Skocz do zawartości

Wewnętrzne linkowanie ze starych wpisów


czechowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem w trakcie rozwijania zapleczowej strony, która jednocześnie będzie na siebie zarabiała poprzez artykuły sponsorowane, i w związku z wrzuceniem kilkunastu wpisów w różnym odstępie czasu, naszło mnie pewne pytanie. Czy Waszym zdaniem, ma sens edycja starych wpisów, i dodawanie w nich wewnętrznych linków do nowych które pojawiły się dopiero co na blogu? Przykładowo, mam wpisy:

1. Zielone owoce napisany 10.10.2000
2. Czerwone owoce napisany 11.11.2000
3. Żółte owoce napisany 12.12.2000

I czy teraz gdy dodaję wpis przykładowo niebieskie owoce napisany 01.01.2001, to czy warto zedytować poprzednie wpisy (oczywiście jeżeli znajduje się w nich fraza niebieskie owoce), aby ją podlinkować do nowego wpisu?

Pozdrawiam!

CzechPranie.pl - usługi prania tapicerki meblowej i samochodowej.

CzechRolety.pl - szeroka oferta rolet, żaluzji i innych dekoracji okiennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, czechowsky napisał:

Temat do zamknięcia.

Nie tak szybko :D Jeśli zmodyfikujesz jakieś "stare" zindeksowane strony Musisz zadbać o to by Google Bot taką stronę odwiedził , bo bez tego zmiana nie zostanie uwzględniona, co za tym Twój cały misterny plan spali na paneFce.....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto w tym celu podlinkować delikatnie te stare wpisy z zewnątrz.

Ale przy odpowiedniej strukturze linkowania wewnętrznego Google Bot przeindeksuje wszystko z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, s_matysik napisał:

Google Bot przeindeksuje wszystko z czasem.

 

Apropos... Czy w ogole oplaca sie wrzucac artykuly z wlasnych blogow zapleczowych do indeksera, czy lepiej zaczekac az G. sam lyknie? Wzglednie pomoc dolinkowaniem stron glownych, zeby szybciej odwiedzil...?

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, blazejs napisał:

Czy w ogole oplaca sie wrzucac artykuly z wlasnych blogow zapleczowych do indeksera, czy lepiej zaczekac az G. sam lyknie? Wzglednie pomoc dolinkowaniem stron glownych, zeby szybciej odwiedzil...?

 

Ja często wrzucam do indeksacji swoje wpisy na zapleczach jak chcę, aby efekt był szybszy.

Wszystko też zależy od "jakości" zaplecza, bo jak ja widzę np. blog postawiony na wp i czymś darmowym to tam częściej mam "wypadanie" z indeksu starszych wpisów o wątpliwej jakości.

 

Ale mam takie zaplecza, w których szybko łykają się nowe wpisy - ale jednak są to zaplecza gdzie przynajmniej kilka podstron jest wysoko w wynikach na pewne frazy.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, s_matysik napisał:

@blazejs warto trochę podlinkować podstrony linkami z zewnętrz albo wrzucić je do indeksera

 

Ja wlasnie zawsze tak robie. Tylko ciagle nie mam 100% pewnosci czy wrzucenie paczki nowo dodanych wpisow tego samego dnia moze miec jakies negatywne konsekwencje w porownaniu do "naturalnej" indeksacji.

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności