Jump to content

S3ntin3l

Forumowicze
 • Content Count

  646
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About S3ntin3l

 • Birthday 04/02/1989

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

3,377 profile views
 1. Reklama plagiatora to adsense. Już zgłosiłem do google jako naruszenie praw autorskich, zarówno przez formularz zgłaszania spamu w wynikach wyszukiwarki, jak i przez kontakt z obsługą reklam adsense. Właśnie też mam podejrzenia, że ta domena .ru może być przykrywką.
 2. Witajcie! Jakiś czas temu trafiłem w internecie na domenę, która całkowicie splagiatowała moją stronę internetową. W zasadzie jest to realna kopia mojej strony łącznie z jej wieloma tysiącami podstron. Różni się tylko domeną (ruską) i reklamą w nagłówku. Nie widzę żadnej możliwości kontaktu z autorem tej domeny. Ponieważ to mój pierwszy tego typu przypadek chciałbym się Was poradzić, jak postępować w takim przypadku, aby wymusić usunięcie skopiowanej zawartości.
 3. Witam! Czy korzystał ktoś może z usług optymalizacji zarobków przez grupę optad360.com ? Warto podjąć z nimi współpracę? Pozdrawiam!
 4. Witajcie! Kilka lat temu przekierowałem domenę X mojej strony metodą 301 i w panelu webmastera Google pod nową domenę Y. Przekierowanie trwa do teraz, chociaż serwis od tamtego czasu promowany jest wyłącznie pod nową domeną Y. Ponieważ domena X ma fajną nazwę, chciałbym ją wykorzystać pod inny serwis internetowy. Czy w związku z tym, gdy odczepię domenę X i postawię pod nią nowy serwis internetowy, strona pod domeną Y mono na tym ucierpi? Pozdrawiam
 5. Witajcie! A jeśli formularz na stronie wymaga podania e-maila tylko po to, aby wysłać na ten e-mail dane rejestracyjne i nie zapisuje go do bazy, to taki serwis też podlega rejestracji ?
 6. Witam! Kupię linkowanie do strony o tematyce ezoterycznej w języku angielskim. Linki powinny pochodzić ze stron z USA/UK o dobrej jakości i najlepiej z wysokim trust rank. Najbardziej interesują mnie oferty od firm, które mają doświadczenie w branży SEO. Pozdrawiam! Dane kontaktowe: katgroup@o2.pl
 7. Witajcie! Czy Waszym zdaniem strona anglojęzyczna, która zawiera treść przetłumaczoną z polskiej strony (ręcznie, nie przez translator) będzie odbierana, jako duplicate content ?
 8. Witam! Chcę wypuścić angielską stronę pod USA. Obecnie posiadam dość szybki hosting z lokalizacją w PL z dedykowanym IP i myślałem, aby ten wykorzystać pod stronę. W związku z tym mam do Was pytanie odnośnie lokalizacji serwera. Słyszałem, że ma wpływ na pozycję w wyszukiwarce, chociaż w tej kwesti zdania są podzielone. Czy jest sens wydawać 500-1000zł rocznie na hosting w USA, czy może lepiej skorzystać z tego hostingu, który mam obecnie ?
 9. Dziękuję za odpowiedź! Nie tworząc nowego tematu chciałbym się zapytać jeszcze, czy pracując nad angielską wersją strony lepiej celować z pozycjonowaniem na USA, czy UK ?
 10. Witajcie! Chcę wypuścić angielską wersję jednej z moich stron internetowych. Mam zamiar przenieść ok. 1/4 treści (tyle póki co udało mi się przetłumaczyć). Strona będzie pod nową domeną, z nową szatą graficzną, na nowym skrypcie z nową strukturą podstron. W związku z tym chciałbym się Was zapytać, czy może być ona odebrana przez Google, jako kopia oryginalnej strony i w rezultacie otrzyma filtr lub ban ? A może wystarczy zamieścić na obu stronach odnośniki do wersji polskiej i angielskiej, aby uniknąć tego problemu ? Pozdrawiam serdecznie ! //edit: Po części udało mi się znale
 11. Dzięki za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze zapytać, czy wyrażenie Disallow: /glosuj.php zablokuje plik glosuj.php i wszystkie odwołania do tego pliku (np. glosuj.php?id=1 ) ?
 12. Witam! Mam na stronie system głosowania, który wykonuje się przez plik "glosuj.php" ( np. glosuj.php?id=11 ). Link do przycisku głosowania ma atrybut rel="nofollow" Fragment robots.txt wygląda tak: User-agent: * Disallow: /glosuj.php Dlaczego mimo to, kiedy sprawdzam ilość podstron dla swojej strony w wyszukiwarce przedrostkiem "site:" , pokazują mi się podstrony ze skryptem "glosuj.php" ? (jednak z dopiskiem "Opis tego wyniku jest niedostępny z powodu robots.txt – " ) . Próbowałem usunąć je przez Google Webmasters Tools, ale bezskutecznie Czy istnieje jakiś sposób, aby skutecznie poz
 13. Witam! Przykładowo chciałbym na podstronie wyświetlić treść, która w dużym stopniu jest powielona na różnych podstronach. Aby zachować unikalność, chciałbym wczytać ją przez ajax wykorzystując bibliotekę jquery odwołaniem .load() - wczytywana byłaby od razu w momencie, gdy wejdzie się w podstronę. Pytanie tylko, czy google jest w stanie dostrzec i zaindeksować treść pobraną w taki sposób ? A może istnieje lepszy sposób niż ten o którym wspomniałem ? Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy