Jump to content

killerbees1982

Forumowicze
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

killerbees1982 last won the day on March 24 2018

killerbees1982 had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://dolp.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

3,247 profile views
 1. Dzień dobry. Szukam osoby która potrafi pisać szablony pod ZennoPostera. Interesuje mnie rozwiązanie polegające na rejestracji nowych użytkowników na forach. Skrypt powinien pobierać adresy url, loginy i hasła z pliku i następnie je rejestrować (poprzez proxy). Wiem że ciężko jest stworzyć uniwersalny szablon więc może być dla konkretnego silnika np. PhpBB. Po wypełnieniu danych, moduł powinien sprawdzać pocztę oraz aktywować konto. Pomyślnie zarejestrowane konta zapisuje do nowego pliku. Forma rozliczenia FV lub useme. dane firmy: dolp.pl Łukasz Wesołowski, ul. Zientary-Malewskiej 55b/43 , 10-310 Olsztyn.
 2. Jeden seo rabin powie tak, a drugi powie nie. Ciężko jest jednoznacznie określić jak algo zareaguje na taką zmianę. Wiele również zależy od tego jak silna jest Twoja domena oraz jak bardzo konkurencyjna jest fraza. Gdy jest to site długo wygrzewany to moim zdaniem taka zmiana nie powinna nic namieszać jeśli odejmiesz litraż z meta title. Dlatego sam przetestuj bo raczej nie znajdziesz 100% odp na to pytanie.
 3. Jedyne co mi przychodzi na myśl to gdy posiadasz takie strony i mają one jakiekolwiek znaczenie w postaci widoczności i ruchu oraz odpowiedniego linkowania wewnętrznego jak i offfsite to masz takie opcje: - dołączyć do whitepress czy linkhouse i zacząć sprzedawać miejsce na art. sponsorowane - wrzucić adsense i czerpać korzyści z reklam
 4. Przede wszystkim podałeś zbyt mało danych aby cokolwiek można było odpowiedzieć i poradzić. Musisz zapamiętać kilka ważnych kwestii gdy chcesz robić 301-ki czyli: - to że przechwycona domena ma takie a nie inne statystyki co o niczym nie świadczy. Bardzo ważny jest profil linków jaki do niej kieruje bo możesz mieć 97% df a okaże się, że to chiński spam + porno i jeszcze domena z filtrem. Wtedy jeśli ją przekierujesz to ten cały syf trafia na Twoją docelową i jest mały zonk. - jeśli masz możliwość to przed przechwyceniem sprawdź co było i co się działo na tej domenie. Użyj chociażby wayback machine, a jeśli nie masz płatnych dostępów do softu to zawsze możesz przetestować na kilka dni senuto czy semstorm. Zauważysz czy w ogóle będzie sens chwytania tej domeny jak tam się od dawna nic nie dzieje, a widoczność była budowana w ogóle na inną tematykę. - absolutna podstawa czyli sprawdzenie co jest zaindeksowane i w jakiej ilości. Wrzucasz site:domena.pl i masz jakikolwiek pogląd. Więc to że domena ma tyle backlinków to jeszcze nic nie mówi. No i również nie rób podstawowego błędu czyli nie sugeruj się tylko wskaźnikami TF czy CF bo akurat te jest bardzo łatwo sztucznie nabić. Pozdrawiam
 5. Jeszcze należy dodać co to za profile i ile ich będzie. Jeżeli tylko profile to lepiej jest dywersyfikować źródła linków.
 6. Patrząc prostolinijnie tak by było ale nie jest to regułą. Co z tego że masz np. 10 fraz w top 10 jeżeli one nie konwertują na ruch. Tu można gdybać. Testuj, twórz posty, linkuj i z czasem jeśli będą to atrakcyjne tematy to ruch się rozkręci. Forum to dość specyficzny temat i jeśli jest ono ciekawe to samo się wypozycjonuje. Zresztą jest bardzo obszerny temat już na PiO.
 7. Jeżeli branża jest specyficzna wiec pewnie jest mało wyszukiwań wiec może ci nic nie pokazać.
 8. W sumie jak sam zakładasz tematy to jeszcze spoko. Jednak jeżeli robisz w nim dyskusje sam ze sobą to chociaż zadbaj o zmienność IP. Będzie to wyglądało bardziej naturalnie. Do tego zmiana przeglądarki, trochę z mobile itp.
 9. @pdg12345 więc pozostaje ci np. senuto, semstorm itp. oprogramowanie.
 10. Jeśli za free to w sumie zawsze można było sprawdzać w keywords planner. Nie wiem jak jest teraz.
 11. Nawet jeśli wymyśla to i tak daje to dużo. Nie wolno się opierać tylko i wyłącznie na jednym narzędziu. Gdy znajdziesz już dzięki answerthepublic interesujące cię pytania warto jest również posprawdzać ilości wyszukiwań na dane zapytania, trudności itp. Mimo wszytko bardzo to ułatwia pracę.
 12. Z wujkiem jest taka sytuacja że może to zrobić ale nie musi. Wpisz w wyszukiwarkę cache:adresstrony i zobacz kiedy ostatni raz była ona przeindeksowana.
 13. @Toto fryzjerzy w Olsztynie z tego co wiem są całkiem nieźli
 14. Ja osobiście bym się nie porywał na stawianie sklepu nie mając praktycznie pojęcia o seo. Zacznij może od stawiania strony z blogiem, gdyż sklep zawsze możesz podpiąć. Zobacz jak idzie ci nasycanie frazami i czy w ogóle teksty które zamieszczasz będą z czasem ściągały ruch. Zapoznaj się z linkowaniem wewnętrznym i uważaj na kanibalizację, gdyż z tego co piszesz łatwo możesz namieszać w całej strukturze serwisu.
 15. Jak już tu napisali poprzednicy kwestia wizualna pozostawia wiele do życzenia. Postaw się w sytuacji osoby szukającej opon i powiedz szczerze czy kupiłbyś opony z takiej strony. Jest podany jakiś telefon i tyle jeśli chodzi o kontakt. Żadnych danych firmy itp.? Skąd wiadomo, że to nie jest firma krzak. Więc na samym początku ja przede wszystkim zacząłbym od przebudowy strony, poprawił UX i wtedy dopiero solidnie wziął się za SEO. Po co robić to od drugiej strony? Moim zdaniem nie tędy droga.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy