Jump to content

SirValeq

Forumowicze
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://walewicz.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Faktycznie, to ma największy sens i nie wiem, czemu o tym nie pomyślałem. Dzięki!
 2. Szanowni forumowicze, potrzebuję krótkiej odpowiedzi na krótkie pytanie: w jaki rodzaj linków (z tych dostępnych tutaj w dziale ogłoszeń - chcę wybrać któreś z nich) zainwestować najpierw przy pozycjonowaniu strony na frazę "produkt + miasto"? Strona i domena jest nowa, niestety nie ma zbyt dużo contentu. Na szczęście miasto nie jest duże, konkurencja też niezbyt wielka. Pytam, bo dawno już nie interesowałem się stricte pozycjonowaniem, gdyż brakuje na to czasu. Chcę to zlecać, ale rozsądnie.
 3. Nie wiem, czy akurat tak to się czasem objawia, ale może sprawdź, czy któraś z wtyczek nie ma jakichś wymagań co do którejś zmiennej z php.ini. Być może gdzieś jest zbyt niska wartość ustawiona.
 4. Z tego co ja wiem, to jeśli są to osobne domeny bez żadnych przekierowań, to pozycjonowanie jednej nie będzie miało wpływu na pozycje w drugiej. To chyba jest nawet gdzieś w tych podstawowych wytycznych od Google.
 5. Witam, Czy zastanawiał się ktoś kiedyś nad tym, jak się ma pozycjonowanie (rozumiane jako pozyskiwanie linków, z często "dziwnych" źródeł) do zakazu reklamowania się?
 6. Wraz z numerem licencji zapewne otrzymasz możliwość zarejestrowania się gdzieś do supportu twórcy motywu/pluginu. Możesz go tam powiadomić, iż Twoim klientem jest ten i ten, a motyw/plugin będzie znajdował się pod takim i takim adresem internetowym. W końcu na każdej stronie produktu jest krótki opis licencji, która pozwala używać produktu Tobie lub jednemu Twojemu klientowi. Wątpię, by ktoś Ci robił z tego powodu problemy i ścigał klienta. Według mnie, zawsze takie działanie, które wyjdzie od Ciebie będzie bardziej mile widziane niż tłumaczenie się po czasie.
 7. Jak się za dużo myśli, to nie ma czasu na robotę!
 8. Wykorzystaj swoje użytkowniczki. Na pewno niejedna z nich prowadzi jakiegoś własnego bloga. Możesz poprosić je o linkowanie do forum z tych blogów.
 9. Czy linkując do mojej strony obrazkiem wpisywać coś w alt? Jeśli tak, to traktować to tak samo, jak zwykły link tekstowy (i dywersyfikować, tzn. raz url, raz jedno sformułowanie, raz inne itp.)?
 10. Czy zgodność tematyczna forum i linkowanej strony ma jakiekolwiek znaczenie?
 11. Polecam sprawdzanie tego, co się zrobiło w narzędziach typu seoptimer. Samo Ci zasugeruje, które elementy trzeba poprawić. Im wcześniej zaczniesz, tym mniej będziesz miał roboty.
 12. Tak jak napisałem w pierwszym poście: jeden katalog należy do portalu miejskiego z newsami, a drugi to ogólnopolska baza osób wykonujących daną działalność. Pierwszy już udało się przeskoczyć. Teraz na drugiej pozycji jest "moja" strona, a na pierwszej ten katalog branżowy.
 13. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Napawają optymizmem - chyba dobre dla początkującego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy