Jump to content

start007

Forumowicze
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

911 profile views
 1. Z hostingiem nie ma problemu bo mam. Poćwiczę na localhost. Popatrzę na budowę plików php w wordpress bo tam właśnie są takie komendy wczytujące zawartość plików z szablonu. Łatwiej jest dojść do czegoś patrząc na to niż zaczynając od białej kartki
 2. Cieszę się, że poszedłem w dobrą stronę. Dziś zakupiłem jakiś szablon gdzie ktoś oferuje podobne rozwiązanie. Jest to programik z rozszerzeniem exe czyli jeszcze inny zamysł. Chodzi mi o to abym mógł zrobić to sam bo za jakiś czas będę robił nową szatę i problem pojawi się ponownie. A wiadomo indywidualne rozwiązanie jest najlepsze bo to ma służyć dla mnie. No cóż. Zrobię sobie lekcje a jak zacznę robić to pomęczę Was ponownie Tak na marginesie, do tego rozwiązania z PHP będę musiał mieć serwer np WAMP czy pójdzie na samych plikach z katalogu?
 3. To tylko wiedza a wiedza jest dla ludzi Napiszesz coś więcej i coś mniej uszczypliwego? Po podanym haśle nie wyskakuje mi to czego szukam lub jest to bardzo ogólne pojęcie.
 4. W programie WORD jest coś takiego jak korespondencja seryjna. Czyli mamy napisany jakiś tekst i tylko w danym jego momencie możemy importować dane z pliku xml. To tak słowem wstępu. Potrzebuję coś takiego do mojego szablonu allegro. Mam jeden szablon ale sprzedaję obuwie i do każdego muszę uzupełniać rozmiar kolor długość wkładki itd. Czy można zrobić coś na wzór wspomnianego wyżej przykładu w kodzie html zrobić? Coś z lekcji informatyki kojarzę formularze z php ale nie wiem czy to dobry trop i na tym moje rozmyślenia się wyczerpują. Mam nadzieję, że wystarcza
 5. A co w przypadku prowadzenia strony gospodarstwa agroturystycznego? Teraz każda strona musi mieć spam blog? Już nie wystarczy dobrze opisany pensjonat okolica? Bo w takim przypadku szybko dojdę do momentu gdy będzie w blogu.. Upraliśmy pościel i wywietrzyliśmy pokoje..
 6. Zbiorę listę stron z tematyki i ją przedstawię. Jest dużo blogów i stron osób podróżujących po regionie i piszących o wrażeniach. Sposób na podtrzymanie linka chyba mam.
 7. Ściągnąłem wtyczkę do chrome i pokazuje mi PA i DA PA - Page Authority (autorytet strony/podstrony), a DA - Domain Authority (autorytet domeny) Mogę na tym bazować? Czy to zupełnie inne zagadnienie jak Trust Flow. Jeśli nie to jak to sprawdzać?
 8. Zlecę pozycjonowanie podanej strony. Efektów oczekuję od marca 2016.
 9. Sprawdzam na cmonitor.pl pozycje na frazy: łutowiec 7 lutowiec 8 agroturystyka łutowiec 10 agroturystyka lutowiec 9 Nazwa miejscowości awansowała, ale czy to dobry serwis do tego typu sprawdzeń?
 10. Niestety nie mam swoich linków tematycznych. Mogę linkować z rosikonmeble.pl meblecapri.pl mksmyszkow.com pcmonde.pl czerwonakosiarka.pl ? Tak zbudować link? <a href="http://lutowiec.pl" title="Łutowiec">Łutowiec</a> Dodatkowo w narzędziach dla webmasterów mam komunikat: "W Twojej witrynie nie wykryliśmy żadnych danych strukturalnych" To też ma wpływ na pozycję?
 11. Strona klubu piłkarskiego. Wymienię linki ze stronami z kategorii sport (piłka nożna). PR=2, Google index 2400. Proszę o PW.
 12. Mam domenę z nazwą miasta a raczej wsi od maja 2009 roku na joomla. Domena przez kilka lat była top 1 po wyszukiwanej frazie wsi. Około 3 lat na domenie nic nie było (domena widmo). Od 3 mies wróciłem stronę na wordpressie i za nic nie chce ona wskoczyć na top1 nie mówiąc top10.. ciągle 11 miejsce.. Co może być źle zrobione? lutowiec.pl
 13. Nie mogłem się doczekać odp i wybrałem seohost. Ceny podobne. Błąd?
 14. Witam, chcę zakupić domenę PL. Mam konta na linuxpl oraz cal jednak zauważyłem, że prowadzenie tam płatności za domeny jest nieopłacalne. Znalazłem jakiś ranking na internecie ale nie wiem ile w tym prawdy. Gdzie najtaniej kupić domenę tak aby koszt jej prowadzenia w długoletnim rozliczeniu opłacał się? To nie będzie domena na rok z promocji. Bierzmy pod uwagę aby maskowało właściciela domeny w whois ponieważ mam jedną domenę gdzie podane są moje dane od A do Z Dodatkowo patrząc przyszłościowo łatwość opuszczenia rejestratora w razie lepszych ofert. W cal gdy to robiłem kilka lat tem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy