Jump to content

killerbees1982

Forumowicze
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

killerbees1982 last won the day on March 24 2018

killerbees1982 had the most liked content!

Community Reputation

29 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://dolp.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

3,029 profile views
 1. Jeszcze należy dodać co to za profile i ile ich będzie. Jeżeli tylko profile to lepiej jest dywersyfikować źródła linków.
 2. Patrząc prostolinijnie tak by było ale nie jest to regułą. Co z tego że masz np. 10 fraz w top 10 jeżeli one nie konwertują na ruch. Tu można gdybać. Testuj, twórz posty, linkuj i z czasem jeśli będą to atrakcyjne tematy to ruch się rozkręci. Forum to dość specyficzny temat i jeśli jest ono ciekawe to samo się wypozycjonuje. Zresztą jest bardzo obszerny temat już na PiO.
 3. Jeżeli branża jest specyficzna wiec pewnie jest mało wyszukiwań wiec może ci nic nie pokazać.
 4. W sumie jak sam zakładasz tematy to jeszcze spoko. Jednak jeżeli robisz w nim dyskusje sam ze sobą to chociaż zadbaj o zmienność IP. Będzie to wyglądało bardziej naturalnie. Do tego zmiana przeglądarki, trochę z mobile itp.
 5. @pdg12345 więc pozostaje ci np. senuto, semstorm itp. oprogramowanie.
 6. Jeśli za free to w sumie zawsze można było sprawdzać w keywords planner. Nie wiem jak jest teraz.
 7. Nawet jeśli wymyśla to i tak daje to dużo. Nie wolno się opierać tylko i wyłącznie na jednym narzędziu. Gdy znajdziesz już dzięki answerthepublic interesujące cię pytania warto jest również posprawdzać ilości wyszukiwań na dane zapytania, trudności itp. Mimo wszytko bardzo to ułatwia pracę.
 8. Z wujkiem jest taka sytuacja że może to zrobić ale nie musi. Wpisz w wyszukiwarkę cache:adresstrony i zobacz kiedy ostatni raz była ona przeindeksowana.
 9. @Toto fryzjerzy w Olsztynie z tego co wiem są całkiem nieźli
 10. Ja osobiście bym się nie porywał na stawianie sklepu nie mając praktycznie pojęcia o seo. Zacznij może od stawiania strony z blogiem, gdyż sklep zawsze możesz podpiąć. Zobacz jak idzie ci nasycanie frazami i czy w ogóle teksty które zamieszczasz będą z czasem ściągały ruch. Zapoznaj się z linkowaniem wewnętrznym i uważaj na kanibalizację, gdyż z tego co piszesz łatwo możesz namieszać w całej strukturze serwisu.
 11. Jak już tu napisali poprzednicy kwestia wizualna pozostawia wiele do życzenia. Postaw się w sytuacji osoby szukającej opon i powiedz szczerze czy kupiłbyś opony z takiej strony. Jest podany jakiś telefon i tyle jeśli chodzi o kontakt. Żadnych danych firmy itp.? Skąd wiadomo, że to nie jest firma krzak. Więc na samym początku ja przede wszystkim zacząłbym od przebudowy strony, poprawił UX i wtedy dopiero solidnie wziął się za SEO. Po co robić to od drugiej strony? Moim zdaniem nie tędy droga.
 12. Witam wszystkich. Zapraszam do dodawania firm do nowo powstałego katalogu firm. Znajdziecie go pod adresem https://tukatalogstron.pl Aktualnie trwa zbieranie nowych wpisów, więc zachęcam do dodawania. Póki co nie jest możliwa opcja płatna tylko darmowa na 180 dni. W razie pytań proszę pisać na PW.
 13. To zacznij od czytania starych postów na tym forum. Oczywiście dużo się zmieniło do tego czasu ale wiedzę podstawową zyskasz. Ogarnij content, optymalizację i link building no i możesz działać.
 14. Trochę nie rozumiem toku rozumowania. Zaplecze jakby nie było zazwyczaj wiąże się z pewnymi kosztami i stawia się je w wiadomym celu. Jeśli chcesz mieć darmowe SEO to sorry ale nie tędy droga. Poza tym jedna strona zaplecza w większości przypadków nic nie da. No i zaplecze także trzeba linkować bo inaczej jego moc będzie równa 0. No chyba że zrobisz coś z przechwyconych domen.
 15. Nie byłbym tego taki pewny. Organoleptyczne ocenianie miejscówki może się źle skończyć. Mimo wszystko jakaś wiedza jest potrzebna. No to np. Wikipiedia? Ma od groma linków wychodzących i sądzisz, że jest zła?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy