killerbees1982

Forumowicze
 • Zawartość

  213
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

killerbees1982 wygrał w ostatnim dniu 24 Marzec

killerbees1982 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

24 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://dolp.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn

Ostatnio na profilu byli

1786 wyświetleń profilu
 1. killerbees1982

  pytania początkującego

  1. Daruj sobie katalogi. Nie zaczynaj pozycjonowania od miejsc tego typu. 2. Im więcej postów tym konto może być bardziej wiarygodne. Postaraj się jednak przemycić link do posta. 3. Jest wiele stron do sprawdzania serpów. Poszukaj po Google i oceń ile fraz będziesz sprawdzał i przelicz to. Chcąc wchodzić w SEO to oprócz wiedzy i pracy potrzebujesz trochę $ chociażby na soft.
 2. killerbees1982

  Prywatne proxy - porządki w google?

  @Oxan_20 właśnie dziwne jest to że prywatne proxy też mi leżą. Ja tam użyłem wysoce anonimowych, których używam również w scrapeboxie. Inne systemy nie odpytują mi fraz przez te proxy, a w donlinkage idzie. To są prosiaki od młodego ale z proxylive. Edit: Z tel zrobiłem zrzut więc widać że działa https://ibb.co/eXxdzT
 3. killerbees1982

  Prywatne proxy - porządki w google?

  U mnie jest jak u większości jeśli mowa akurat o check4web. Jednak jest jedno ale. W donku w dodatkowych modułach jest przecież monitoring pozycji. Prosty, bez możliwości eksportu danych i wykresów graficznych ale jest. Mam 1 pakiet od młodego, wysoce anonimowych proxy, bodajże 10 sztuk. Częstotliwość sprawdzania 4 na minutę i o dziwo wszystko sprawdza jak ta lala. Nie ma zacięć w ciągu godziny poleci 240 fraz i cały czas śmiga.
 4. killerbees1982

  Cześć!

  Jak dla mnie z całym szacunkiem do osób tu piszących jest to dział do przywitania, a nie do dywagacji co jest ok a co nie. Szanujcie to forum i ludzi którzy włożyli w to masę swojego cennego czasu. Niech forum PiO zachowa formę która jest do dnia dzisiejszego i przenieście się z dyskusją do odpowiedniego działu.
 5. killerbees1982

  Piątek, piąteczek, piątunio

  @AdamBoganD czytałem oczywiście całość na FB lecz tam wolę się nie udzielać w takich tematach. Jeśli chodzi o moją opinię to strzyżenie owiec i tyle. Ta firma/agencja nie jest jedyną w Polsce która robi różnego rodzaju chwyty aby złapać jelenia. Pozycjonowanie za 19 zł jest możliwe tak samo jak pozycjonowanie strony docelowej z linków kupionych na allegro. Seowiec wie że w to się nie wchodzi, natomiast zwykły klient nie. I tu jest magia kurczę za 19 zł wypozycjonują mi stronę - pomyśli jeden z drugim. Oferta będzie już o przynajmniej 500 zł wyższa. A nóż widelec wpadnie lead. Taki trochę lejek marketingowy.
 6. @MaxPan nie będę ukrywał że ciekawość była wyżej ode mnie. Jeśli poradnik prezentuje taki sam poziom jak strona to ja wolę zdecydowanie wypasać owce w Bieszczadach
 7. Poczekaj niech @MaxPan tu wpadnie, to i żadne poradniki nie pomogą
 8. Ogólnie trochę jestem zdziwiony konwersacją w tym temacie. Koleś zadał pytanie o SEO do sklepu a wątek rozwinął się na 2 strony o stawach, szuwarach i innych rzeczach. Ja od siebie dla autora tematu mogę powiedzieć: 1. Czytaj na tym forum stare wątki. SEO się zmienia ale tak załapiesz podstawy podstaw. 2. Optymalizuj sklep cały czas, nie tylko na początku 3. Ogarnij linkowanie wewnętrzne i unikalne treści, opisy kategorii i produktów 4. Linkuj stronę główną, kategorie, produkty i bloga jesli taki będzie w sklepie. 5. Jeśli to nowa domena to uważaj z linkowaniem bo wszystko poleci w dół 6. Sprawdź konkurencję. Jeśli nie masz budżetu to możesz wykorzystać trial np seospyglass to cokolwiek zobaczysz. 7. Nie oczekuj cudów. Determinacja i czas oraz odpowiednia strategia powinny przynieść jakiekolwiek efekty. 8. Konkurencję masz w pip poważną więc zrób chociaż analizę SWOT i zanim wydasz złotówkę zastanów się czy warto. Niestety jak to w każdym biznesie czy realnym czy wirtualnym potrzebny jest kapitał początkowy. Jeśli go nie masz lub masz niewiele to przemyśl 2 razy czy warto w to się pchać.
 9. Że pochodzą od stron podejrzanych, gdzie leci spamem jak z Polski do San Escobar.
 10. Nie to czy spadają czy rosną. Chodzi o to jakie linki i skąd są kierowane do strony docelowej. Jeśli zobaczysz linki których nie tworzyliście i mają dziwne źródła wyjścia to coś jest nie tak. Nie musi to być depozycjonowanie lecz również często chińskie czy japońskie ataki tak wyglądają.
 11. killerbees1982

  RODO i Analytics

  W polityce prywatności musisz dodać zapis o narzędziach gromadzacych dane statystyczne. No i później wymieniasz jakie i w jakim celu jest to stosowane. Używasz analytics piszesz o nim, używasz pixel FB to również dodajesz do listy i opisujesz co zbiera.
 12. killerbees1982

  Promocja bloga z newsami

  Polecam np scrapebox, pomysły na footprinty i kilka godzin minimalnie jeśli chcesz cokolwiek znaleźć. Jak napisał @MaxPan nikt ci gotowej listy nie da bo po 1. Ludzie mają z tego $ i po 2. Im mniej linków tym lepiej
 13. killerbees1982

  Dziwny problem przy 301

  @jimmi nie rozumiem EDIT: Ok. Udało mi się rozwiązać problem. Zrobiłem mianowicie tak: RewriteEngine On RedirectMatch 301 /podstrona-miasto.html https://nowastrona.pl/nowa-podstrona/ ... ... ... RedirectMatch 301 / https://nowastrona.pl Jak widać w powyższym kodzie zaczynamy od uruchomienia 301, następnie ilość podstron przekazujemy na nowe podstrony. Na końcu / oznacza domenę główną przekierowywaną na nową domenę główną. Nie wie czy to jest do końca prawidłowo jeśli chodzi o składnię, ale w moim przypadku działa jak należy. Może komuś się przyda w przyszłości.
 14. killerbees1982

  Dziwny problem przy 301

  @kristofenes chodzi mi o to że główny adres przechwyconej domeny chcę przekierować na mój adres na główną. Reszta podstron z przechwyconej domeny chcę przekierować na podstrony domeny docelowej. Nie chcę wszystkich podstron kierować na domenę główną.
 15. Mam mały problem z którym pierwszy raz się spotkałem wykonując przekierowanie 301. Mianowicie przechwyciłem domenę i robię całkowite przekierowanie. htacces wrzucony i moje zdziwienie jest następujące. Na samym początku dałem przekierowanie na domenę główną używając: RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?stara-domena\.pl [NC] RewriteRule (.*) http://nowadomena.pl/$1 [R=301,L] Następnie w dalszych linijkach kodu daję przekierowanie na podstrony używając : Redirect 301 /podstrona-miasto.html https://nowadomena.pl/nowa-podstrona No i tak jakieś 30 razy bo tyle wychwyciłem podstron zaindeksowanych. Problem wynika z tego, że część przekierowań na podstrony działa idealnie, jednak inna część wskazuje na 404. Może ktoś się spotkał z podobną sytuacją?