Jump to content

Czy ktorys swl jeszcze dziala zeby podbic pozycje ?

Recommended Posts

lata temu uzywalem weblinka i statlinka i dzialaly super az pewnego dnia przestaly. Jezeli one dalej w jakis sposob dzialaja czy ktos moze mi powiedziec jak ich uzyc zeby dzialaly. Chetnie zaplace za prywatne konsultacjie.

• Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niesamowite, że ludzie znający się na biznesie i SEO już przez 3 lata płacą spore sumy miesięcznie na punkty w linktaku i jeszcze się nie skapneli, że to im nic nie daje. 

To może zamiast obrażać użytkowników napisz poradnik jak używać Statlinka bo Twój dorobek na tym forum to 3 posty od 22 lipca 2019 roku. Prawdopodobnie tak jest, że użytkowniki piszące że cos nie

Jemu chodzili o to czy rankują  

Godzinę temu, okazwłoka napisał:

Działają bardzo dobrze. Teraz masz z nowych SWL jeszcze linktak.pl

to jak to ustawic zeby dzialalo. jak pare lat temu probowalem ustawiac na ponad 20 roznych stron ani raz mi nie zadzialalo. a wczesniej lata uzywalem.

• 2 weeks later...

Trzeba potrafić używać Statlinka, statlinkowy skill powyższych maruderów musi być porównywalny z ich reputacją na tym forum. Ogólnie szykujemy zmiany, kto z nami jest na pewno zauważa to że coraz celniej trafiamy w treść, w serpy, aktualnie testujemy nowe autorskie algo oceny zasobów, poleganie na wskaźnikach zewnętrznych systemów rankujących zupełnie się nie sprawdza w przypadku domen systemowych parametry bez większego wysiłku są kręcone. Zachęcam do odświeżenia znajomości ze Statlinkiem w najbliższym czasie.

Edited by Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Cytat

Trzeba potrafić używać Statlinka, statlinkowy skill powyższych maruderów musi być porównywalny z ich reputacją na tym forum. 

To może zamiast obrażać użytkowników napisz poradnik jak używać Statlinka bo Twój dorobek na tym forum to 3 posty od 22 lipca 2019 roku.

Prawdopodobnie tak jest, że użytkowniki piszące że cos nie działa nie potrafią prawidłowo używać, ale promowanie produktu połączone z atakowaniem użytkowników sytemu nie wiem czy to dobrym pomysłem.

• Like 3

re287am9.jpg

Godzinę temu, MaxPan napisał:

To może zamiast obrażać użytkowników napisz poradnik jak używać Statlinka bo Twój dorobek na tym forum to 3 posty od 22 lipca 2019 roku.

Prawdopodobnie tak jest, że użytkowniki piszące że cos nie działa nie potrafią prawidłowo używać, ale promowanie produktu połączone z atakowaniem użytkowników sytemu nie wiem czy to dobrym pomysłem.

za porady marketingowe bardzo dziękujemy. Jest w panelu poradnik z użytkowania systemu. System cały czas działa i przede wszystkich rankuje. Niestety skończyły się czasy, że ustawi się tylko przydzielenia i cała reszta pracy to wystawianie faktur. Zapraszamy z pytaniami na bok@statlink.pl 

• Like 1
W dniu 1.04.2021 o 15:12, picero80 napisał:

lata temu uzywalem weblinka i statlinka i dzialaly super az pewnego dnia przestaly. Jezeli one dalej w jakis sposob dzialaja czy ktos moze mi powiedziec jak ich uzyc zeby dzialaly. Chetnie zaplace za prywatne konsultacjie.

zapraszamy na bok@statlink.pl, konsultacje za darmo :)   Ci co piszą że system nie działa zapraszam na bok@statlink.pl bo nie zakladam, że to handlarze punktami konkurencyjnego systemu przecież :)

Gratuluję, wszystko na temat.

@MaxPan powyżej masz odpowiedź dlaczego nie aspiruję budować reputacji na tym forum. 

Odpowiadając w temacie, zachęcam do przeprowadzenia testów i odpowiedzenia sobie samemu na zadane pytanie bo w tej klakieriadzie trudno w coś wierzyć, pytanie z góry skazane na porażkę ponieważ Ci co potrafią korzystać z systemów raczej nie przyznają się do korzystania z nich. Nie wiem jak w innych systemach ale w Statlinku można się z nami dogadać na jakieś testy, mam tu na myśli testy na żywym projekcie szkoda czasu na tworzenie środowiska testowego, kwestia kontaktu z nami podpowiemy co jak można zrobić. Pozdro.

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl