Jump to content

Recommended Posts

Coco-jambo wnioskując z tego co napisałeś:

Statlink nie nadaje się do pozycjonowania, wobec tego mam pytanie po co go używać?

-Do indeksacji? Są systemy do tego stworzone i nie są one SWL, gdzie można indeksować 300 tysięcy linków miesięcznie za 100zł, w statlinku za 100zł dostaje się około 600 linków, spróbuj tymi linkami zaindeksować 1000 linków w miesiąc...
-Do podlinkowania zaplecza? Są dużo lepsze metody podlinkowania i mniej kosztowniejsze. Po za tym zaplecza się nie pozycjonuje.

Po tym co napisałeś tylko utwierdziłeś mnie, że zmiany są konieczne i to jak najszybciej.

Z takim podejściem wydawców daleko się nie zajedzie.

Po raz kolejny kupujący mają zbyt duże wymagania do tego co chce płacić, ale standard.

Przepraszam, że mamy jakiekolwiek wymagania, płacąć kilkaset złotych miesięcznie za punkty czego można oczekiwać?

Do każdego swojego ogłoszenia o sprzedaży punktów proponuję abyś dopisywał:

"sorry to jest SWL, nie oczekujmy wodotrysków"

Sprzedaż wzrośnie o jakieś 500%

PS:

Wyszło na to, że wszystko to wina kupujących punkty, przez nich cena punktów jest niska, przez to wydawcy robią słabe strony, nie podlinkujowują domen i stosują tricki z duplikacją treści.

Wszakże jakby cena punktów za 1000 oscylowała w granicach 30-40zł to wydawcy pewnie by umieszczali na stronach teksty specjalistyczne, kupowali zdjęcia i każdą z domen podlinkowali co najmniej katalogami z listy Cezziego.

• Like 2
  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety to prawda, bardzo moc poszła w dół, paradoksalnie największa moc mi szła z linkowania na stronach Pr 0, niestety teraz nie przydziela linków na stronach pr 0. Duża część domen z pr >0 jest

Jestem trochę w systemie i akurat nie mam na koncie domeny, która ma mniej niż 200 RD linków profilowych (takich, które na rynku chodzą po około 1zł za link, linkowane na sam url) wg majestic. W prakt

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/224792-toolbarowy-pagerank-to-ju%C5%BC-historia/?p=1471652 Tyle admini statlinka zwlekali z rezygnacji z PR, aż ich Google wyprzedziło i samo postanowiło usun

Posted Images

Panie i Panowie, wprowadzany przez nas statrank będzie miał nie tylko na celu całkowite wyjście z PageRanku i zaktualizowanie oceny. Statrank to także monitorowanie mocny nacisk na BL dodawanych zasobów. Z tym linkowaniem zasobów do tej pory zawsze był dylemat, wyznaczymy za niską granicę to nikt nie będzie się przykładał, za wysoką będą blastować spamem strony i trochę koło się zamyka. Statrank wykluczy nam ten problem.

Adek zmobilizujcie w jakiś sposób wydawców do dodawania nowych zasobów na domenach pr 0 bo jest lipa w tym temacie, np.

-większy bonus na start

-większa punktacja za 1 link

System potrzebuje nowych domen bez historii

Administracja podaje mało informacji dotyczących nowych zasad, dlatego pojawia się właśnie "być może" :) Sam także nie wierzę, by system podzielili na "stary statlink" i "nowy statlink". Zmiany mają być na plus więc ja dodając odnośnik do systemu nie chce by wyświetlał się na zasobach "starego statlinka".

Oczywiście może tak być :) Ale:

Panie i Panowie, wprowadzany przez nas statrank będzie miał nie tylko na celu całkowite wyjście z PageRanku i zaktualizowanie oceny.

Ja też podpisuję się pod propozycjami użytkowników, trzeba zająć się stronami z DC, tagami itd. następnie pracować nad nowym rank'iem, który jednocześnie rozwiąże problem niepodlinkowania i pochylić się nad PR 0 nie gloryfikując już PR > 0. Wszystkie problemy zostaną rozwiązane.

• Like 1