Jump to content

renegat

Forumowicze
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About renegat

 • Birthday 01/01/1974

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  kuala lumpur
 • Interests
  SEO

Contact Methods

 • Twitter
  whisky is ok

Recent Profile Visitors

825 profile views
 1. Witam, Zlecę wykonanie optymalizacji strony zbudowanej na wordpress w zakresie wartości page speed insight. Proszę o kontakt na wit_gam@wp.pl
 2. Zlecę optymalizację strony opartej o cms wordpress . Proszę o kontakt na maila: wit_gam@wp.pl
 3. zaplecze jest na darmowych platformach. może być opcja płatna, ale skuteczna. znalazłem coś takie, ale nie wiem jaka jest skuteczność. http://addurl.i4a.pl/
 4. Czy ktoś może coś zaproponować? Czy ewentualne negatywne skutki dotykają tylko zaplecza, czy też witryny głównej?
 5. Mam witrynę na domenie regionalnej. Czy domena regionalna ogranicza potencjał strony? Czy google przypisuje ją automatycznie tylko do wyników wyszukiwania lokalnych? Czy jeżeli zależy mi na lokalnych pozycjach to jest to jednak mimo wszystko dobre rozwiązanie. Jak uważacie? Dajcie znać co uważacie, bo jeżeli to nie ma sensu, to przerzucę na normalny adres. Dzięki za wszelkie opinie.
 6. Czy jeżeli mam na stronach po trzy linki wychodzące - dwa do mapy google - dojazd i siedziba, plus ( nie wiem czy to jest kwalifikowane jako link wychodzący) - link z numerem telefonu i nie mam żadnych linków przychodzących, to taki układ Internal Links nie wpływa na niższą moc strony? Czy usunięcie Internal Links Out może poprawić jej moc? Testuję stronę bez linkowania zewnętrznego. Bardzo przejrzysta struktura :)
 7. "pomysł" ile dajesz słów w ogonie? Czy Twój kontent zawiera treści pod pomysł? testowałeś to jakoś? miałeś więcej wyświetleń na pomysł? ciekawy pomysł :). zastanawiam się jakby się sprawdziło u mnie. przetestuję wstępnie na stronie roboczej.
 8. Czy to samo zdjęcie na poszczególnych podstronach bez zmiany alt i title ma wpływ na pozycję podstronystrony?
 9. źle dobrałem kategorie, bo powielają słowa kluczowe. w każdym razie trochę obawiam zmiany nazwy kategorii, bo mimo tej samej nazwy co słowo kluczowe, słowa kluczowe są bardzo dobrze zaindeksowane. czy mógłbyś mi podać przykładowy długi ogon dla kategorii. obecnie mam jedno słowo w kategorii. chciałbym to sprawdzić na stronie testowej. Jak się ma kwestia indeksowania kategorii do duplikacji treści?
 10. czy lepiej wykluczyć z indexu tagi i kategorie - yoast - nowa witryna, chcę uniknąć kanibalizacji i duplikacji treści? czy wykluczeniu z indexu kategorii i tagów zrobić przekierowanie do głównej strony?
 11. mam pytanie, czy jeżeli na zapytanie site:mojastrona.pl SZUKANY TEMAT oprócz szukanych zagadnień pojawiają się inne podstrony, nie związane z zapytanie, czy to oznacz złą budowę struktury strony?
 12. czy jeżeli wyniki wskazują na page power na 100% strona główna, podstrony i dalsze podstrony, przy czym jest to ok 40 stron, na stronie, która ma 55 stron, to jej struktura jest źle zbudowana? Czy ta orientacyjna moc powinna być podstron i dalszych podstron powinna być rozdzielona zgodnie ze strukturą piramidy?
 13. Cele wypozycjonowanie stron, które posiadam. Pośrednio - zbudowanie zaplecza i ukrycie IP witryn na zapleczu - będą na jednym serwerze. Do tego jest mi potrzebne cloudflare.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy