Jump to content
okazwłoka

Błędy

Recommended Posts

Coś się chyba "rypło", po dodaniu nowego linka 

Świetnie, link został dodany. Możesz dodać kolejny na podstawie wprowadzonych danych lub edytować właśnie wprowadzony.

i reszta strony się nie ładuje (nie ma wypełnionego formularza z danymi), tak samo po skopiowaniu czy edycji linka.

dymna.jpg

Dzięki za info, sprawdzam. Tym razem to raczej nie przeładowanie danymi :)

Edit.

Sprawdziłem, u mnie ładuje. Podaj ID, może coś znajdę.

Edited by okazwłoka

Cytat

Sprzedam zaplecze LinkTak.pl : Zaplecze nr 1 | Zaplecze nr 2

DZięki, to nie może być wina przeglądarki :) Zaloguję się na Twoje konto i sprawdzę, bo samo skopiowanie linka do mnie nie wystarcza (podejrzewam, że może chodzić o "Unikalne domeny w obrębie grupy" lub coś innego konfigurowanego u użytkownika).

Cytat

W dniu 21.02.2020 o 08:13, okazwłoka napisał:

Na liście stron wchodzisz w ustawienia (z listy rozwijanej) i tam jest pierwsza opcja "Zmieniam na adres z http/https"

Dzięki ale mam teraz cały czas komunikat "Błąd połaczenia ze skryptem" na stronie głównej od wczoraj a sprawdziłem to jest połączenie

Zarabianie na stronie zarabiaj na stronie blogu

wiadomości informacje

Międzynarodowy portal randkowy

Czyli blokowany jest IP linktaka, spróbuj w skrypcie instalatora usunąć warunek sprawdzania IP. Jeśli to nie pomoże to trzeba pisać do admina serwera o odblokowanie naszego IP (linktaka).

Cytat

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy