Skocz do zawartości

Nowy Prezydent


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak przeczytałem newsa że Kaczyński prowadzi, ogarnęło mnie przerażenie :/

Trochę "overreacted", cóż, młody jestem, cały czas się uczę :) z perspektywy czasu mogę stwierdzić z całą pewnością- po cholerę nam w ogóle prezydent? Urząd bicia piany, jakich wiele w tym kraju, tylko podatki na to idą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A wiesz że telewizja kłamie i przedstawia wszystko tak żeby PO była ukazana w dobrym świetle? To samo jest z "wyborczą". Kiedyś wyborcza była bardziej liberalna, zero podwyżek podatków, najlepiej wprowadzić liniowy, a teraz mówią że rzad robi "reformę" podnosząc ZUS.

taak. niech zyję "drugi obieg" i "niezalezna" prasa w której edyną partią, która istnieje jest pis.. widziales kiedys wywiad z jakims politykiem platformy, palikota czy sld np. w gazecie polskiej? ja jakos nie.. za to w "rezimowym" tvp albo tvn np. podczas rozmow sa dziwnym trafem wszystkie liczace sie opcje polityczne.

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony, że głosowałem na Komorowskiego i został prezydentem. Dziś głosowałbym tak samo[...]

A co do tego to nie miałem złudzeń :D

moim zdaniem Komorowski to dobry prezydent, o kilka rzędów wielkości lepszy od poprzednika.
Są tacy, którzy nie uznają talentu Małysza, dla nich Eddie Edwards jest królem nart ;)

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]To ci sami co plują na Komorowskiego i popierają zero o nazwisku Kaczyński

Jest starą tradycją o zmarłych nie mówić źle, ale i żywych nazywać zerem to też klasa. Tak na oko druga podstawówki.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) plują na Komorowskiego i popierają zero o nazwisku Kaczyński
Bądź tak miły i wyjaśnij mi jaka (in plus dla Komorowskiego) jest różnica między nimi? Bo ja mam podobne zdanie o obu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest starą tradycją o zmarłych nie mówić źle,

Naprawdę? Przecież o Bierucie źle mówią, nie wspominając o Htlerze czy Stalinie.

ale i żywych nazywać zerem to też klasa.

Nie zamierzam z g..wna kręcić bata, to przecież bez sensu.

Bądź tak miły i wyjaśnij mi jaka (in plus dla Komorowskiego) jest różnica między nimi?

Chociażby taka, że nie meldował wykonania zadania, nie walczył z premierem RP o krzesło w Brukseli ani nie wystąpił w kabarecie pt. "Ostrzał prezydentów na granicy" reżyserowanym przez watażkę Sakaszwiliego. O tym, że nie rozbił się z powodu jego pychy samolot z całą delegacją z litości nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby taka, że nie meldował wykonania zadania, nie walczył z premierem RP o krzesło w Brukseli ani nie wystąpił w kabarecie pt. "Ostrzał prezydentów na granicy" reżyserowanym przez watażkę Sakaszwiliego. O tym, że nie rozbił się z powodu jego pychy samolot z całą delegacją z litości nie wspomnę...
A jaki to miało wpływ na moje życie? Jestem od tego bardziej szczęśliwy/nieszczęśliwy? Mam więcej/mniej wolności czy więcej/mniej pieniędzy? Śmierć tych 100 osób pod Smoleńskiem coś zmieniła w moim życiu? Nie. Więc może podasz jakieś istotne różnice?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to miało wpływ na moje życie? Jestem od tego bardziej szczęśliwy/nieszczęśliwy? Mam więcej/mniej wolności czy więcej/mniej pieniędzy? Śmierć tych 100 osób pod Smoleńskiem coś zmieniła w moim życiu? Nie. Więc może podasz jakieś istotne różnice?

Tracę wiarę w lepszą przyszłość tego kraju. Kierują Tobą jakieś wartości?

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby taka, że nie meldował wykonania zadania, nie walczył z premierem RP o krzesło w Brukseli ani nie wystąpił w kabarecie pt. "Ostrzał prezydentów na granicy" reżyserowanym przez watażkę Sakaszwiliego. O tym, że nie rozbił się z powodu jego pychy samolot z całą delegacją z litości nie wspomnę...

a KomoRUSKI za to pozostanie w pamięci jako półgłówek od bulu i nadzieji, pierniczący głupoty o gazie łupkowym, klęczący przed Putinem i bredzący jakieś niedorzeczności na każdym kroku. Kaczor truł i przynudzał ale nie pieprzył głupot chociaż.

BTW - ogarnąłeś już, że w kabinie pilotów nie było gen. Błasika? Albo, że ekspert z NASA orzekł, iż brzózka nie mogła oderwać skrzydła a tym bardziej odrzucić go o 111 metrów. A i co tam było - ostatni zapis TAWS jakoś nie zarejestrował 10 stopniowego odchylenia. Celowo bredzicie czy jak?

BTW2 nie jestem ci ja wyborcą PiSu, nie słucham ojca dyrektora (ale uważam, że na multipleksie być powinien), nie noszę moheru chociaż pewnie mentalnie dla niektórych moherem jestem.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracę wiarę w lepszą przyszłość tego kraju. Kierują Tobą jakieś wartości?
Kierują, kierują ;) Ale polityka to nie jest wartość, to jest złodziejstwo w białych rękawiczkach. Ja specjalnie wsadzam kij w mrowisko żeby ludzie zdali sobie sprawę, że politykom chodzi tylko i wyłącznie o władzę i ich własny interes. Mnie naprawdę nie obchodzi czy polityk w telewizji jest ładny, ładnie i gładko mówi czy nie. Liczy się skuteczność i to co zrobi żeby była większa wolność gospodarcza.

Śmierć 100 osób pod Smoleńskiem. Wielka tragedia, tylko ile ludzi ginie na polskich drogach? Że pod Smoleńskiem to byli wielcy ludzie czyli politycy? A w czym politycy są wielcy? Inaczej, w czym są lepsi od małego przedsiębiorcy, który zatrudnia kilka osób? Śmiem twierdzić, że większą stratą dla kraju była by śmierć 100 małych przedsiębiorców niż 100 polityków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajadacz tu nie chodzi o wartość jakąś mierzalną tego czy innego człowieka. Prezydent może nie jest lepszy od małego przedsiebiorcy ale to jest prezydent. Decyzją ludu wybrany by być najważniejszym człowiekiem i by nas reprezentować. I jak ktoś go sprowadza do parteru rozwalając samolot to obojętnie czy to byli ruscy czy wina pilotów jest źle. A jak pseudo rząd łże jak najęty a to o generale, a to o naciskach, a to o niewspółpracujacych pilotach, a to o przekopaniu terenu, a to o przeprowadzonych sekcjach i całej masie spraw to naprawdę jest źle! I nie ważne czy zginął Kaczyński czy kto inny! Śledztwo czy to w sprawie wypadku drogowego czy katastrofy lotniczej powinno być prowadzone zawsze uczciwie i zgonie z jakimiś zasadami a tu masz jeden wielki burdel i łganie na potęgę. I to jest najgorsze!

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności