killerbees1982

Forumowicze
 • Zawartość

  223
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

killerbees1982 wygrał w ostatnim dniu 24 Marzec 2018

killerbees1982 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

28 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://dolp.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn

Ostatnio na profilu byli

2362 wyświetleń profilu
 1. killerbees1982

  Witam Państwa :)

  Na pewno @MaxPan będzie zainteresowany tym co piszesz
 2. killerbees1982

  Linki z anchorem - skąd, gdzie, jak?

  Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o podnoszeniu SEO wyszukiwarki. I tak w ogóle to w ramach świąt taki prezent:
 3. killerbees1982

  Zawiecha google?

  Wszystko jest w porzadku że widzisz tyle linków. Jeśli z 1 domeny wychodzi n linków to wynik jest prosty.
 4. killerbees1982

  Zawiecha google?

  Linków z tego co widziałem jest kilkanaście. Jak napisał Grey wszystko praktycznie EM. Jak napisałeś strona ma kilka miesięcy, widoczność znikoma wg Senuto. Wyskakuje ci z serpów dlatego że jest młoda. Ty dowaliłeś 100% df i również to nie wygląda dobrze. Poza tym powoli linki ci się odpinają więc spadki są nieuniknione.
 5. killerbees1982

  Dzisiaj strony pospadały

  @PawelC mam dokładnie to samo. Gdzie wcześniej było dość stabilnie a nagle multi skoki. Chociaż od wczoraj sytuacja zaczyna się normować.
 6. killerbees1982

  Strona z treścią, która już jest

  Może to również wynikać z tego że dziś mało osób interesuje się tekstami z piosenek.
 7. killerbees1982

  Linki ręczne - forum logowanie

  @idmultimedia nie wiem co miałeś na myśli, ale sytuacja linków ręcznych w 2018 r. na pewno wygląda lepiej niż linków z automatu. Korzystając z dość rzadkiej okazji wręczam Ci
 8. killerbees1982

  Prośba o opinię

  Kwestia rezygnacji z usług firmy może wiązać się z karą. Kwestia jak umowa jest sporządzona. Jeśli warunki umowy na to pozwalają to może lepiej zakończyć współpracę. Jak piszesz ruch masz bardziej z Social niż organic, to dość słabo jak na rok pozycjonowania sklepu.
 9. killerbees1982

  Dlaczego moja strona ma nadal PR zero?

  Na początku pomyślałem że to jakiś żart. To tak na poważnie?
 10. killerbees1982

  Damy radę?

  @Herkules też jestem za tym jak napisał @MaxPan o tym koncie. Myślę że bez najmniejszego problemu znajdziesz wśród użytkowników PiO bratnie dusze które coś od siebie dadzą. Jeśli masz w planach jakieś zabiegi, chemie itp. rzeczy, jak dla mnie śmiało ustal gdzieś cel a na pewno znajdzie się kilka osób chętnych aby ci pomóc.
 11. killerbees1982

  pytania początkującego

  1. Daruj sobie katalogi. Nie zaczynaj pozycjonowania od miejsc tego typu. 2. Im więcej postów tym konto może być bardziej wiarygodne. Postaraj się jednak przemycić link do posta. 3. Jest wiele stron do sprawdzania serpów. Poszukaj po Google i oceń ile fraz będziesz sprawdzał i przelicz to. Chcąc wchodzić w SEO to oprócz wiedzy i pracy potrzebujesz trochę $ chociażby na soft.
 12. killerbees1982

  Prywatne proxy - porządki w google?

  @Oxan_20 właśnie dziwne jest to że prywatne proxy też mi leżą. Ja tam użyłem wysoce anonimowych, których używam również w scrapeboxie. Inne systemy nie odpytują mi fraz przez te proxy, a w donlinkage idzie. To są prosiaki od młodego ale z proxylive. Edit: Z tel zrobiłem zrzut więc widać że działa https://ibb.co/eXxdzT
 13. killerbees1982

  Prywatne proxy - porządki w google?

  U mnie jest jak u większości jeśli mowa akurat o check4web. Jednak jest jedno ale. W donku w dodatkowych modułach jest przecież monitoring pozycji. Prosty, bez możliwości eksportu danych i wykresów graficznych ale jest. Mam 1 pakiet od młodego, wysoce anonimowych proxy, bodajże 10 sztuk. Częstotliwość sprawdzania 4 na minutę i o dziwo wszystko sprawdza jak ta lala. Nie ma zacięć w ciągu godziny poleci 240 fraz i cały czas śmiga.
 14. killerbees1982

  Cześć!

  Jak dla mnie z całym szacunkiem do osób tu piszących jest to dział do przywitania, a nie do dywagacji co jest ok a co nie. Szanujcie to forum i ludzi którzy włożyli w to masę swojego cennego czasu. Niech forum PiO zachowa formę która jest do dnia dzisiejszego i przenieście się z dyskusją do odpowiedniego działu.