Jump to content
okazwłoka

Błędy

Recommended Posts

Dalej nic, ponad 24h minęły.

Edit: pracownik mówi że w czwartek usuwał. Czyli mamy już zwiechę od kilku dni.

• Like 1

dymna.jpg

Ok, znalazłem - błąd był w podliczaniu punktów na liście grup. Poprawione i działa. Dodatkowo wrzuciłem podsumowanie ilości linków i kosztu dla widoku w grupie: "Podsumowanie strony: Linków: 377 za 23645 punktów".

Błąd w podliczaniu punktów dla grupy nie miał wpływu na sumę punktów na koncie użytkownika.

32 wizytówki nap - 60 zł netto!

----------------------------------------------------

Tak jak w przypadku błędu na Twojej stronie nie od razu wyzeruje punkty, tak samo w przypadku linków nie od razu zerowany jest koszt. Każda strona ma czas na przywrócenie do życia. Jeśli faktycznie trwa to za długo to musi być błąd, a taki najlepiej zgłosić konkretnie podając ID.

"Unikalne domeny w obrębie grupy" działał i działa dobrze, niestety było okienko podczas którego nie działało to dobrze i pewnie wtedy zostały przypisane (podczas jednej z ostatnich aktualizacji (po której uwidocznił się bug w mysql) mogło przypisać więcej linków w grupie). 

32 wizytówki nap - 60 zł netto!

----------------------------------------------------

Od kilku dni system odrzuca podstrony po sprawdzeniu - Brak indeksu/Stary cache - pomimo że jest indeks i cache już mam ponad 800

Sprzedam punkty linktak i statlink

Pojawiają się jakieś problemy z przydzielaniem linków ostatnio i pewnie nie wynika to z jednego jakiegoś bugu:

- faktycznie unikalność linków kuleje bo coraz częściej na tej samej podstronie strony systemowej widzę wylosowane np 2 linki do tej samej domeny - tutaj ciężko mi o przykłady bo wczoraj takich podstron do wskazania miałem kilka, dziś nie mogę znaleźć - czyżby system cyklicznie też sprawdzał unikalność i w razie znalezienia 2 linków z tej samej domeny jeden wycofywał i losował gdzie indziej?

- czasami linku niby potwierdzonego nie ma w ogóle na wskazanej stronie - np id 967770 (w tym przypadku w ogóle nie widzę linków systemowych choć link jest niby na liście przydzieleń już 2 dni)

- zdarzają się linki na przydzieleniach które także nie istnieją fizycznie na wskazanej podstronie a zarazem mają czerwone oznaczenie "nieunikalne lub byle jakie treści" - być może to je wstrzymało przed publikacją a jeśli tak to czy zostaną z listy wycofane i wylosowane gdzieś indziej? (np id 968117 czy 967689 - ten monit dotyczy jednej i tej samej strony systemowej, żadna inna strona na liście przydzieleń takiego monitu nie dostała, może z nią jest jakiś problem i wskazany błąd dotyczy jednak czegoś innego a nie treści?)

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

W masowej edycji wpisanie max punktów 800 skutkuje przypisaniem 400.

• Like 1

dymna.jpg

Arty sponsorowane

4479a1392

na liście  wyszukiwania oznaczone jako nietematyczne (tematyczne - NIE czyli przyjmuje nietematyczne) i BUK, w szczegółach publikacje które nie są związane z tematyką - NIE.

Chyba że to zbyt pokręcona logika dla mnie :D

dymna.jpg

Coś ukrywanie przed botami średnio działa - ahrefs widzi, np. przydzielenie 971091, 964040

dymna.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy