Skocz do zawartości

Planeta-seo :Reklama warsztatu samochodowego w Internecie – poradnik


Newsbot

Rekomendowane odpowiedzi

Semcore.pl: Reklama warsztatu samochodowego w Internecie – poradnik

Warsztat samochodowy jest miejscem, które mniej lub bardziej regularnie odwiedza każdy kierowca. Wydawać by się mogło, że tego typu serwis nie musi inwestować w reklamę (zwłaszcza w Internecie), aby d...

Poleca: Polska Planeta SEO

View the full article

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby opisali dobrymechanik-pl to by coś tam było do poczytania ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Będąc w Gdańsku miałem przedwyjazdowy problem z układem wydechowym.... W sobotę szukałem TłumikMastera, moimi kryterium wyboru były opinie w Google oraz odległość od wynajmowanej kwatery. Pojechałem do warsztatu, który wygadał zdecydowanie inaczej z oferty na swojej stronie firmowej  pozwolę sobie zamieścić: https://www.medcar.pl/ Mechanik  "Kaszub" starej daty znał się na swojej robocie i uratował mi (|) dupsko wymieniając obejmę :)

  • Like 1
  • Thanks 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mion napisał:

Mechanik  "Kaszub" starej daty znał się na swojej robocie

 

Widzę, że na mapach G. zostawiłeś mu opinię, ale tak w ogóle mało opinii wystawiasz...

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mion napisał:

pozwolę sobie zamieścić

no i teraz wpadnie Max i karniak aza reklame - dobrze że bez refa ;)

 

Ale produkcja bezsensownej treści zaczyna być hurtowa - tak, też mam taką zapleczówkę jedną gdzie piszemy niemerytorycznie aptrząc czy usługi da się wypozycjonować. 

  • Like 1
  • Haha 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W (_!_) można sobie wsadzić taki poradnik i tyle. W przypadku tego rodzaju usług liczy się przede wszystkim fachowa, rzetelnie wykonana usługa która gwarantuje przypływ klientów pocztą pantoflową za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant i tak i nie. Zależy od tego też JAKI samochód i JAKA usługa + jakiś margines błędów.

Moje dwa przykłady - bardzo polecany zakład, który prócz napraw bieżących robią też odnowy starych aut i generalne remonty silników. Pogadałem, oddałem im starego Saaba do ogarnięcia. Jedna naprawa ok, druga ok. Trzecia skopana - niedokręcenie sanek z przodu + zostawili auto na placu z kluczykiem w stacyjce, bo nie potrafili wyjąć (trzeba wrzucić wsteczny). Potem wymiana pompy paliwa gdzie oddali auto z niepodpiętym jednym wężykiem w baku, co skutkowało niepobieraniem paliwa, gdy auto stało na pochyłym terenie. Holowanie, naprawa w ramach gwarancji i przy naprawie zawiesili pływak w baku przez co ciągle pokazywało rezerwę - naprawiłem sam.

Drugi przykład z ostatniego miesiąca - kolejny zakład, który robi praktycznie wszystko i ogarnia sobie bardzo dobrze social media - galerie napraw każdego auta, opis usterki itd. Zajeżdżam starym Volvo V70 z pytaniem czy wymienią olej w skrzyni automatycznej metodą statyczną (można łatwo samemu to zrobić, mi brak czasu) - tak, tak, wiemy jak to zrobić, ale nie zrobimy, bo nie robimy takich usług... No to jak to w końcu jest? :D

I tak się stało, że większość rzeczy robię sam lub gościem z grupy Volvo, który dokładnie zna te auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dla warsztatu samochodowego sprawdzą się takie treści jak:

  • porady i wskazówki dotyczące auta, dbania o nie czy samodzielnego wykonywania drobnych napraw,

To są elementy ułatwiające pozycjonowanie. Klient jedzie do warsztatu "bo musi", co jest to zwiazane z wydaniem kasy.
Jakiś czas temu wymieniałem stacyjkę i w wyborze tego a nie innego warsztatu zadecydowała się strona na FB na której właściciel aktywnie publikował rożne treści portfolio, co świadczyło, że warsztat jest żywy" i, że się zna na robocie ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze poprowadzona kampania reklamowa przyciągnie klientów nawet do najgorszego fachowca. 

Mam przykład takiego warsztatu samochodowego w swoim pobliżu. Ludzie narzekają na fachowość ale klienci są zawsze. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności