Jump to content

Nowe forum. Nagrody za aktywność, warto :)

Recommended Posts

http://www.nasze-forum.net - 10 najaktywniejszych osób wygrywa pendrive'y 4gb Kingston

Szczegóły konkursu na forum, od siebie jeszcze dodam, że pozycjonerzy mają jeszcze inną korzyść z pisania na forum,

w przeciwieństwie do wszelkich for phpbb2 by przemo, moje jest na phpbb3 + seo mod, co za tym idzie linki w stopkach nie mają

atrybutów nofollow, zezwalam na posiadanie 3 linków w stopce (byle nie do konkurencyjnego forum) :) także jak ktoś ma ochotę

trochę popisać, przy okazji zdobyć linki to zapraszam.

Jeszcze co do nagród, nie oferuje laptopów jak ktoś już tu, tylko skromne prezenty, ale ręczę, że zwycięzcy je otrzymają :(

A teraz czekam na krytykę ;)

Edited by Rocky77

Tania elektronika w Tanio123.pl polecam

Konkurs trwa do 31 stycznia 2009 roku do godziny 20:00.

10 osób z największą ilością napisanych postów do tego czasu otrzyma PenDrive Kingston 4GB:

Nie za długo? ;)

Jeszcze co do nagród, nie oferuje laptopów jak ktoś już tu, tylko skromne prezenty, ale ręczę, że zwycięzcy je otrzymają

haha :)

• 2 weeks later...

oczy staja od tych kolorow. czy to ma byc element podnoszacy trudnosc konkursu? :)

Nie można mieć wszystkiego, ale... WSZYSTKO można osiągnąć.

Z nami jest to jeszcze łatwiejsze - RANKING

• 1 year later...

Widziałeś datę ostatniego postu ? Po co odkopywać trupa ?

"Internet - miejsce, w którym mięczak jest kozakiem, amator specjalistą, czternastka osiemnastką, a człowiek z problemami psychoterapeutą."

Może jego użytkownikom przypadły do gustu takie kolory?? Wyraźnie napisał co myśli o zmianie kolorów:

Ja nie kumam o co Wam chodzi jezyk1.GIF Wiem co to oczojebność ale nie wydaje mi się, żeby to występowało na moim forum, zwykły pomarańcz z bajerkami, czy was nie kole w oczy tylko layout pokroju forumnasze.net? jezyk1.GIF

"Internet - miejsce, w którym mięczak jest kozakiem, amator specjalistą, czternastka osiemnastką, a człowiek z problemami psychoterapeutą."