Jump to content

killerbees1982

Forumowicze
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

killerbees1982 last won the day on January 26

killerbees1982 had the most liked content!

Community Reputation

38 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://dolp.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

3,632 profile views
 1. @jimmi nie mam tam serwera pocztowego, ale był czas, ze również szukałem. Brałeś może pod uwagę ? https://www.ovh.pl/emaile/
 2. Tak ma sens. Frazy długiego ogona bardzo często są prostymi frazami więc samą optymalizacją możesz zrobić topy bez żadnego linka. Jeśli już chcesz jakieś automaty do linków to jest kilka. Xrumer, Xneolinks, Zenno Poster do automatyzacji zadań. Jednak odradzam Ci ich stosowanie jeśli nawet o nich nie słyszałeś. Narobisz sobie biedy przy nieumiejętnym ich stosowaniu.
 3. Zadałeś tak dużo pytań w jednym czasie na dość poważną kwestię jaką jest linkbuilding. Jest cała masa artykułów o tym mówiąca więc czytaj i analizuj. Jeśli to świeża domena to nie wał do niej jak z PK. W przypadku rodzaju linków to ważnym jest aby dywersyfikować źródła ich pochodzenia. Precle nadal są i mają się dobrze chociaż wiele osób pisze że są to linki z publikacji blogowych. Chyba nie bardzo rozumiesz pojęcia długiego ogona. Programy do zdobywania linków istnieją jak również są programy do automatycznego linkowania.
 4. Zrób bardziej urozmaicone tytuły bo na każdej podstronie masz siłownia Koszalin, zrób porządek w linkach bo wyrzuca 404, są jakieś 301noindex i wstaw normalną mapkę na stronę a nie jpg
 5. Nie wiem nie widziałem strony. Może masz za mało tekstu itp. Ciężko stwierdzić po ustawieniu samych meta.
 6. Zawsze jeszcze możesz pomyśleć o linkowaniu wewnętrznym oraz zewnętrznym. Zakładam również że podstrona nie ma ustawionego noindex.
 7. Wyróżnianie fraz poprzez ich "boldowanie" ma tylko i wyłącznie walory estetyczne. Najwidoczniej Twoje teksty może są dobre, ale bez konkretnego reserachu chociażby pod ilość zapytań. Przeanalizuj sobie je w bazie słów kluczowych Senuto lub za pomocą Suerfera. Zawsze też możesz volume sprawdzić przy pomocy ubersuggesta. Do tego dochodzi kwestia linkowania wewnętrznego, zewnętrznego i cała masa innych rzeczy które trzeba analizować na żywym organizmie. Howgh
 8. Przede wszystkim zacznij od czytania tego forum. Tu masz całość wiedzy za darmo.
 9. Nie wiem w czym masz problem. Dostałeś jak na tacy rozwiązanie więc je zastosuj. Tym bardziej, że temat był już miesiąc temu przez Ciebie założony. Jeśli nie dajesz rady to złóż ogłoszenie w odpowiednim dziale i ktoś ci to odpłatnie zrobi.
 10. Jeśli faktycznie chcesz wystartować z własnym e-commerce to beż nawet minimalnej wiedzy odradzam ten krok. No chyba że lubisz tracić $ na źle podjęte działania. Jak wyżej koledzy podali, postaw sobie nawet prostą stronę na proste frazy i zobacz co działa, a co nie. Szukasz źródeł do nauki ? Właśnie tu masz mega źródło czyli forum PiO, tylko cofnij się nawet do postów sprzed 10 lat i czytaj aby pojąć podstawy. Wiele rzeczy jest nieaktualnych lub teraz nie działa, jednak trochę można pomyśleć i jest możliwość odseparowania starej wiedzy od nowej. W przypadku lektur to jak wspomniano książki posiadają zazwyczaj nieaktualną wiedzę, chociaż jeśli chcesz to np. na alledrogo za parę srebrników możesz znaleźć moim zdaniem 2 pozycje godne uwagi na początek: Wojownik SEO, i oczywiście: Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Poniżej link do tej drugiej: https://helion.pl/ksiazki/pozycjonowanie-i-optymalizacja-stron-www-jak-sie-to-robi-wydanie-iii-bartosz-danowski-michal-makaruk,pozop3.htm
 11. Jedyne co mi przychodzi na myśl to tylko największe wzrosty i spadki w Senuto. Zresztą topowe pod jakim kątem ?
 12. Opisy nie są karane przez Google tylko następuje problem w ocenie ważności. Możesz ustawić canonical na stronę zewnętrza ale nie wiem jaki jest w tym sens w tym przypadku. Nigdy nie korzystałem z PP więc nie znam wymagań tych programów.
 13. Przede wszystkim wygląd nigdy nie był czynnikiem rankingowym. Dla mnie może strona być i tekstowa jeśli ma dla mnie coś do zaoferowania. Nie musisz wierzyć. Nie wiem jaką masz konkurencję i jakie seo oni robią. W pozycjonowaniu nie możesz do końca trzymać się sztywnych reguł gdyż każda strona, branża działa i może reagować inaczej. Seo na dobre przenika się z UX i odwrotnie. Budujesz wartościowy ruch masz sprzedaż. Jeśli Sklep/strona jest jak kaszanka po 3 dniach z lodówki to sorry ale klient tego nie kupi. Czyli chyba ja już nie rozumiem Ciebie. Masz senuto i majestic. Więc i tak masz dwa dobre narzędzia dzięki którym możesz już pracować. Kanibalizacja? Poczytaj o canonical. Widzę że chcesz dużo i zaczynasz od du.. strony. Zacznij przede wszystkim od początku.
 14. No i co z tego że jest NF? Czasami dobre linki z takim atrybutem więcej dadzą niż DF. Testuj i próbuj ale przypadkiem nie na domenie docelowej. No chyba że masz dużo $ do wydania to zamawiaj art sponsorowane. Jednak musisz pamiętać że lini trzeba dywersyfikować pod kątem źródeł jak i atrybutów itp. itd.
 15. Darmowe fora, blogi czy inne strony to nie jest spam. Wszystko zależy od tego co to za miejsce. Tak samo kupując art sponsorowane czy jak piszesz linki z współpracy barterowej mogą być również obarczone ryzykiem spamu. Najlepiej jest po prostu monitorować miejsca skąd chcesz linkować. TF i CF to tylko kolejny wskaźnik kolejnego softu. Bardzo łatwo można go zmanipulować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy