Jump to content

killerbees1982

Forumowicze
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

killerbees1982 last won the day on January 26

killerbees1982 had the most liked content!

Community Reputation

37 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://dolp.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

3,458 profile views
 1. Przede wszystkim zacznij od czytania tego forum. Tu masz całość wiedzy za darmo.
 2. Nie wiem w czym masz problem. Dostałeś jak na tacy rozwiązanie więc je zastosuj. Tym bardziej, że temat był już miesiąc temu przez Ciebie założony. Jeśli nie dajesz rady to złóż ogłoszenie w odpowiednim dziale i ktoś ci to odpłatnie zrobi.
 3. Jeśli faktycznie chcesz wystartować z własnym e-commerce to beż nawet minimalnej wiedzy odradzam ten krok. No chyba że lubisz tracić $ na źle podjęte działania. Jak wyżej koledzy podali, postaw sobie nawet prostą stronę na proste frazy i zobacz co działa, a co nie. Szukasz źródeł do nauki ? Właśnie tu masz mega źródło czyli forum PiO, tylko cofnij się nawet do postów sprzed 10 lat i czytaj aby pojąć podstawy. Wiele rzeczy jest nieaktualnych lub teraz nie działa, jednak trochę można pomyśleć i jest możliwość odseparowania starej wiedzy od nowej. W przypadku lektur to jak wspomniano książki posiadają zazwyczaj nieaktualną wiedzę, chociaż jeśli chcesz to np. na alledrogo za parę srebrników możesz znaleźć moim zdaniem 2 pozycje godne uwagi na początek: Wojownik SEO, i oczywiście: Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Poniżej link do tej drugiej: https://helion.pl/ksiazki/pozycjonowanie-i-optymalizacja-stron-www-jak-sie-to-robi-wydanie-iii-bartosz-danowski-michal-makaruk,pozop3.htm
 4. Jedyne co mi przychodzi na myśl to tylko największe wzrosty i spadki w Senuto. Zresztą topowe pod jakim kątem ?
 5. Opisy nie są karane przez Google tylko następuje problem w ocenie ważności. Możesz ustawić canonical na stronę zewnętrza ale nie wiem jaki jest w tym sens w tym przypadku. Nigdy nie korzystałem z PP więc nie znam wymagań tych programów.
 6. Przede wszystkim wygląd nigdy nie był czynnikiem rankingowym. Dla mnie może strona być i tekstowa jeśli ma dla mnie coś do zaoferowania. Nie musisz wierzyć. Nie wiem jaką masz konkurencję i jakie seo oni robią. W pozycjonowaniu nie możesz do końca trzymać się sztywnych reguł gdyż każda strona, branża działa i może reagować inaczej. Seo na dobre przenika się z UX i odwrotnie. Budujesz wartościowy ruch masz sprzedaż. Jeśli Sklep/strona jest jak kaszanka po 3 dniach z lodówki to sorry ale klient tego nie kupi. Czyli chyba ja już nie rozumiem Ciebie. Masz senuto i majestic. Więc i tak masz dwa dobre narzędzia dzięki którym możesz już pracować. Kanibalizacja? Poczytaj o canonical. Widzę że chcesz dużo i zaczynasz od du.. strony. Zacznij przede wszystkim od początku.
 7. No i co z tego że jest NF? Czasami dobre linki z takim atrybutem więcej dadzą niż DF. Testuj i próbuj ale przypadkiem nie na domenie docelowej. No chyba że masz dużo $ do wydania to zamawiaj art sponsorowane. Jednak musisz pamiętać że lini trzeba dywersyfikować pod kątem źródeł jak i atrybutów itp. itd.
 8. Darmowe fora, blogi czy inne strony to nie jest spam. Wszystko zależy od tego co to za miejsce. Tak samo kupując art sponsorowane czy jak piszesz linki z współpracy barterowej mogą być również obarczone ryzykiem spamu. Najlepiej jest po prostu monitorować miejsca skąd chcesz linkować. TF i CF to tylko kolejny wskaźnik kolejnego softu. Bardzo łatwo można go zmanipulować.
 9. Dzień dobry. Szukam osoby która potrafi pisać szablony pod ZennoPostera. Interesuje mnie rozwiązanie polegające na rejestracji nowych użytkowników na forach. Skrypt powinien pobierać adresy url, loginy i hasła z pliku i następnie je rejestrować (poprzez proxy). Wiem że ciężko jest stworzyć uniwersalny szablon więc może być dla konkretnego silnika np. PhpBB. Po wypełnieniu danych, moduł powinien sprawdzać pocztę oraz aktywować konto. Pomyślnie zarejestrowane konta zapisuje do nowego pliku. Forma rozliczenia FV lub useme. dane firmy: dolp.pl Łukasz Wesołowski, ul. Zientary-Malewskiej 55b/43 , 10-310 Olsztyn.
 10. Jeden seo rabin powie tak, a drugi powie nie. Ciężko jest jednoznacznie określić jak algo zareaguje na taką zmianę. Wiele również zależy od tego jak silna jest Twoja domena oraz jak bardzo konkurencyjna jest fraza. Gdy jest to site długo wygrzewany to moim zdaniem taka zmiana nie powinna nic namieszać jeśli odejmiesz litraż z meta title. Dlatego sam przetestuj bo raczej nie znajdziesz 100% odp na to pytanie.
 11. Jedyne co mi przychodzi na myśl to gdy posiadasz takie strony i mają one jakiekolwiek znaczenie w postaci widoczności i ruchu oraz odpowiedniego linkowania wewnętrznego jak i offfsite to masz takie opcje: - dołączyć do whitepress czy linkhouse i zacząć sprzedawać miejsce na art. sponsorowane - wrzucić adsense i czerpać korzyści z reklam
 12. Przede wszystkim podałeś zbyt mało danych aby cokolwiek można było odpowiedzieć i poradzić. Musisz zapamiętać kilka ważnych kwestii gdy chcesz robić 301-ki czyli: - to że przechwycona domena ma takie a nie inne statystyki co o niczym nie świadczy. Bardzo ważny jest profil linków jaki do niej kieruje bo możesz mieć 97% df a okaże się, że to chiński spam + porno i jeszcze domena z filtrem. Wtedy jeśli ją przekierujesz to ten cały syf trafia na Twoją docelową i jest mały zonk. - jeśli masz możliwość to przed przechwyceniem sprawdź co było i co się działo na tej domenie. Użyj chociażby wayback machine, a jeśli nie masz płatnych dostępów do softu to zawsze możesz przetestować na kilka dni senuto czy semstorm. Zauważysz czy w ogóle będzie sens chwytania tej domeny jak tam się od dawna nic nie dzieje, a widoczność była budowana w ogóle na inną tematykę. - absolutna podstawa czyli sprawdzenie co jest zaindeksowane i w jakiej ilości. Wrzucasz site:domena.pl i masz jakikolwiek pogląd. Więc to że domena ma tyle backlinków to jeszcze nic nie mówi. No i również nie rób podstawowego błędu czyli nie sugeruj się tylko wskaźnikami TF czy CF bo akurat te jest bardzo łatwo sztucznie nabić. Pozdrawiam
 13. Jeszcze należy dodać co to za profile i ile ich będzie. Jeżeli tylko profile to lepiej jest dywersyfikować źródła linków.
 14. Patrząc prostolinijnie tak by było ale nie jest to regułą. Co z tego że masz np. 10 fraz w top 10 jeżeli one nie konwertują na ruch. Tu można gdybać. Testuj, twórz posty, linkuj i z czasem jeśli będą to atrakcyjne tematy to ruch się rozkręci. Forum to dość specyficzny temat i jeśli jest ono ciekawe to samo się wypozycjonuje. Zresztą jest bardzo obszerny temat już na PiO.
 15. Jeżeli branża jest specyficzna wiec pewnie jest mało wyszukiwań wiec może ci nic nie pokazać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy