimy tyle samo (forma abonamentowa)

Z kolei za skonstruowanie i zaksięgowanie umowy o dzieło płacimy 15 zł netto, a za umowę zlecenia - 20 zł netto.

Z poważaniem,

Bartłomiej Tokarski,

GoodContent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z kolei za skonstruowanie

Tego nie rozumiem.Przecież coś takiego można wygenerować z automatu, wystarczy raz zlecić integrację aby się odpowiednio sumy zmieniały.

Jednym słowem źle się dogadałeś z księgowością, albo wybrałeś nieodpowiednią firmę co Ci ją prowadzi.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Finan, dzięki za podpowiedź - na pewno obgadam ten temat :)

Na razie mówię, jak to aktualnie wygląda.

Platforma nie zostanie zamknięta, sprzedana ani zawieszona - działalność będzie kontynuowana na dotychczasowych zasadach!

Chciałbym jeszcze raz podkreślić - jeśli macie możliwość wystawienia faktury, a na swoim koncie macie zgromadzone nawet kilka złotych, to i tak możemy je wypłacić bez osiągnięcia minimum do wypłaty.

Z poważaniem,

Bartłomiej Tokarski,

Zespół GoodContent.pl

Edytowane przez GoodContent.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto założone na samym początku powstania serwisu, ale dopiero teraz spróbuję je wykorzystać ;) 

 

"W danym miesiącu przysługuje Ci maksymalnie 1 wypłata!"

Mowa o miesiącu kalendarzowym czy rzeczywistym odstępie pomiędzy wypłatami?

 

Na liście zleceń warto byłoby jakoś odróżnić teksty, które wymagają tekstu próbnego - jakiś mały znaczek, a ułatwiłby orientację bez wchodzenia w każde zlecenie.

Edytowane przez Zielkq

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dziękuję. To jeszcze jedno pytanie, bo wczoraj napisałem dwa artykuły. Jeden został stosunkowo szybko zaakceptowany, a drugi miał status "do akceptacji". Dzisiaj widzę tylko ten zaakceptowany artykuł, a po drugim nie ma nawet śladu. Co się z nim stało?

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zielkq, mogę prosić o maila na kontakt@goodcontent.pl z informacją, na jaki adres e-mail zarejestrowane jest Pańskie konto oraz w którym zleceniu był realizowany ten tekst?

Na pewno uda się to zaraz wyjaśnić :)

 

Z poważaniem,
Bartłomiej Tokarski
Zespół GoodContent.pl 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilkanaście dni temu miałem taki problem, że wisiało zlecenie na odpowiadający mi temat ze 1000zzs. Napisałem je, a po jakimś czasie widzę, że klient je odrzucił, a wymagania w tekście zmieniły się na 2000zzs (domyślam się, iż to był powód odrzucenia, skoro tekst napisany był poprawnie). Napisałem do Was z prośbą o rozwiązanie tej sytuacji, gdyż był to błąd zamawiającego a nie mój i nie mam zamiaru pracować za darmo, a Wy całkowicie zignorowaliście moje zgłoszenie i nawet nie odpisaliście - nieładnie.

Druga sprawa - zróbcie coś w końcu z tym, że co drugi synonimizowany tekst odrzucany jest przez system jako nieunikalny. Ja potem muszę przy każdym tekście kontaktować się z zamawiającym i wklejać mu tekst do wiadomości, a w zleceniu dawać ten z generatora. Wystarczyło by jakoś usprawnić ten system sprawdzania unikalności, by w przypadku wykrycia tekstu synonimzowanego (nie jest to chyba takie trudne) przepuszczał go, lub był chociaż mniej restrykcyjny.

Popieram też pomysł, by zlecenia wymagające tekstów próbnych były jakoś specjalnie oznaczane na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności