Jump to content

korczyk

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zauważyłem, że w wielu przypadkach na forach stosują "suwaczki" z linkiem pod spodem, myślicie, że to faktycznie działa? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
 2. Wiem, że zenbox daje SSL za free. U nas sprawdza się to bardzo dobrze.
 3. Ilu ludzi tyle opinii, generalnie coraz więcej osób odpuszcza tagowanie. U mnie sitemapa wygląda podobnie jak powyżej.
 4. Najgorzej, jeśli w GSC nie ma żadnych komunikatów i niechcianych informacji bo wtedy chyba znacznie trudniej jest szukać przyczyny.
 5. Generalnie moim zdaniem anchory, anchorami, ale najistotniejsze jest obserwować jak działa konkurencja na dane frazy, nie każda strategia sprawdzi się w każdym przypadku. Obserwuj działania konkurencji.
 6. Dołączam się do pytania. Odkąd FB zmieniło podejście do organicznych zasięgów zbudowanie fajnej bazy robi się problematyczne.
 7. Cześć! Jestem Marek, zajmuje się optymalizacją i pozycjonowaniem strony dotyczącej marketingu hotelarskiego. Póki co jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani bo udaje się osiągnąć bardzo dobre wyniki w ciągu roku. Nie ukrywam, że SEO jest ciekawym tematem, można nawet powiedzieć, że delikatnie się tym jaram, haha. Cóż, może nawet podzielę się adresem niedługo! Dobrego dnia dla wszystkich!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy