Jump to content

Nowy Prezydent

FiKaS

Recommended Posts

• Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I chwała społeczeństwu za to:)

"Internet - miejsce, w którym mięczak jest kozakiem, amator specjalistą, czternastka osiemnastką, a człowiek z problemami psychoterapeutą."

Jak nie ruszy do przodu to za 1,5 roku kolejne wybory i Platforma zmieni się w opozycję;)

"Internet - miejsce, w którym mięczak jest kozakiem, amator specjalistą, czternastka osiemnastką, a człowiek z problemami psychoterapeutą."

myślałem że będzie ok 60 do 40...

Pewni i by było, gdyby nie księża, którzy wołali w kościele, że głosowanie na Komorowskiego to grzech śmiertelny... serio:

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/janusz-pa...-oz_144945.html

Edited by okazwłoka

Tak apropos tematu, bardzo trafiony demotywator ;)

1278346635_by_basi90_500.jpg

Co do internetu to pewnie przygotują sobie "czerwony guziczek", cpyk i internetu nie ma (pomysł podpatrzą u Obamy)... ;)

Edited by adby

a ja Wam ludzie tyle napiszę, że nie podniecajcie się bo, to jeden h... tzn. piernik które nazwisko wygrało.

i tak większość zmian nie da się przeprowadzić bez zgody Brukseli :) najnowszy przykład: już co niektórzy zastanawiają sie nad gazem łupkowym, czy Bruksela się zgodzi na wydobycie, jakie skutki dla przyrody itd... i pewnie czy czasem jakiś z Marsa ośmionożny od tego wydobycia reumatyzmu nie dostanie, ehhhh...

szkoda gadać, nawet jak masz żyłę złota a jesteś uzależniony to na tym nie zarobisz, a prezydent to jest gość ale nie w każdym państwie.

PS. muszę dopisać aby mnie ktoś do jakiejś partii nie zapisał , że nie głosowałem i jak zwykle przyjmuję wybór większości ( choć nie uważam że jest to sprawiedliwe że 10 bordowonosych żyjących z opieki, niepłacących podatku, ma tyle samo głosów co 10 np. biznesmenów, doktorów, prezesów, którzy płacą podatki za siebie i jeszcze z ich kasy bordowonosi się bawią)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie