Jump to content

galaxyy

Forumowicze
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About galaxyy

 • Birthday 11/11/1989

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  google wie o moim spamie ?

Recent Profile Visitors

2,309 profile views
 1. https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2149023 Dane kontaktowe: spam4ever@wp.pl
 2. Jak wygląda praca z rumakiem w wersji lite bez captchy? Przy zakładaniu profili wyskakują okienka i trzeba przepisywać?
 3. Do sprzedania domeny: - feis.pl https://www.aftermar....php?id=1399114 - quiztest.pl https://www.aftermar....php?id=1399115 - racr.pl https://www.aftermar....php?id=1399117 Kontakt : lub PW Pozdrawiam.
 4. Chciałbym zrobić grafike wetkorową przedstawiającą oko (coś jakby logo), zachowując przy tym złote proporcje. Prosta grafika, 3 kółka : ) Proszę o porady w jakim programie to najlepiej wykonać i jak się do tego zabrać. Z grafiki jestem kompletnie zielony, tyle co czasami coś w PS pociąłem do htmla. Pozdrawiam.
 5. Hej, Do sprzedania domena quiztest.pl Data rejestracji: 06.01.2011 Oferty proszę na PW. Możliwa Faktura VAT.
 6. Hej, miałem SB zainstalowanego na wirtualnej maszynie która mi przepadła wraz z formatem. Czy mogę teraz spokojnie zainstalować SB na nowym systemie czy trzeba jakoś przenieść licencję ?! Dzięki. edit: czytałem wcześniejsze posty, ale wolę się upewnić.
 7. galaxyy

  Tele-wizja

  WC kwadrans znam z YT, trafiłem w sumie przez przypadek i wciągnęło mnie jednej nocki maksymalnie oglądałem odcinek za odcinkiem, musze wrócić do tematu, może znajde jeszcze jakieś odcinki. Jestem pewien, że "WC kwadrans" nie miał by racji bytu w dzisiejszej ramówce - a ) oglądalność b )poglądy. Zresztą Pan Wojciech został już zdjęty z wizji za swoje poglądy z tego co wiem. Ostatnio widziałem jego "nie podróźniczy" program o neutralnych barwach i chyba tylko w ten sposób może przetrwać w TVNie.
 8. galaxyy

  Tele-wizja

  U mnie w sumie podobnie, rozrywki multimedialnej szukam w internecie, tu mam wszystko na tacy, dowolną tematyke. Może te wszystkie nowe programy to desperacka próba walki o widza Nie mam zabardzo porównania z latami 90 (głównie jeśli chodzi o polityke w TV), ale wydaje mi się, że dosyć sporo sie pozmieniało : /
 9. galaxyy

  Tele-wizja

  Witam, Od jakiegoś czasu nie oglądam prawie wcale telewizji. Głównym z powodów jest brak ciekawej ramówki, mam sporo kanałów a na większości leci jakaś jałowa papka która mnie w ogóle nie interesuje. Do tego nie lubie rzeczy typu: - tuby propagangowe (głównie czerwone) - pozdrawiam ekipe TVN - wiadomości (tutaj chyba nie potrzeba komentarza) - programy typu MTV ( jersey shore, jakieś randki itp) - wszechobecna głupota i tony ścierwa (przepraszam za wyrażenie) Doszedłem do wniosku, że jak ograniczyłem oglądanie "pudła" to jest mi lżej na duchu ( tyczy się to głównie wiadomości, nie spo
 10. img class + nowa klasa i ustalenie szerokości "na sztywno" pomogło ! Dzięki.
 11. Hejka. Mam galerie zdjęć i chciałbym, aby obrazek który jest szerszy niż ramka w której się znajduje automatycznie skalował się w odpowiednich proporcjach dostosowując się do ramki.
 12. Imienia i nazwiska nie maskują.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy