Jump to content

Link ze stopki forum

Recommended Posts

Witam

Mam domenę 6 letnią, która na wiele fraz mieści sie w top20. Wg seo review ma 2k backlinkow z 41 domen, trust flow 8 citation flow 30.

Jakość contentu przyzwoita. Chciałbym poprawić sytuację, w zwiazku z tym zakup linka w stopce w ogromnym forum o tej samej tematyce (pol miliona postów) nie pogorszyłby sytuacji?

To forum ma z 10 banerow reklamowych oraz 10 linkow w stopce do zewnetrznych stron. Site pokazuje 135tys podstron.

Edited by roman_tyk

Na jednej z ostatnich konferencji na której byłem, ktoś z publiczności zapytał prelegenta, jaki link jest lepszy: płatny czy darmowy (czy jakoś tak). Odpowiedź: nieważne, czy płatny, czy darmowy, dobry link to taki, który przynosi Ci ruch i konwersje.

Sam sobie odpowiedz, czy tak będzie w Twoim przypadku

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

1 godzinę temu, MaxPan napisał:

A jeśli forum o hodowli edwabwników to tak nie robić?

No pewnie, że nie, bo to nietematyczne.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Czy wszystko trzeba łopatologicznie wyjaśniać, bo inaczej zawsze się ktoś przypieprzy? Czy już do każdej odpowiedzi trzeba się przyp****alać? Nadrabiacie tym niską samoocenę?

Jak forum jest tematyczne, to link graficzny powinien bardziej zachęcić użytkowników do przejścia do jego strony, więc ma dodatkową korzyść.

20 godzin temu, MaxPan napisał:

A jeśli forum o hodowli edwabwników to tak nie robić?

A pytanie dotyczyło nietematycznego forum? Jak nie wiesz to załóż nowy temat i po problemie, albo udziel swojej odpowiedzi na pytanie użytkownika.

19 godzin temu, blake napisał:

No pewnie, że nie, bo to nietematyczne.

Nietematyczne to są Twoje odpowiedzi, ale przynajmniej pokazują skąd taka ilość nabitych postów :P 

Cytat

Jak nie wiesz to załóż nowy temat i po problemie, albo udziel swojej odpowiedzi na pytanie użytkownika.

Pięknie zaczynasz swoja przygodę z forum, podążaj w tym samym kierunku i zobaczysz co stanie się dalej....

Cytat

Nadrabiacie tym niską samoocenę?

A za to na początek 48h odpoczynku :D

• Haha 1

re287am9.jpg

• 4 months later...
  • 4 months later...

Jakie suwaczki masz na mysli?

Eurogetwork strony www, również w języku niemieckim lub angielskim.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Profesjonalne tworzenie stron WWW

Dzieki, juz rozumiem

Eurogetwork strony www, również w języku niemieckim lub angielskim.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Profesjonalne tworzenie stron WWW

• 1 month later...
15 minut temu, Zydecocorn155 napisał:

FB2Mate ma historię o firmie SEO, która otrzymała ręczną karę za uzyskanie 100 kotwic dopasowań dokładnych do linków stopki. Zasadniczo wszystkie ich witryny klienckie. Co o tym myślicie?

"Należało się".

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl no i powstał Semgence

2 godziny temu, Zydecocorn155 napisał:

Co o tym myślicie?

A to jeszcze "kary ręczne" istnieją?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!