killerbees1982

Forumowicze
 • Zawartość

  203
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana killerbees1982 w dniu 24 Marzec

Użytkownicy przyznają killerbees1982 punkty reputacji!

Reputacja

18 Good

Contact Methods

 • Website URL
  https://dolp.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn

Ostatnie wizyty

1551 wyświetleń profilu
 1. killerbees1982

  Jak sprawdzić czy strona nie jest poddana depozycjonowaniu?

  Że pochodzą od stron podejrzanych, gdzie leci spamem jak z Polski do San Escobar.
 2. killerbees1982

  Jak sprawdzić czy strona nie jest poddana depozycjonowaniu?

  Nie to czy spadają czy rosną. Chodzi o to jakie linki i skąd są kierowane do strony docelowej. Jeśli zobaczysz linki których nie tworzyliście i mają dziwne źródła wyjścia to coś jest nie tak. Nie musi to być depozycjonowanie lecz również często chińskie czy japońskie ataki tak wyglądają.
 3. killerbees1982

  RODO i Analytics

  W polityce prywatności musisz dodać zapis o narzędziach gromadzacych dane statystyczne. No i później wymieniasz jakie i w jakim celu jest to stosowane. Używasz analytics piszesz o nim, używasz pixel FB to również dodajesz do listy i opisujesz co zbiera.
 4. killerbees1982

  Promocja bloga z newsami

  Polecam np scrapebox, pomysły na footprinty i kilka godzin minimalnie jeśli chcesz cokolwiek znaleźć. Jak napisał @MaxPan nikt ci gotowej listy nie da bo po 1. Ludzie mają z tego $ i po 2. Im mniej linków tym lepiej
 5. killerbees1982

  Dziwny problem przy 301

  @jimmi nie rozumiem EDIT: Ok. Udało mi się rozwiązać problem. Zrobiłem mianowicie tak: RewriteEngine On RedirectMatch 301 /podstrona-miasto.html https://nowastrona.pl/nowa-podstrona/ ... ... ... RedirectMatch 301 / https://nowastrona.pl Jak widać w powyższym kodzie zaczynamy od uruchomienia 301, następnie ilość podstron przekazujemy na nowe podstrony. Na końcu / oznacza domenę główną przekierowywaną na nową domenę główną. Nie wie czy to jest do końca prawidłowo jeśli chodzi o składnię, ale w moim przypadku działa jak należy. Może komuś się przyda w przyszłości.
 6. killerbees1982

  Dziwny problem przy 301

  @kristofenes chodzi mi o to że główny adres przechwyconej domeny chcę przekierować na mój adres na główną. Reszta podstron z przechwyconej domeny chcę przekierować na podstrony domeny docelowej. Nie chcę wszystkich podstron kierować na domenę główną.
 7. Mam mały problem z którym pierwszy raz się spotkałem wykonując przekierowanie 301. Mianowicie przechwyciłem domenę i robię całkowite przekierowanie. htacces wrzucony i moje zdziwienie jest następujące. Na samym początku dałem przekierowanie na domenę główną używając: RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?stara-domena\.pl [NC] RewriteRule (.*) http://nowadomena.pl/$1 [R=301,L] Następnie w dalszych linijkach kodu daję przekierowanie na podstrony używając : Redirect 301 /podstrona-miasto.html https://nowadomena.pl/nowa-podstrona No i tak jakieś 30 razy bo tyle wychwyciłem podstron zaindeksowanych. Problem wynika z tego, że część przekierowań na podstrony działa idealnie, jednak inna część wskazuje na 404. Może ktoś się spotkał z podobną sytuacją?
 8. Jak napisał @kristofenes 6 artykułów to zdecydowanie za mało, aby ludzie zaczęli odwiedzać bloga. Strona zbyt młoda aby od razu były efekty. Brak linkowania co świadczy o tym że strona praktycznie jest na zapleczu wyszukwarki. Podobno od około 80 artykułów można zacząć łapać ruch na długi ogon.
 9. killerbees1982

  SSL - tak czy nie?

  Zyskasz z pewnością Trust, a należy pamiętać że to jest jeden z czynników rankujących wg Google.
 10. killerbees1982

  SSL - tak czy nie?

  Ssl powoli staje się standardem. Tak samo jak obsługa mobilna. Zauważ że nic to cię nie kosztuje jeśli dasz darmowy certyfikat. Twój wybór.
 11. killerbees1982

  Przygotowanie pod pozycjonowanie sklepu

  Jak dla mnie, jeśli chcesz naprawdę robić to solidnie i gruntownie to 2-3 lata i może będzie solidny Top. Pamiętaj że markę się buduje, a nie kupuje.
 12. killerbees1982

  Sygnatura

  Zapoznaj się z regulaminem zanim zaczniesz żądać stopki. Jeśli masz w zamiarze uzyskanie tylko linka to zbyt dużej kariery na PiO ci nie wróżę.
 13. killerbees1982

  Budowanie zaplecza

  @Maciejus szybki rzut okiem na Google i w3school informuje The <link> rev attribute is not supported in HTML5.
 14. killerbees1982

  DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania

  Mam to samo. Przez api nie pobiera prosiaków
 15. killerbees1982

  [Wykonam] Linki z ogłoszeń lokalnych

  Wykonam 25 linków z ogłoszeń lokalnych. Takie linki doskonałe są do dywersyfikacji profilu linkowania oraz doskonale sprawdzają się przy pozycjonowaniu lokalnym, gdyż wpis zawiera również dane teleadresowe. Oferta obejmuje: wykonanie 25 linków żywotność wynosi od 2 miesięcy. Większość linków umieszczana jest na stałe Linki mają atrybuty nofollow jak i dofollow Możliwość umieszczenia słów kluczowych w opisie działalności (w niektórych linkach) Koszt wykonania 25 linków to 150 zł netto. Wystawiam ofertę jako osoba prywatna. Jeśli chcesz fakturę to nie ma problemu zrealizowania zlecenia poprzez useme. Zapraszam do kontaktu na kontakt(@)dolp.pl lub poprzez forum PiO na prywatną wiadomość.