Skocz do zawartości

Odświeżony, płatny katalog


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na pollinks.org.pl - odświeżoną wersję katalogu.

Wpisy są płatne - SMS kosztuje 9 zł + VAT. Wpis dożywotni.

- PR = 3

- data powstania 1999 r.

- unikalna grafika

- płatna licencja na skrypt ED

- niewielka ilość linków wychodzących na podstronach

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za sponsorowane bedziesz miał filtra.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nie - został przejęty i trwają prace nad jego reanimacją (m.in. będzie nowy theme) :)

Mam nadzieję że w ciągu 1-2 dni ponownie zacznie działać.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że Ty jesteś nowym właścicielem...

Tak

Rozumiem, że stare wpisy zostaną? :S

Tak aczkolwiek domenka będzie potraktowana 301 bo (nie wiem z czyjej winy na pewno nie z mojej :)) wpadła w filtra (swoją drogą od 99 roku domenka musiała przejść przez wiele rąk)

Oczywiście mówię o wpisach jakie znajdowały się w bazie SEOKata który stał na tej domence. Wiem że wcześniej był jeszcze inny katalog a wcześniej może jeszcze inny (kto to pamięta ?)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności