Jump to content

czechowsky

Forumowicze
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pamiętaj że jest możliwość ukrywania linków przed programami, więc to że widzisz cześć "seo linków" to może być, i zapewne jest ułamek tego co prowadzi do tych stron.
 2. Możesz nie widzieć wszystkich linków konkurencji, jeżeli je poukrywali.
 3. Ale wtedy klienci musieliby akceptować geolokalizację, dobrze myślę?
 4. Też myślałem że to najrozsądniejsze rozwiązanie, ale co wtedy zrobić z fanpage? Dwa osobne ciężko umieścić na 1 stronie, a chciałbym też targetować ludzi spoza PL, z drugiej strony chcę też docierać do ludzi z PL.
 5. Ale to ze względu na pozycjonowanie czy problem z obsługą dwóch sklepów? I jak byś rozwiązał kwestię mediów społecznościowych przy 1 sklepie?
 6. Wszystko będzie tworzone od zera, z tym że mamy nazwę własną więc domenki wolne. Dzięki wielkie za pomoc, ruszamy w takim razie z dwoma sklepami.
 7. Rozumiem, czyli najlepiej domenkę com z językami? I pytanie czy robić w takim razie pl na Polskę i com na Europę po angielsku, czy samą com?
 8. Cześć, mam do Was pytanie nie tylko związane z samym pozycjonowaniem, ale i przyszłym marketingiem. Wchodzimy na rynek z produktem, który budzi zainteresowanie w całej Europie, i waham się między dwiema opcjami: 1. Sklep PL z możliwością zmiany języka na ENG - wysyłka z PL. 2. Sklep PL + sklep EU z językiem ENG - wysyłka z PL. 3. Kilka sklepów dedykowanych danemu państwu, czyli np. na Polskę, Niemcy, Francję, Hiszpanię itd - wysyłka z PL. Jak według Was najlepiej to rozwiązać? Pytanie dotyczy też w sumie mediów społecznościowych, czy lepiej zrobić fanpage międzynarodow
 9. Witam wszystkich, przychodzę do Was z pytaniem odnośnie IP stron. Czy to rzeczywiście ma tak duży wpływ w dzisiejszych czasach? Czy strona z IP innym niż linkowana, ale nieco gorszym profilem linków, kopnie lepiej niż ta z lepszym profilem, ale tym samym IP? Jakie jest Wasze zdanie?
 10. Nie muszą się pozycjonować, wystarczy że mają lepiej zoptymalizowane strony i linki przychodzące z zewnątrz.
 11. Ok, poczytam, ale to właśnie ta lektura sprawia że zgłupiałem.. Do tej pory byłem święcie przekonany że im więcej naturalnych linków wewnętrznych, tym lepiej, aż tu nagle trafiłem na artykuł w którym facet wyjaśnia że dając ich kilka lub kilkanaście sprawiamy że są słabsze. Dlatego chciałem poznać Waszą opinię.
 12. Przecież po to to forum chyba jest, czy się mylę? Jeżeli nie ma tutaj miejsca dla początkujących, to jaki sens ma ten dział? I nie, nie chodzi mi o linki przychodzące z zewnątrz, tylko tak jak wspomniałem o wewnętrzne. Przykładowo: mam stronę ABC.pl, czy jeżeli na stronie dodam artykuł ABC.pl/alfabet z którego podlinkuję ABC.pl/kategoria-A, ABC.pl/kategoria-B, ABC.pl/kategoria-C to przekażę im mniejszą moc niż przykładowo robiąc 3 osobne artykuły z którego każdy będzie linkował do jednej z tych kategorii?
 13. Co to konkretniej znaczy? Czy jak podlinkuję stronę A, B i C to przekażę im mniej mocy niż gdybym podlinkował samą podstronę A?
 14. Witajcie, mam pytanie odnośnie link juice i wewnętrznego linkowania w artykułach. Na jednej z grup SEO spotkałem się z przekonaniem że nie należy przesadzać z ilością linków wewnętrznych we wpisach, ponieważ tracimy link juice. Jak Wy się na to zapatrujcie? Czy im więcej naturalnie dodanych linków wewnętrznych w dobrej jakości tekście tym lepiej, czy wręcz przeciwnie?
 15. Ok, a w jaki sposób polecasz to zrobić? Na ten moment wpisy wyglądają mniej więcej tak: Zdjęcie główne Tekst pod SEO Zdjęcie Źródło zdjęcia Zdjęcie Źródło zdjęcia Zdjęcie Źródło zdjęcia ... I tak kilkanaście-kilkadziesiąt propozycji. I teraz pytanie czy po każdym zdjęciu z sukienką którą mam dodawać taką sukienkę kupisz tu i tu? Czy lepiej na samym końcu? Na początku? Ciężko mi to jakoś ugryźć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy