Skocz do zawartości

Błędy


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, znalazłem - błąd był w podliczaniu punktów na liście grup. Poprawione i działa. Dodatkowo wrzuciłem podsumowanie ilości linków i kosztu dla widoku w grupie: "Podsumowanie strony: Linków: 377 za 23645 punktów".

 

Błąd w podliczaniu punktów dla grupy nie miał wpływu na sumę punktów na koncie użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w przypadku błędu na Twojej stronie nie od razu wyzeruje punkty, tak samo w przypadku linków nie od razu zerowany jest koszt. Każda strona ma czas na przywrócenie do życia. Jeśli faktycznie trwa to za długo to musi być błąd, a taki najlepiej zgłosić konkretnie podając ID.

 

"Unikalne domeny w obrębie grupy" działał i działa dobrze, niestety było okienko podczas którego nie działało to dobrze i pewnie wtedy zostały przypisane (podczas jednej z ostatnich aktualizacji (po której uwidocznił się bug w mysql) mogło przypisać więcej linków w grupie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się jakieś problemy z przydzielaniem linków ostatnio i pewnie nie wynika to z jednego jakiegoś bugu:

 

- faktycznie unikalność linków kuleje bo coraz częściej na tej samej podstronie strony systemowej widzę wylosowane np 2 linki do tej samej domeny - tutaj ciężko mi o przykłady bo wczoraj takich podstron do wskazania miałem kilka, dziś nie mogę znaleźć - czyżby system cyklicznie też sprawdzał unikalność i w razie znalezienia 2 linków z tej samej domeny jeden wycofywał i losował gdzie indziej?

- czasami linku niby potwierdzonego nie ma w ogóle na wskazanej stronie - np id 967770 (w tym przypadku w ogóle nie widzę linków systemowych choć link jest niby na liście przydzieleń już 2 dni)

- zdarzają się linki na przydzieleniach które także nie istnieją fizycznie na wskazanej podstronie a zarazem mają czerwone oznaczenie "nieunikalne lub byle jakie treści" - być może to je wstrzymało przed publikacją a jeśli tak to czy zostaną z listy wycofane i wylosowane gdzieś indziej? (np id 968117 czy 967689 - ten monit dotyczy jednej i tej samej strony systemowej, żadna inna strona na liście przydzieleń takiego monitu nie dostała, może z nią jest jakiś problem i wskazany błąd dotyczy jednak czegoś innego a nie treści?)

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arty sponsorowane

4479a1392

na liście  wyszukiwania oznaczone jako nietematyczne (tematyczne - NIE czyli przyjmuje nietematyczne) i BUK, w szczegółach publikacje które nie są związane z tematyką - NIE.

 

Chyba że to zbyt pokręcona logika dla mnie :D

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności