Skocz do zawartości

zajadacz

Forumowicze
  • Postów

    513
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Contact Methods

  • Website URL
    http://bts-gsm.eu

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Szczecin

Ostatnie wizyty

2956 wyświetleń profilu

Osiągnięcia zajadacz

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputacja

  1. Wy tez tak macie że po ostatnich zmianach w google gwałtownie wam wzrosła liczba punktów idących na autolinkowanie? Teraz idzie ich mi ok. 8 razy więcej niż przed tymi zmianami. Jak by google dużo rzadziej odwiedzał mi zaplecze. Albo to po prostu zbieg okoliczności...
  2. Jeśli chodzi o to cięcie liczby linków wychodzących to koniecznie powinno objąć wszystkie strony w systemie, a nie tylko nowo dodane. Jak natychmiast obetniecie to może być za duży wzrost mocy, ale to wy powinniście wiedzieć najlepiej... Czy docelowo będziecie dążyć do 5 linków wychodzących tak jak w seomatiku?
  3. Ałć... Trochę przesada... Jeśli już to zróbcie to dla subdomen dodawanych przez MDD. Dla domen głównych (czyli dla tych dla których jest bonus) zostawcie jak było.
  4. Rozumiem że będziecie liczyli linki wychodzące tak jak w weblinku? Czyli jako wychodzące traktowane będą też linki do strony głównej serwisu i do subdomen tej samej domeny?
  5. Gdzie jest kur*** moderator? Kilkanaście poprzednich postów do kosza powinno iść. To co zoozool odstawia to jest jawne trolowanie i robienie czarnego PR przez poplecznika weblinka. To co inni robią to głaskanie trolla. Równie dobrze ja mogę sobie powiedzieć, że weblink bierze sobie 50% mocy i wciska ludziom kit bezczelnie biorąc opłaty za konta pro. Przecież tego nie da się sprawdzić, chyba że będzie to ewidentne zawłaszczanie mocy przez system. Wprowadzić na forum zakaz mówienia o skuteczności systemów poza działem testy.
  6. Myślę, że to będzie najlepsze wyjście. Google samo zweryfikuje co jest wartościowe a co nie. Pokazała to niedawna akcja z 30k domen, które cudownie zmieniały systemy w jakich były.
  7. Mam pytanie odnośnie tego: 15 grudnia standardowo będzie istniała możliwość dodawania tylko serwisów o site => niż 3. Czy będzie można dodawać strony z site <=3, ale posiadające PR>=1?
  8. Mi tam żadnych piosenek wildcardowych jeszcze nie wybanowało po miesiącu. Szybciej (2-3 tygodnie) tak, ale to było raczej po whios, albo z uprzejmie donoszę. Jak stawiasz 25 dobrych stron to trzeba się liczyć z tym, że nie dodaje się ich do SWL, a pod SWL robi "normalne" zaplecze . Poza tym co to jest ta godzina-dwie na te 10 spamiar . A gdzie to napisali? Linkuj na unikalny anchor i zobacz sobie strony jakie sobie tam stoją. Dobra jakość, nie ma co, niektóre moje spamiary są lepsze No i punktacja jest taka sama dla spamu z site=100 jak i dla tzw. porządnej strony z site=100.
  9. Jak masz na nich SWL to współczuję braku rozgarnięcia. Łatwiej postawić 10x wildcardowe piosenki i więcej punktów z tego będzie niż z jakiś tzw. dobrych stron. Linkme nie jest systemem dynamicznym, ma całkiem inne założenia. System dynamiczny służy do dopalania i indeksacji, generalnie idzie się tu w ilość, a nie w jakość. Spróbuj postawić jakąkolwiek domenę z kilkuset subdomenami. Jak Ci po max miesiącu google nie wybanuje to będę bardzo zdziwiony.
  10. Jeśli chodzi o tysięczną subdomenę to wystarczy dać ograniczenie np. do 50 subdomen. I znajdź mi jakąś spamiarę z kilkoma kilo subdomen, która nie dostała bana. Gugiel aż tak głupi nie jest i banuje takie cuda z automatu. Żadnej dobrej strony, na której jest normalny ruch z zasady nie daje się do żadnego SWL. Jak jest dobra to można sobie adsense podczepić, większy pożytek z tego będzie.
  11. Weźcie nauczcie się wreszcie że do SWL nie daje się dobrych stron dla ludzi. Daje się tylko strony pod SWL. I przestańcie gadać bzdury, że system ma promować strony "dla ludzi". System ma być skuteczny, dobrze indeksować i nadawać się do dopalania stron. A jakie strony w nim będą to nie ma żadnego znaczenia, ważne żeby działało.
  12. Dlaczego nie mogę dać anchora w postaci https://www.adresstrony.pl? Czy tak ma być? Czy może to jakieś niedopatrzenie? Jeśli tak ma być to dlaczego?
  13. Wypowiadam się jako użytkownik systemu i próbuję się postawić w sytuacji właściciela. Jak bym miał SWL to sam bym identycznie postąpił i monitorował takie nietypowe przypadki. Niektórzy (Xann) dają bany za złe mówienie o systemie, inni patrzą co się dzieje w systemie i reagują.
  14. Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem SWL-a. Pewnego dnia ktoś zaczyna Ci dodawać tyle domen ile jest w całym systemie, a potem wszystkie jednorazowo usuwa. Uważasz że to jest normalne? Nie zainteresował byś się co się stanie z tymi domenami? Z tym poświęceniem "trochę" czasu to są narzędzia od tego, monitoring site, można bota puścić, który sprawdzi czy domeny istnieją, gdzie linkuą, czy mają jakiś dynamiczny SWL itp. Uwierz napisanie takich narzędzi dla człowieka z doświadczeniem (tym bardziej dla właściciela SWL) nie jest większym problemem.Dla mnie EOT
  15. No właśnie jest różnica, jak by mi ktoś dodał jednorazowo 30k domen, a potem wszystkie zabrał to ja bym je potem z pewnością monitorował. Nie jest to normalne że dodaje się i zabiera 30k domen, coś na pewno musi być na rzeczy. Co innego kilkaset domen, nikomu by się nie chciało tym przejmować. Ja wyciągnąłem wnioski. Wychodzi na to, że Wujek miał rację odnośnie Ciebie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności