Jump to content

Glaciu

Forumowicze
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

836 profile views
 1. Cześć, planuje uruchomić sklep na WooCommerce, zasada jego działania jest taka, że dostaje feed produktowy z sieci afiliacyjnej i wrzucam do sklepu. Samych produktów będzie ok. 150 tysięcy, czy możecie polecić jakiś hosting, który to uciągnie?
 2. Cześć, czy wersja mobilna dostępna pod subdomeną m.domena.pl powinna zwracać site w podobnej ilości jak wersja desktopowa? Mam taką sytuację, że domena.pl ma site ok. 500 a mobile 43 :/ Czy możecie się podzielić jakimiś spostrzeżeniami lub materiałami z sieci? Zakładam, że nie trzeba zgłaszać sitemapy w GSC skoro kanoniczną wersją jest wersja desktopowa, czy to może być również przyczyna dysproporcji w zwracanym site?
 3. Dzięki za odpowiedź, a co z przykładem z pierwszego posta? Dwa linki do tej samej podstrony, dwa różna anchory, czy ma to sens?
 4. Witajcie, mam pytanie, wiele osób zaleca dodawanie linków wewnętrznych np. w opisach kategorii w sklepach internetowych, ale co z zasadą FLC? Czy dotyczy tylko linków zewnętrznych? Przykładowo mam w menu link do kategorii x z anchorem a, który jest widoczny i pierwszy w kodzie na wszystkich podstronach sklepu, czy w takim razie dodawanie linku do tej kategorii z anchorem b ma sens(mamy w kodzie dwa linki, ale ten z anchorem a jest wyżej w kodzie)? Biorąc pod uwagę FLC link z menu pomoże rankować na frazę a, ale czy drugi link w opisie wesprze frazę b?
 5. Czołem, mam pytanie, wiele osób na blogach pisze o tym, że warto się inspirować podczas tworzenia treści podpowiedziami Google suggest, ale jak ma się to do tego, że większość podpowiedzi ma średnie miesięczne wyszukiwanie <10. Skoro ktoś tego nie szuka, to jaki jest w tym cel, aż tak bardzo długi ogon? Żeby nie być gołosłownym wybrałem coś z seo w tle "seo czy warto" - planner pokazuje "-". Może mnie ktoś oświecić?
 6. Okej, to, że działa to wiem mam jeszcze jedno pytanie, na co zwracacie uwagę szukając takich domen? Większość z aftermarketu np. nie ma praktycznie linków przychodzących, na co dodatkowo patrzeć przy wybieraniu takiej domeny, chciałbym spróbować je przekierować
 7. Dzięki za odpowiedzi, widzę również, że na aftermarkecie można je przechwytywać, ktoś korzysta/korzystał i chciałby podzielić się opinią?
 8. Cześć, chciałbym zapytać czy macie jakiś w miarę prosty sposób na wyszukiwanie domen z historią, z tego co czytałem, to jednym ze sposobów jest wyciągnięcie z MS listy domen z linkowanych na dane słowo kluczowe i następnie sprawdzenie SB, które z nich są "żywe", ale może ktoś ma jeszcze jakiś inny, prostszy sposób? Z góry dziękuję za pomoc
 9. Przepraszam za kolejny post, ale niestety nie mam możliwości edycji, kolejne pytanie jest następujące, czy dodajecie takie strony z canonicalem do innej do mapy strony?
 10. "2. Użyć rel=”canonical” na każdej poszczególnej podstronie podzielonego artykułu lub listy, prowadzący do podstrony zbierającej całość w jedno. W tej sytuacji Google zawsze będzie indeksowało i wyświetlało w wynikach właśnie podsumowanie." "Upewnijmy się, że dobrze wybraliśmy stronę, która ma się wyświetlać w SERPach" Czemu zatem w wielu sklepach indeksują się strony paginacji i kategorie z canonicalem do innej podstrony? Dlatego ponawiam moje pytanie - czy powinna zostać zaindeksowana podstrona z canonicalem do innej podstrony?
 11. Czołem, mam pytanie natury technicznej, czy strona A(index, follow) mająca canonicala do Strony B powinna zostać zaindeksowana? Jeżeli tak, to czy zaindeksuje się ze swoim tytułem czy z tagiem title strony kanonicznej?
 12. A czy jest jakaś seo sztuczka, żeby bez ingerencji w kod dostosować to jakoś do wytycznych?
 13. Witajcie, mam pytanie dotyczące opisów kategorii w sklepach internetowych. Chciałbym dodać troche treści, ale niestety jeżeli kategoria ma 30 podstron, to treść jest widoczna na wszystkich. W jaki sposób sobie z tym radzicie? Niektóre skrypty są na tyle sprytne, że zostawiają opis na 1 stronie. Jakieś rady?
 14. Witajcie, chciałbym na swojej stronie zrobić suwak, który w zależności od wartości wyświetla konkretne komunikaty. Przykład takiego tworu można znaleźć na stronie: http://www.solarcity.com/ Aktualnie mam sam range slider, który wyświetla dwie wartości wartości, a chciałbym, żeby wyświetlały się również treści przypisane konkretnym przedziałom. Mój kod: <script> onload = function() { var $ = function(id) { return document.getElementById(id); }; $('one').oninput = function() { $('month').innerHTML = this.value-0; $('year').innerHTML = this.value*12;}; $('one').oninput()
 15. Witajcie, wybrałem dział wordpress, bo po części on jest przyczyną mojego problemu. Chodzi o to, że chcę dodać trochę polotu witrynie i ubarwić tytuły strony. Wymyśliłem, że chcę, aby słowa w tytule miały różne kolory, ale problem tkwi w <h1 class="entry-title"><?php the_title(); ?></h1> Podejrzewam, że bez php się nie obejdzie, ale może ktoś też wpadł na taki pomysł i znalazł rozwiązanie/wtyczkę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy