Jump to content

shaun_black

Forumowicze
 • Content Count

  1,255
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by shaun_black

 1. Cześć! Napiszę system do zarządzania klientami w oparciu o PHP/JS/MySQL w mocno atrakcyjnej cenie. Przykładowe funkcje: 1) Generowanie umów do pdf z określaniem słów kluczowych, stawek dziennych, kwot abonamentowych, okresem wypowiedzenia etc. Generalnie można podpiąć każdy rodzaj umowy. 2) Algorytm podpowiadający adminowi/konsultantowi stawki do umowy dla danego zestawu słów kluczowych. Można go dowolnie zmodyfikować. Można podpiąć proxy, więc dziennie można sprawdzać spokojnie kilka tysięcy fraz.
 2. Cena za całość 120 zł. Teksty są b. dobrej jakości. E-mail: testowepb@gmail.com
 3. Jak się znajdzie dla mnie miejsce, to się piszę
 4. U mnie od czasu pierwszego telefonu cały czas czeka na zatwierdzenie przez samego Prezesa
 5. Do tej płyty trzeba dorosnąć
 6. @MKucinski Nasza grupa Ci nie wystarcza ?
 7. https://www.youtube.com/user/wybuchajacebeczki/videos - wideo relacje z Japonii i innych krajów. Ostatnio zaczął kręcić filmy o ciekawych miejscach w Polsce. https://www.youtube.com/channel/UC_iN8QxJjtMun6aw59aVW1g - Kanał poświęcony osobom, które dzięki swojej przedsiębiorczości, pomysłowości czy nieprzeciętnej inteligencji zapisały się na kartach historii. https://www.youtube.com/channel/UCCRXm_ENFXkMl7_iwERqlrQ - youtubowe discovery https://www.youtube.com/channel/UCWTA5Yd0rAkQt5-9etIFoBA - jw. https://www.youtube.com/channel/UC9dHOMEGRHhlHDbr_NaZFbA - Wyprawy, eventy, eksploracje.
 8. Czy do systemu są przyjmowane domeny .pl?
 9. Jeżeli zależy Wam na efektach tylko w sezonie, warto zrobić stronę przekierowującą. Pozycjonowanie takiej domeny można zacząć powiedzmy w połowie czerwca, efekty top1-5 powinny pojawić się w ciągu 10 dni i następnie wykonać przekierowanie na Waszą stronę sprzedażową.
 10. Mam do sprzedania kilkadziesiąt domen z PR=1 lub wyższym (regionalne i polskie). Na tych, które wykorzystałem, postawiłem strony pod swle - page rank na 90% z nich utrzymał się do dzisiaj. Na kilkunastu postawiłem serwisy zapleczowe - na żadnym nie wyzerowało. Cena 15-27 zł za domenę. Ważne 12 miesięcy. Sprzedawane w pakietach po min. 10 sztuk. Kontakt: 666 241 439 shaun_black@wp.pl
 11. Coraz częstszy problem :/ Kilka dni temu mieliśmy przypadek, że klientowi przed samą płatnością nie spodobały się wyniki naszej pracy (raczej cennik, bo wszystkie hasła są w top5) i zlecił audyt jakiejś firmie.Ta przekazała mu, że pozycjonujemy "nielegalnymi metodami". Jak widać nie tylko problem jest z klientami, którzy czytają głupoty po forach, ale też z samymi "specjalistami" Najczęściej bzdury, które się czyta są wynikiem powielonej głopoty, udostępnianiem przez innych albo celowym wprowadzeniem w błąd.
 12. https://www.google.pl/search?site=&source=hp&q="wypożyczalnia+samochodów+warszawa" Średnio opłacalna fraza jak na 200 zł.
 13. Ja nie korzystam z zasięgu play. W każdym telefonie masz możliwość wyboru operatora.
 14. Już jakiś czas temu przekonałem się, że z Orange nie należy się wiązać. Fatalna obsługa, kkilkugodzinne kolejki w salonach, problemy z działaniem usług itp. Teraz korzystam z Play i wszystko jest zupełnie odwrotnie.
 15. To może jednak warto ją dołączyć? Nazwa "fora i katalogi" jest zbyt sugestywna.
 16. Wykonamy artykuły tematyczne w cenie 3 zł/1000 znaków. Gwarantujemy dotrzymywania terminów oraz dobrą jakość. Wystawiam rachunek. Pytania proszę kierować na artykuly@skutecznerozwiazania.pl. Grupa www.skutecznerozwiazania.pl Michał Sikora Ogrodowa 13 58-508 Jelenia Góra 14 NIP: 611-273-04-97
 17. @EDDY Chodzi o moje linki, nie serwisy. Może dałoby się zrobić dodatkową kategorię różnotematyczną?
 18. Nie zrozumieliśmy się Taka tematyczność jest bez znaczenia. Sprawdź sobie moje zestawy. Zawsze dodaję linki do kategorii gdzie jest najwięcej miejsca i efekty są bardzo dobre. Jeżeli nic się nie da z tym zrobić, to trudno. Najwyżej zlecę nowe "tematyczne artykuły". Niestety odbije się to różnorodnością tekstów na tych "tematycznych" stronach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy