Jump to content
albercik81

Linki wewnetrzne - struktura strony

Recommended Posts

Witam,

mam pytanie o linki wewnetrzne... wiem, że temat wałkowany, ale chciałbym dopytać o opinię w sprawie struktury strony i linki wew. z tym związane.

Struktura stronki poniżej...

spacer.png

Pytania:

1) jeżeli weźmiemy artykuł 2.2.2 (ktory jest w Kategorii 2.2)...

a) czy lepiej linkować z tego artykułu do artykułu Art 2.2.1 czy Art 2.2 - cy nie ma znaczenia? 

b) czy ma rózną siłę linkowanie do artyk. w innej całkowicie kategorii,np. Art.1.3 czy lepiej poruszać się tylko w "swojej" kategorii?

c) czego unikać w linkowaniu z tego art. (Art 2.2.2.)?

d) co jest DOBRZE widziane / gdzie linkować z art. (Art. 2.2.2.)?

Doświadczenie jest bardzo kosztowną szkołą, niemniej istnieją głupcy, którzy w żadnej innej niczego nie umieją się nauczyć. – Benjamin Franklin

Poczytalbym o: topic pages, siloing seo.

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Dziękuję @zgred Po części praca domowa odrobiona... teraz pozostaje sprawdzić w praniu środki wywołujące i utrwalające 😀

Doświadczenie jest bardzo kosztowną szkołą, niemniej istnieją głupcy, którzy w żadnej innej niczego nie umieją się nauczyć. – Benjamin Franklin

Temat odgrzeje lekko... A jak jest z wtyczkami w sprawie linkowania wew.? 

Z tego co wiem mogą być automaty, lub pomocne - doradcze w tej kwestii.

Na innych wpisach, blogach pojawiły się krótkie info o wtyczkach takich jak:

- yoast Premium 

- smartlinks

- interlinks manager

- internal link building

Czy ktos cos poleci z w/w lub zasugeruje? Link. wew. ma być wykonane na stronie z około 400 wpisów... A jeżeli coś może być pomocne to czemu nie skorzystać. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By renegat
      Czy ktoś mógłby pomóc? Chodzi mi o strukturę witryny. Czy ilość linków wewnętrznych wychodzących osłabia pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Zauważyłem, że gdy zlikwidowałem menu wewnętrzne na podstronach zaczęły lepiej się pozycjonować. Czy dobrze jest, gdy na stronie głównej jest dużo linków wychodzących do poszczególnych podstron serwisu? Czy raczej lepiej zrobić rozbudowane menu główne?
    • By GUNSHOT
      Witam, moje pytanie dotyczy sklepu internetowego, mianowicie jak powinien wyglądać schemat linkowania wewnątrz sklepu internetowego, tylko jakiś taki bardziej rozwinięty niż Strona główna -> kategoria -> podkategoria -> produkt. Jakieś nowinki. Czego również starać się unikać przy linkowaniu. Proszę ogólnie aby ktoś w miarę rozwinął ten temat i dał kilka wskazówek.
    • By FLOWSEO
      Dzień dobry,
      jak w tytule - czy jeśli internal kieruje do URl, który przekierowuje 301 na inny adres, to czy ma to negatywny wpływ na SEO i wymaga zmiany na URL z kodem 200 czy można to spokojnie zostawić?
      Z góry dziękuję za odp.
    • By Glaciu
      Witajcie,

mam pytanie, wiele osób zaleca dodawanie linków wewnętrznych np. w opisach kategorii w sklepach internetowych, ale co z zasadą FLC? Czy dotyczy tylko linków zewnętrznych?
      Przykładowo mam w menu link do kategorii x z anchorem a, który jest widoczny i pierwszy w kodzie na wszystkich podstronach sklepu, czy w takim razie dodawanie linku do tej kategorii z anchorem b ma sens(mamy w kodzie dwa linki, ale ten z anchorem a jest wyżej w kodzie)? Biorąc pod uwagę FLC link z menu pomoże rankować na frazę a, ale czy drugi link w opisie wesprze frazę b?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy