Skocz do zawartości

Prośba o opinię


Magdalenka777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam sklep internetowy i od około roku płacę firmie Sun... za pozycjonowanie kilku fraz. Odnoszę wrażenie że nie jest to warte wydania pieniędzy, ponieważ wzrost ruchu klientów na stronie widzę po moich działaniach na fb, blogu,, a te ich publikacje na dwóch jakich gów... wyszukiwarkach miesięcznie od roku nic nie dają ( wg mnie laika). Klienci wg raportów trafiają z mediów społ., google - wyszukują produkt i kupują. Dodam że mam na dzień dzisiejszy około 1000 produktów w sklepie. Gdyby nie moje działania na fb i insta sprzedaż byłaby okazjonalna i napewno nie pokryłaby nawet kosztów pozycjonowania.

Czy to naprawdę pieniądze wyrzucone w błoto ?  Zrezygnować z Sun...? Coś w to miejsce ? Dodam że na samodzielne działanie mam ograniczony czas i wiedzę bliską 0 ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia rezygnacji z usług firmy może wiązać się z karą. Kwestia jak umowa jest sporządzona. Jeśli warunki umowy na to pozwalają to może lepiej zakończyć współpracę. Jak piszesz ruch masz bardziej z Social niż organic, to dość słabo jak na rok pozycjonowania sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze sobie wyszukac opinii o firmie i przeczytać kilka wątków w tym ten na PiO. Skoro wiesz, że umowa jest niekorzystna to po co się pytasz?

 

Poczytaj - https://www.zgred.pl/blog/ile-kosztuje-pozycjonowanie-a-ile-kosztuje-seo/

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma wielkiej filozofii. Sprawdź umowę, wypowiedz ją jeśli jest nieefektywna. 

 

Jeśli będziesz potrzebować dodatkowych analiz zadaj pytanie tutaj, lub napisz do mnie na PW z adresem strony. 

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2018 o 04:57, Magdalenka777 napisał:

płacę firmie Sun... za pozycjonowanie kilku fraz

Pytanie zasadnicze: czy te frazy są w topach czy ich nie ma?

Jeżeli jednak są, ale nie przynoszą one zysku to oznaczać może, iż jest to tak specyficzna branża, że lepiej inwestować w socjal.

A może frazy są źle dobrane.

Trudno jest jednoznacznie się wypowiedzieć nie znając ani fraz, ani budżetu itp.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności