Jump to content
Łukasz92

Brak wyświetleń w Adsense

Recommended Posts

Witam,

Dokładnie od 17 kwietnia na adsense nie mam żadnych wyświetleń, dosłownie same zera, mimo że cały czas dodaje nowe filmy na yt, które w dosyć krótkim czasie zyskują kilku tysięczną oglądalność. Tak jakby wszystko się zatrzymało. Może ktoś pomóc i napisać o co chodzi?

Nie możemy bo ilosc informacji którą podałeś jest niewystarczająca do tego. Więc nie wiemy o co chodzi tak w skrócie.

re287am9.jpg

Normalnie miałem po kilka tysięcy wyświetleń dziennie, reszta statystyk była proporcjonalna, ale od 17 kwietnia dosłownie wszystkie statystyki: wyświetlenia, wyświetlenia strony, kliknięcia, i cała reszta po prostu stanęła na zerze. Nic nie drga, a filmy zyskują na popularności. Nie wiem jak inaczej wytłumaczyć mój problem. Dodając film wskazałem zarabianie więc tym bardziej nie wiem co się dzieje. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By arczer
      Notuję sukcesywny spadek CTR od jakiegoś czasu, zauważyłem że jednostki "reklamy z linkami" przestały być skuteczne a ost dwa dni to gwałtowny spadek CTR dla desktop.
      Czy ktoś ma podobne obserwacje, czy ktoś zna przyczyny?
    • By lukiluki
      Witam, od 1 stycznia na mojej stronie występuje drastyczny spadek CTR z około 1% do 0,1%, rozumiem że w tym okresie CPC ma prawo spaść ale dlaczego CTR? Po głębszej analizie raportów wyszło mi, że spadek dotyczy tylko wyświetleń na smartfonach, jednak one stanowią u mnie główne źródło dochodu. Co może byc przyczyną skoro nic na stronie nie zmienialem, a ilość wyświetleń inne parametry są bardzo podobne?
    • By pmmoskwa
      mam na stronie reklamy "display+text" (3jednostki) oraz in-article (2 jednostki). Ludzie najczęściej klikają w te in-article, ale na 1000 wyświetleń strony (na stronie 5 jednostek), to nie są rezultaty, którymi można się chwalić. Gdy wchodzę na swoją stronę, najczęściej w miejscu in-article wyświetlają się puste miejsca i zastanawiam się, czy to nie jest przyczyną - brak tego typu dopasowanych reklam. W przeciwieństwie do tych "display+text", które wyświetlają się zawsze, co do jednej. Czy to oznacza, że powinienem usunąć te "in-article"?
    • By frogilla
      Witam wszystkich serdecznie,

Dawno nie korzystałem z AdSense. Od niedawna mam stronę która ma ok 5 tyś unikalnych wejść dziennie.

Na stronie kilka reklam i linków responsywnych z AdSense.

I co to się stało że dzienne podsumowanie wygląda tak jak na załączniku:

3 zł za 17 tyś wyświetleń?
      Czy to możliwe? Czemu tak jest?
    • By nataliapawlowsky
      Cześć,
      kilka lat temu Google zablokował moje konto Adsense i po czasie otworzyłam nowe konto na chłopaka. Niestety aktualnie mi się to w ogóle nie opłaca, ponieważ musimy odprowadzać 32% podatku, a gdyby konto było na mnie, płaciłabym 8,5%. I mam pytanie - jak można to LEGALNIE obejść, aby środki znów mogły spływać na moje konto? Powinnam zamknąć konto chłopaka i otworzyć kolejne? Czy muszę się przemeldować (moje miejsce zameldowania nie zmieniło się od urodzenia)? Wziąć ślub?  Nr konta mam już inny niż ten, gdy zakładałam swoje konto Adsense, ale nie wiem, co z adresem. Nie pamiętam też, jakie dane były potrzebne przy rejestracji (czy tylko adres, czy też np. NIP lub PESEL). Pomóżcie. Dziękuję! N.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy