Jump to content

Zielkq

Forumowicze
 • Content Count

  1,099
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Zielkq

 • Rank
  Ty, z Tobą, Ciebie, o Tobie, dla Ciebie, przez Ciebie nikt

Contact Methods

 • Website URL
  http://zielinsky.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Vratislavia

Recent Profile Visitors

2,656 profile views
 1. Problem wyjaśniony i rozwiązany, a ja jestem pod wrażeniem sprawności działania pomocy technicznej (rozwiązanie problemu w sobotę pomiędzy 20, a 23).
 2. OK, dziękuję. To jeszcze jedno pytanie, bo wczoraj napisałem dwa artykuły. Jeden został stosunkowo szybko zaakceptowany, a drugi miał status "do akceptacji". Dzisiaj widzę tylko ten zaakceptowany artykuł, a po drugim nie ma nawet śladu. Co się z nim stało?
 3. Konto założone na samym początku powstania serwisu, ale dopiero teraz spróbuję je wykorzystać "W danym miesiącu przysługuje Ci maksymalnie 1 wypłata!" Mowa o miesiącu kalendarzowym czy rzeczywistym odstępie pomiędzy wypłatami? Na liście zleceń warto byłoby jakoś odróżnić teksty, które wymagają tekstu próbnego - jakiś mały znaczek, a ułatwiłby orientację bez wchodzenia w każde zlecenie.
 4. OK, uzyskałem odpowiedź stania.info, to widocznie coś jest "nie tak" z samym ogłoszeniem - nie ta kategoria tekstu, nieprecyzyjny opis, etc.
 5. Z wad dorzuciłbym jeszcze to, że wysyłając wiadomość na adres mailowy textbookers nie można doczekać się odpowiedzi. Ma ktoś może jakiś kontakt do nich, który działa?
 6. 0 dostępnych zapleczowych. W liście aktywnych zleceń przestały być wyświetlane ilości tekstów w danym zleceniu...
 7. Wadą rankingu jest to, że liczą się tylko teksty zaakceptowane, a nie też te, które same "się zaakceptowały", bo zleceniodawca zaspał z akceptacją.
 8. To takie zlecenia omija się szerokim łukiem, ale jak widać zawsze znajdzie się ktoś kto nie szanuje własnego czasu i sie ich podejmie... A im więcej takich osób tym więcej takich ogłoszeń...
 9. To, ze ktos zlecenia nie widzial nie znaczy, ze go nie ma ktos inny. A nie jest tak, ze przy zlecaniu tekstow jest informacja, ktore rodzaje tekstow wymagaja wiekszej ilosci czasu? I cos mi sie jednak wydaje, ze tematyczne naleza rowniez do 'tych dluzszych' - 96h. Polecam czytac co sie klika Pozdrawiam
 10. Chyba nie wiesz co piszesz i co chcesz osiągnąć. Na tym miała polegać idea serwisu, że pisze się kiedy się chce, a nie kiedy ktoś mnie wybierze do realizacji zlecenia, bądź czekania na kolejne zlecenie. Właśnie możliwość wybierania sobie czegoś z puli "na zaś" jest w tym najlepsza, bo to ja sam sobie planuję, co i kiedy wykonam i mam listę rzeczy, które mam napisać na konkretne terminy - tym samym mogę sobie dostosować wiele rzeczy w życiu, aby zdążyć je zrobić. Tu trzeba zmienić system karania tych, którzy się nie wywiążą i tylko to.
 11. Tak.... mi to zawsze humor poprawia Kolejny bład: widzę właśnie dwa dostępne zlecenia opisów do katalogów - w jednym wyświetla, że zostały jeszcze 4, w drugim 2. Po kilknięciu wyskakuje jednak komunikat, że 'wszystkie zlecenia zostały już napisane'. To są jeszcze dostępne, czy jednak nie? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy