Jump to content

myszak

Forumowicze
 • Content Count

  432
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by myszak

 1. Używałem przez kilka miesięcy drukarki HP 470. Maleństwo, ale to sama drukarka, bez skanera. Zasilana z baterii lub przez zasilacz, można drukować również bezprzewodowo (bluetooth).
 2. Wsiada katolik na prom i słyszy z głośników riffy Slayera. Idzie do kapitana i prosi go by wyłączył tą bluźnierczą satanistyczną muzykę, bo nie może się skupić na odmawianiu różańca. Kapitan wyłączył muzę, zatrzymał prom i grzecznie mówi: - wysiadaj i czekaj na rozstąpienie wody przez swojego Jezuska
 3. Chyba nie było jeszcze tego linka: http://www.dobreprogramy.pl/wielkipiec/Analiza-telemetrii-w-Windows-10-czy-ktos-wysilil-sie-sprawdzic,65392.html Chyba najrzetelniejszy artykuł o "inwigilacji" i "śledzeniu" w nowym Windowsie.
 4. Ja obstawiam że było to celowe działanie wynikające z prostackiej głupoty.
 5. Dlaczego podstrony na górnej belce otwierają się w nowych kartach? Trochę to denerwujące...
 6. myszak

  Windows 10

  Używam 10-ki od 5 dni na lapku i póki co nie stwierdziłem by cokolwiek mi nie działało. Mam jedynie wrażenie że dłużej się uruchamia od starej 7-ki. Jeszcze parę dni testów i usuwam 7-kę, bo zajmuje 21GB, a na SSD każdy GB jest na wagę złota.
 7. myszak

  Windows 10

  Jeśli ktoś nadal czeka na swoją kolejkę z aktualizacją (dymek w trayu) to radzę sprawdzić z poziomu Windows Update, bo aktualizacja może już być dostępna mimo braku powiadomienia.
 8. myszak

  Witam

  Cześć Łukasz
 9. A narodowość i miejsce zamieszkania też?
 10. Jędrzejczyk nawet nie obita, najpiękniejsza rzeczywiście nie jest. Karolina Kowalkiewicz jest po stokroć ładniejsza: Albo Iza Badurek:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy