Skocz do zawartości

Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi


w kwietniu mam z 10 domen do opłacenia, jak zostanę to dodatkowa stówka nie moja

Po co chcesz przedłużać domeny, które na siebie nie zarabiają?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No ja mam domeny w 1&1 , jestem zadowolony PLka na start przez rok 9,90 pózniej ok. 99 zł.

Najlepiej wziąść u nich hosting + domena w pakiecie (koszt na pierwszy rok 58 zł)

Hosting ten ma możliwość zakładania bazy danych 10 sztuk po 1 Giga.

Transfer bez limitu, php,ftp,możliwość podpinania plików pod domeny,itd.

Po roku 118 zł w tym jest opłacony serwer jak i domena w pakiecie.(opłata roczna)

Subdomen 99.

Do tej pory nie miałem problemów z hostingiem i chwalę sobie obsługę klienta.

Nie ukrywam iż nie informowałem się odnosnie innych usług , bo nie miałem takiej potrzeby.

Podobno OVH jest również ok, tylko nie wiem jak wygląda sprawa z transferem miesięcznym.

To jest moje zdanie odnośnie 1&1 , ja jako laik jestem zadowolony z ich usług.

Proszę się więc nie sugerować tylko moją opinią.

Obecnie kilka miesięcy temu dokupiłem drugi hosting w 1&1, spodobał mi się fakt iż ten drugi pakiet posiada inne IP.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio? :D Kurde jak ja lubię takie szemranki :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adaś1975 zauważ, że d*py nie urywa - ani hosting ani marna szeptanka ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ja mam domeny w 1&1 , jestem zadowolony PLka

a ja już nie mam żadnej domeny, bo jestem bardzo niezadowolony jak nikt nie odpowiada na żądania odnośnie rezygnacji z przedłużenia.

Totalna olewka, zapadają się pod ziemię.


Najlepiej wziąść

wziąć słownik języka polskiego


Transfer bez limitu

Interesujące. Mój limit czytania banialuk się wyczerpał, dalej nie mam siły czytać.

Szczerze odradzam !

I jak profesjonalny szemraczu, dobrze wyszło ? Wszystko zgodnie z planem, też się cieszę.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, chcę zakupić domenę PL.


Mam konta na linuxpl oraz cal jednak zauważyłem, że prowadzenie tam płatności za domeny jest nieopłacalne. Znalazłem jakiś ranking na internecie ale nie wiem ile w tym prawdy.


 


Gdzie najtaniej kupić domenę tak aby koszt jej prowadzenia w długoletnim rozliczeniu opłacał się? To nie będzie domena na rok z promocji. Bierzmy pod uwagę aby maskowało właściciela domeny w whois ponieważ mam jedną domenę gdzie podane są moje dane od A do Z  :( Dodatkowo patrząc przyszłościowo łatwość opuszczenia rejestratora w razie lepszych ofert. W cal gdy to robiłem kilka lat temu miałem ogromne problemy z "ucieczką".


 


Pomożecie?  :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności