Skocz do zawartości

[info ] - UOKiK nałożył kary na influencerów. Maffashion, Kruszwil i Dubiel zapłacą najwięcej


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Mion napisał:

a nie trzymałem telefon

Wirtualny świat mocno "zaburzył" relacje międzyludzkie. Młodzi ludzie wychowani w przeświadczeniu, że otoczenie ma się dopasować do nich (a nie na odwrót) mają spore kłopoty w normalnym życiu.

  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Beerbant napisał:

Wirtualny świat mocno "zaburzył" relacje międzyludzkie. Młodzi ludzie wychowani

 

Młodzi ludzie urodzili się gdy wirtualny świat już istniał. Nie znają innego świata. Często pierwszą ich zabawką był tablet lub smartfon 

Nie oceniaj młodych ludzi przez własny pryzmat. To twojemu pokoleniu wirtualny świat zaburzył relacje międzyludzkie. To twoje pokolenie często nie może sie odnaleźć. Dla młodych nie jest to żaden problem.

  • Thanks 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzlafRock napisał:

Dla młodych nie jest to żaden problem.

Uhmm, widać to szczególnie po statystykach zaburzeń, fakt, że ktoś od urodzenia korzystał z VR nie jest żadnym argumentem. A to już że starsze pokolenia gorzej sobie radzą w życiu to już niczym nie poparty wniosek. To akurat u Ciebie normalne, rzucasz jakąś klechdę ale danymi tego nie podeprzesz bo i skąd te dane? Chyba, że z (_!_) wzięte ;)

https://portalstatystyczny.pl/tragiczne-statystyki-coraz-wiecej-dzieci-odbiera-sobie-zycie-w-polsce/

samodzielnie możesz sobie poszukać badań dotyczących rozluźniania więzi społecznych oraz wzrostu ilości zaburzeń psychicznych wśród młodzieży. Także jak zwykle tematu nie odrobiłeś ale duby smalone pleciesz ;).

Tutaj tylko zasygnalizowane niektóre problemy

https://uzaleznienie.com.pl/siecioholizm-d1/internet-a-problemy-psychiczne-i-spoleczne-nastolatkow/

  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Beerbant napisał:

A to już że starsze pokolenia gorzej sobie radzą w życiu to już niczym nie poparty wniosek.

 

Za problemy dzieci odpowiadają głównie rodzice co wpisuje się w moją tezę, że nie potrafią się sami odnaleźć w realnej rzeczywistości i na tym cierpią także dzieci.

 

- 'Dzieci potrzebują wsparcia rodziców oraz opiekunów, zwłaszcza w momentach, kiedy przychodzą pierwsze problemy i kryzysy. Nie powinny wtedy zostawać z nimi same. Dziecko czy nastolatek nie ma jeszcze narzędzi potrzebnych do radzenia sobie w trudnych chwilach, potrzebuje czasu, aby je zdobyć." -

 

Tutaj np. odpowiedzialność ponoszą rządzący i szkoła. Brak edukacji seksualnej doprowadza często do ostatecznych decyzji. W szkołach nastawionych na naukę religii nie ma miejsca na edukację seksualną. Zjawisku temu sprzyja także zamykanie poradni psychologicznych i psychiatrycznych dla najmłodszych.

 

 - "szczególnie niepokojący jest wzrost dotyczący podejmowania zachowań samobójczych w grupie dziewczynek." -

 

Dlatego nie zwalaj całkowitej winy na dzieci  i wirtualną rzeczywistość. Rodzice, społeczeństwo, rząd też są odpowiedzialni za kształtowanie dzieci i młodzieży.

  • Like 1
  • Haha 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, to wszystko to wina pisiorów ???

  • Haha 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2022 o 11:13, SzlafRock napisał:

Za problemy dzieci odpowiadają głównie rodzice

 
Trzeba zlikwidować rodziców! :)  To oni są odpowiedzialni za 80% zła :) 
Wypuśćmy dzieci z więzienia rodzinnych domów! :) Ulica wychowa je lepiej! ;)   

 

W dniu 3.07.2022 o 11:13, SzlafRock napisał:

Brak edukacji seksualnej doprowadza często do ostatecznych decyzji.


Tak codziennie widzę te nagłówki: "Nastolatek podciął sobie żyły, bo nie wiedział, która ręką założyć prezerwatywę"  :) :) :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Skalmar napisał:

Ulica wychowa je lepiej! ;)

 

Część naszych rodaków myli  wychowywanie z +500 hodowlą dzieci :D

 

W dniu 3.07.2022 o 11:02, Beerbant napisał:

rozluźniania więzi społecznych oraz wzrostu ilości zaburzeń psychicznych wśród młodzieży

 

Nieraz widziałem towarzystwo np. w Restauracji 40 czy 50+ milczące z telefonami w dłoniach. Ty pewnie też :D

  • Haha 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nikonem napisał:

40 czy 50+ milczące z telefonami w dłoniach

Uhmmm i te stada dzikich emerytek i emerytów ze srajfonami w rękach błąkające się po ulicach wpatrzone w ekrany... ?

Nie wiem skąd Ty bierzesz to info, bo ja będąc w restauracjach 2-3x dziennie, jakoś tego nie zauważyłem.

W dniu 3.07.2022 o 11:13, SzlafRock napisał:

Brak edukacji seksualnej doprowadza często do ostatecznych decyzji.

Rozwiń to, bo nie wiem czy chodzi o te problemy "połknęłam i nie wiem czy teraz zajdę w ciążę, szanowna redakcjo pomóż" czy chodzi o takie wychowanie progresywne

3528d6a46b066.jpg

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć stale będzie ewoluować a głownie się rozrastać. Influencerzy nie mają racji bytu na dłuższą metę. Wymrze to w momencie jak ich role przejmą inteligentne boty o coraz lepiej rozbudowanej osobowości. Nie będzie to może pełna AI ale pewnie niewiele będzie jej brakować. Dodaj do tego zaawansowane algorytmy graficzne i możesz wyrzucać "drogich i kapryśnych" influencerów na śmietnik. 

Zostanie garstka i to takich "ower the top" a nie żyjących tylko w sieci zombiaczków.

Tak w temacie. Wyszukiwarki też pewnie kiedyś znikną z tego samego powodu. Lepiej obsługą sieci zajmie się wirtualny asystent. Czyli w sumie zajmujemy się czymś co kiedyś szlag trafi i całe SEO to będzie interesować tylko jakiś wyjątkowo szurniętych historyków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grey Ronin napisał:

ich role przejmą inteligentne boty

Na azjatyckich kanałach już w tej chwili są wirtualni infuencerzy jeśli tak możzna ich nazwać, Miquela ponad 3M na insta, AI Angelica ponad 750k na YT. Ewolucja ewolucją ale kwestia zdrowego rozsądku.

Pamiętam odcinek SeaQuest (s2e5) gdzie ratowali dwoje ostatnich ludzi na planecie bo wszystko przeniosło się do VR. Prorocze :D

 

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończy się tak jak filmie "Elizjum"...

  • Haha 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Beerbant napisał:

Skończy się tak jak filmie "Elizjum"...

 

Ty to jednak jesteś 100% KONSERWA :D

Nie ma ani jednego tematu w którym bierzesz udział, a w którym zmieniłbyś zdanie. Przy okazji siejesz, żeby Cię nie urazić napiszę poprawnie politycznie, defetyzm Seniora: czyli wszystko, co najlepsze dawno jest za nami (jak Twoja młodość). A ludzkość wkrótce upadnie :D

Dziwisz się zatem, że jesteś kojarzony z PiS, partią... Seniorów?

 

  • Haha 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Nikonem napisał:

Seniorów?

Jakby Ci powiedzieć aby nie urazić.... No tak w życiu bywa, że doświadczenie i wiedza przychodzą z wiekiem, obydwie te rzeczy przydają się w analizach. A brak umiejętności myślenia jest przywilejem młodości, najśmieszniejsza jest ta wiara w to, że "postęp" jest zbawienny dla ludzkości pomimo tego całego syfu który generuje, a jak się już okazało zmusza do wyrzeczeń. Także to takie tragikomiczne jest obserwowanie tych wszystkich "postępowców" jak jęczą o podwyżkach i wzrastających kosztach życia, a przecież miało być tak pięknie: postęp, robotyzacja, mieliśmy mniej pracować a więcej zarabiać... BTW, 40 lat temu też się śmiano z tych "staruszków" przewidujących totalną inwigilację ludzkości i co mamy teraz? :)

A tak w ogóle, to wydaje mi się , że chyba nie zrozumiałeś tego filmu ;)

  • Like 1
  • Haha 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Beerbant napisał:

A tak w ogóle, to wydaje mi się , że chyba nie zrozumiałeś tego filmu ;)

 

W tym wszystkim nie sposób Cię nie lubić (bez wazeliny, wiadomo) :)

  • Haha 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności