Skocz do zawartości

Prawdy pozycjonowania


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

Czy linkując do mojej strony obrazkiem wpisywać coś w alt? Jeśli tak, to traktować to tak samo, jak zwykły link tekstowy (i dywersyfikować, tzn. raz url, raz jedno sformułowanie, raz inne itp.)?

Ja w tym celu biore wszystkie long taile i daje je w alty

STRONABIZNESOWA.PL

Budowa Responsywnych Stron WWW

250 zł na reklamę w Google i prowadzenie kampanii za darmo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

alt służy do alternatywnego oznaczania grafik. Czyli wg definicji grafika przedstawia jabłko to dajesz alt "jabłko". Chyba że chodzi o artystyczną fotkę wtedy dajesz "jabłko - fotograf Jan Kowalski" albo ja jesteś sadownik to "jabłko jonagold" - wszystko zależy od kontekstu. Url strony nie daje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kiedyś zajmowałam się pozycjonowaniem ale czytając ostatnie nowinki okazało się, że sporo zasad się zmieniło a ja wypadłam z branży - stąd pytania i nauka od nowa.

Strona jeszcze nie zarabia i szczerze mówiąc nie wiem czy będzie więc nie mam budżetu na firmę seo.

 

Mam stronę hobbystyczną (A) i uznałam, że zrobię do niej zaplecze. Jedno już postawiłam (B) - jest na nim 1 link do stronki A.

 

Chciałam postawić też drugie © z której będzie link z treści do A i B na różnych podstronach.

 

Mam problem - nie doczytałam i w efekcie kupiłam domeny B i C u tego samego rejestratora w tym samym czasie (w Whois moje dane są ukryte ale widnieje właśnie ten sam registrant i ta sama data rejestracji)

Boje się, że takie coś jest łatwe do wykrycia i w efekcie nie wiem czy mimo stawiać zaplecze czy kombinować? Boje się filtra a zależy mi na domenie A.

 

Co zrobić aby domena zmieniła datę rejestracji? Jakaś cesja? Czekać aż wygaśnie?

 

Mam też inne pytanie: czy można z takiego zaplecza (które jest bardzo podobne do pozycjonowanej strony) wypuścić więcej niż jednego linka do tej samej strony? Chciałabym zmienić nieco anchor.

 

Dziękuję i pozdrawiam:

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Boje się, że takie coś jest łatwe do wykrycia i w efekcie nie wiem czy mimo stawiać zaplecze czy kombinować? Boje się filtra a zależy mi na domenie A.

 

A z domu nie boisz się wychodzić? Tak na wszelki wypadek? Podobno kiedyś gościowi cegła na głowę spadła w drewnianym kościele...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agasa,

 

google już ma Cie na celowniku, cały dział rozpracowywał Twojego linka tydzień i już Cie mają. 

 

czy można z takiego zaplecza (które jest bardzo podobne do pozycjonowanej strony) wypuścić więcej niż jednego linka do tej samej strony?

 

nigdy w życiu!! no to teraz masz! na własne życzenie! 

 

Dwa linki z jednego zaplecza, ludzie kochani, kto to widział. Jeszcze pewnie samoindeksujące się...

 

 

E: Poczytaj trochę, zanim zaczniesz zadawać pytania, będzie łatwiej wszystkim ;)

Edytowane przez Dirty Frank

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agasa'" data-cid="1433508" data-time="1437135516">

dzwoneczki w czapeczce

 

 

Królowo, szczerze czy ku przypodobaniu ?

 

 

że możesz czuć się swobodnie

 

 

bo i tak nic z tego nie będzie.

 

Szczerze.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności