Jump to content

GUNSHOT

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Witam, chciałem dowiedzieć się czy istnieje szansa jeszcze zrobić dark post`a. Pamiętam że wcześniej robiłem bez problemu na innym fanpageu, zapisywałem jako reklame i potem wykorzystywałem formatke reklam dla zwykłych postów na fb. Teraz wyskakuje mi jak zapisuje kopie roboczą z fb ads, okno modalne z płatnościami.
  2. Witam, moje pytanie dotyczy sklepu internetowego, mianowicie jak powinien wyglądać schemat linkowania wewnątrz sklepu internetowego, tylko jakiś taki bardziej rozwinięty niż Strona główna -> kategoria -> podkategoria -> produkt. Jakieś nowinki. Czego również starać się unikać przy linkowaniu. Proszę ogólnie aby ktoś w miarę rozwinął ten temat i dał kilka wskazówek.
  3. Czyli rozumiem że wszystkie odnośniki jakie tylko są na stronie muszą pozostać takie same ? Bo w sensie jak przekierować URL ? URL podstron, URL kategorii, URL do zdjęć, URL do proponowanych produktów z cross selling. Czy to one muszą mieć taką samą ścieżkę jak na starym sklepie ? Czy może wyeksportować i zaimportować plik CSV do shopera ? Właśnie będe to próbował zrobić na jakimś testowym sklepie. Jeżeli chodzi o treść to wiadomo ta sama.
  4. Witam, od jakichś 13 lat mam sklep internetowy który jest już przestarzały i postanowiłem postawić nowy na shoperze. Oczywiście stary sklep mimo to że może graficznie już dawna nie jest arcydziełem to oczywiście 13 lat zrobiło swoje i jest on już bardzo dobrze wypozycjonowany. Moje pytanie brzmi następująco. Czy jeżeli domena jest wypozycjonowana a np podmienię zdjęcia bo tamte są przestarzałe i niezbyt piękne i linki do zdjęć się zmienią to czy stracę na pozycji ? Pytanie zadam również od innej strony. Co muszę zrobić stawiając nowy sklep na shoperze aby sklep nie stracił na pozycji ?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy