roman_tyk

Link ze stopki forum

Polecane posty

Witam

Mam domenę 6 letnią, która na wiele fraz mieści sie w top20. Wg seo review ma 2k backlinkow z 41 domen, trust flow 8 citation flow 30.

Jakość contentu przyzwoita. Chciałbym poprawić sytuację, w zwiazku z tym zakup linka w stopce w ogromnym forum o tej samej tematyce (pol miliona postów) nie pogorszyłby sytuacji?

To forum ma z 10 banerow reklamowych oraz 10 linkow w stopce do zewnetrznych stron. Site pokazuje 135tys podstron.

Edytowano przez roman_tyk

Na jednej z ostatnich konferencji na której byłem, ktoś z publiczności zapytał prelegenta, jaki link jest lepszy: płatny czy darmowy (czy jakoś tak). Odpowiedź: nieważne, czy płatny, czy darmowy, dobry link to taki, który przynosi Ci ruch i konwersje.

Sam sobie odpowiedz, czy tak będzie w Twoim przypadku

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Cytat

Jak powiązane tematycznie forum

A jeśli forum o hodowli edwabwników to tak nie robić?

re287am9.jpg

1 godzinę temu, MaxPan napisał:

No pewnie, że nie, bo to nietematyczne.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Czy wszystko trzeba łopatologicznie wyjaśniać, bo inaczej zawsze się ktoś przypieprzy? Czy już do każdej odpowiedzi trzeba się przyp****alać? Nadrabiacie tym niską samoocenę?

Jak forum jest tematyczne, to link graficzny powinien bardziej zachęcić użytkowników do przejścia do jego strony, więc ma dodatkową korzyść.

20 godzin temu, MaxPan napisał:

A pytanie dotyczyło nietematycznego forum? Jak nie wiesz to załóż nowy temat i po problemie, albo udziel swojej odpowiedzi na pytanie użytkownika.

19 godzin temu, blake napisał:

No pewnie, że nie, bo to nietematyczne.

Nietematyczne to są Twoje odpowiedzi, ale przynajmniej pokazują skąd taka ilość nabitych postów :P 

Cytat

Jak nie wiesz to załóż nowy temat i po problemie, albo udziel swojej odpowiedzi na pytanie użytkownika.

Pięknie zaczynasz swoja przygodę z forum, podążaj w tym samym kierunku i zobaczysz co stanie się dalej....

Cytat

Nadrabiacie tym niską samoocenę?

A za to na początek 48h odpoczynku :D

re287am9.jpg

Zauważyłem, że w wielu przypadkach na forach stosują "suwaczki" z linkiem pod spodem, myślicie, że to faktycznie działa? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.