Skocz do zawartości

Wypadek Prezydenckiego Samolotu


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę być ignorantem dla tragedii ale spójrzmy z naszego Googlowego pkt widzenia na sytuację:

50149341065986973585.jpg

Jak dla mnie dziennik i interia przegięły ale jak to napisał Lucas: biznes is biznes:/

Co do samego wypadku to strasznie współczuję. Będzie teraz niezły chaos. Ciekawe czy i na jak długo nasi politycy się "pojednają". I czy zrozumieją, że prędzej czy później i tak wszyscy idziemy do piachu i nie ma po co się zabijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 394
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie w szkole rektor odwołał zajęcia. U wielu ludzi widziałem smutek na twarzach, flagi zostały obniżone do połowy.

Straszna tragedia, współczuję rodzinom [*]

Prawdopodobnie z wieży kontrolnej nie zezwolono na lądowanie. Nakazano im aby lądowali na innym lotnisku oddalonym o 200 km. Ale załoga samolotu zdecydowała inaczej. Piloci wojskowi wypowiadają się, że w takich warunkach samolot w ogóle nie powinien lądować.

Kolejna sprawa jest taka, że to było lotnisko wojskowe, na które samoloty cywilne nie są wpuszczane - samolot prezydencki był wyjątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 70 rocznicę zbrodni w Katyniu, gdy wymordowano "kwiat polskiej inteligencji" w tym samym miejscu zginął prezydent oraz jego najważniejsi ministrowie.

Tupolev 154 to samolot zaprojektowany w latach 60-tych i wielokrotnie wskazywano na ten fakt. W świetle ostatnich tragedii lotniczych trudno doszukiwać się tu jakichś teorii spiskowych. Ponadto stronie rosyjskiej zależało chyba, żeby świat nie dowiedział się nigdy o zbrodni w Katyniu więc jakiekolwiek teorie spiskowe nie mają żadnych podstaw.

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kolejna sprawa jest taka, że to było lotnisko wojskowe, na które samoloty cywilne nie są wpuszczane - samolot prezydencki był wyjątkiem. "

Na tym samym lotnisku parę dni temu lądował premier i Putin, więc lotnisko do takich samolotów przystosowane było.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko było wojskowe, a więc miało o wiele krótszy pas startowy - trudniej było tu wylądować. Warunki były bardzo złe, a Putin mógł lądować mniejszym, nowocześniejszym samolotem. Jakim, trudo dociekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności