Skocz do zawartości

Ideksacja linków czy może coś innego?

googlemon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Od jakiegoś czasu mierzę się z ciekawym dla mnie problemem/zagwozdką.

Na podstawie programu SERPbooster stworzyłem stronę internetową. Strona internetowa posiada wcześniej "wygasły" adres internetowy, który dla przykładu będzie się nazywał "fajnekorki.pl", który wg Ahrefsa ma ~5k linków i UR30 DR~40.

Na stronę przez parę tygodni wrzucałem artykuły (3-4 bez linka, 1 z linkiem do MS, średnio artykuł na dwa dni, jeden link w treści) z średnią ilością wyrazów ok 300-500. Za pomocą Google Search Console dodałem mapę strony i zindeksowałem ją. Po wpisaniu site:nazwastrony.pl widać jej wszystkie podstrony, wszystko poprawnie się wyświetla. Strona ma mniej więcej schemat "fajnekorki.pl/słowo-kluczowe" gdzie jest zawarty link do ms lub "fajnekorki.pl/słowo-kluczowe/i tutaj z 3-4 podstrony z artykułami"

Wchodząc w dany artykuł w jego treści mamy podświetlony link do strony pozycjonowanej i po kliknięciu zostajemy do niej przekierowani.

Pomimo tego, że artykuł z pierwszymi linkami do MS był wrzucony 4 tygodnie temu nie ma "efektu", tzn i Ahrefs i Google Search Console nie pokazuje linków z wyżej wymienionej witryny do strony pozycjonowanej. Dodam, że artykuł zostały wrzucone do innych popularnych "indeksarek"

Drodzy forumowicze, czym może być to spowodowane?

Z góry dziękuje za podzielenie się waszym doświadczeniem

• 2 tygodnie później...
Dnia 11.11.2017 o 21:09, killerbees1982 napisał:

Jeśli adres nie chce ci się zaindeksować to czasami po prostu trzeba go dopalić, żeby uzyskał więcej mocy.

Witam, czy moglbys poczatkujacemu wyjasnic, ,,trzeba go dopalić,, ?@killerbees1982 

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Dopalić, znaczy pozyskać linki prowadzące do danej strony z innych stron.

Portal dla lekarzy i pacjentów  Szukasz reklamy związanej z medycyną (artykuł sponsorowany,mailing, lub inne propozycje)? Zajrzyj tu: https://bliskilekarz.pl/onas/wspolpraca Zobacz nasze artykuły o medycynie: https://bliskilekarz.pl/artykuly