killerbees1982

Forumowicze
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

killerbees1982 last won the day on March 24 2018

killerbees1982 had the most liked content!

Community Reputation

29 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://dolp.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

2,682 profile views
 1. killerbees1982

  Którą stronę pozycjnować

  Jak już tu napisali poprzednicy kwestia wizualna pozostawia wiele do życzenia. Postaw się w sytuacji osoby szukającej opon i powiedz szczerze czy kupiłbyś opony z takiej strony. Jest podany jakiś telefon i tyle jeśli chodzi o kontakt. Żadnych danych firmy itp.? Skąd wiadomo, że to nie jest firma krzak. Więc na samym początku ja przede wszystkim zacząłbym od przebudowy strony, poprawił UX i wtedy dopiero solidnie wziął się za SEO. Po co robić to od drugiej strony? Moim zdaniem nie tędy droga.
 2. killerbees1982

  Katalog firm

  Witam wszystkich. Zapraszam do dodawania firm do nowo powstałego katalogu firm. Znajdziecie go pod adresem https://tukatalogstron.pl Aktualnie trwa zbieranie nowych wpisów, więc zachęcam do dodawania. Póki co nie jest możliwa opcja płatna tylko darmowa na 180 dni. W razie pytań proszę pisać na PW.
 3. killerbees1982

  Blog - zaplecze

  To zacznij od czytania starych postów na tym forum. Oczywiście dużo się zmieniło do tego czasu ale wiedzę podstawową zyskasz. Ogarnij content, optymalizację i link building no i możesz działać.
 4. killerbees1982

  Blog - zaplecze

  Trochę nie rozumiem toku rozumowania. Zaplecze jakby nie było zazwyczaj wiąże się z pewnymi kosztami i stawia się je w wiadomym celu. Jeśli chcesz mieć darmowe SEO to sorry ale nie tędy droga. Poza tym jedna strona zaplecza w większości przypadków nic nie da. No i zaplecze także trzeba linkować bo inaczej jego moc będzie równa 0. No chyba że zrobisz coś z przechwyconych domen.
 5. killerbees1982

  Katalogi

  Nie byłbym tego taki pewny. Organoleptyczne ocenianie miejscówki może się źle skończyć. Mimo wszystko jakaś wiedza jest potrzebna. No to np. Wikipiedia? Ma od groma linków wychodzących i sądzisz, że jest zła?
 6. killerbees1982

  stara czy nowa domena? Którą wybrać?

  To że domena ma jakieś TF i linki to jeszcze nic nie znaczy. Najważniejszy jest profil linków tej domeny. Zobacz co to za linki prowadzą do www. Bez sprawdzania można kupić kota w worku
 7. killerbees1982

  Namierzenie SWL

  SB czyli ScrapeBox. Jak pisał oka pewnie kiedyś ktoś pojechał automatem i dostałeś pakiet linków
 8. killerbees1982

  Witam Państwa :)

  Na pewno @MaxPan będzie zainteresowany tym co piszesz
 9. killerbees1982

  Linki z anchorem - skąd, gdzie, jak?

  Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o podnoszeniu SEO wyszukiwarki. I tak w ogóle to w ramach świąt taki prezent:
 10. killerbees1982

  Zawiecha google?

  Wszystko jest w porzadku że widzisz tyle linków. Jeśli z 1 domeny wychodzi n linków to wynik jest prosty.
 11. killerbees1982

  Zawiecha google?

  Linków z tego co widziałem jest kilkanaście. Jak napisał Grey wszystko praktycznie EM. Jak napisałeś strona ma kilka miesięcy, widoczność znikoma wg Senuto. Wyskakuje ci z serpów dlatego że jest młoda. Ty dowaliłeś 100% df i również to nie wygląda dobrze. Poza tym powoli linki ci się odpinają więc spadki są nieuniknione.
 12. killerbees1982

  Dzisiaj strony pospadały

  @PawelC mam dokładnie to samo. Gdzie wcześniej było dość stabilnie a nagle multi skoki. Chociaż od wczoraj sytuacja zaczyna się normować.
 13. killerbees1982

  Strona z treścią, która już jest

  Może to również wynikać z tego że dziś mało osób interesuje się tekstami z piosenek.
 14. killerbees1982

  Linki ręczne - forum logowanie

  @idmultimedia nie wiem co miałeś na myśli, ale sytuacja linków ręcznych w 2018 r. na pewno wygląda lepiej niż linków z automatu. Korzystając z dość rzadkiej okazji wręczam Ci