Skocz do zawartości

Nowy Prezydent


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
myślałem że będzie ok 60 do 40...

Pewni i by było, gdyby nie księża, którzy wołali w kościele, że głosowanie na Komorowskiego to grzech śmiertelny... serio:

https://www.se.pl/wydarzenia/kraj/janusz-pa...-oz_144945.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam ludzie tyle napiszę, że nie podniecajcie się bo, to jeden h... tzn. piernik które nazwisko wygrało.

i tak większość zmian nie da się przeprowadzić bez zgody Brukseli :) najnowszy przykład: już co niektórzy zastanawiają sie nad gazem łupkowym, czy Bruksela się zgodzi na wydobycie, jakie skutki dla przyrody itd... i pewnie czy czasem jakiś z Marsa ośmionożny od tego wydobycia reumatyzmu nie dostanie, ehhhh...

szkoda gadać, nawet jak masz żyłę złota a jesteś uzależniony to na tym nie zarobisz, a prezydent to jest gość ale nie w każdym państwie.

PS. muszę dopisać aby mnie ktoś do jakiejś partii nie zapisał , że nie głosowałem i jak zwykle przyjmuję wybór większości ( choć nie uważam że jest to sprawiedliwe że 10 bordowonosych żyjących z opieki, niepłacących podatku, ma tyle samo głosów co 10 np. biznesmenów, doktorów, prezesów, którzy płacą podatki za siebie i jeszcze z ich kasy bordowonosi się bawią)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności