Jump to content

saper82

Forumowicze
 • Posts

  85
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://inik.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

saper82's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam Mam stronę, jest to forum na phpBB. W meta desriptions nie mam podanej daty, mimo to w Google mam dodaną datę do opisu Rozumiem, że Google bierze daty z treści strony. Jak najłatwiej będzie pozbyć się daty? Czy w grę wchodzi tylko dodanie atrybutu data-nosnippet do elementów z datami?
 2. FP#03 dzięki Brak jakichkolwiek linków do skatalogowanej strony w katalogu, nawet nofollow.
 3. Forum pod adresem domena.pl istnieje od trzech lat juz, a blog pod adresem blog.domena.pl od roku był pod tym adresem. Dlatego pytam, czy zmiana subdomeny na folder nie pogorszy pozycjonowania. Forum dać na domena.pl/forum. Myślałem o tym, ale nie mam chętnych do prowadzenia portalu. Mimo to racja, jest to przyszłościowe rozwiązanie, może za rok sytuacja się zmieni.
 4. Witam Które rozwiązanie będzie lepsze: Rozwiązanie A - domena.pl - forum dyskusyjne - blog.domena.pl - blog o tej samej tematyce co forum Rozwiązanie B - domena.pl - forum dyskusyjne - domena.pl/blog - blog o tej samej tematyce co forum Dziś zmieniłem adres bloga z subdomeny na folder,,, (przekierowanie oczywiście zrobiłem z subdomeny). Nie wiem czy nie popełniłem błędu robiąc tak.,,, nie miałem wykupionego SSL na subdomene, a tylko na domene.
 5. #0000188 dzięki hmm, tylko dlaczego do Twoich katalogów da się dodać kilka wpisów na jeden kod? np, #0000183 nie przeszedł, a #0000188 już tak, pomimo że inni go użyli.
 6. Szukam miejsca gdzie mógł bym dodać artykuły z linkami prowadzącymi do mojej strony http://inik.pl Myślę że będzie to tematyka 1% podatku, rehabilitacja, niepełnosprawni, rozliczanie podatków. Artykułów jeszcze nie mam, będę je pisał pod daną stronę, będą więc w 100% unikalne.. Jeśli znasz miejsca gdzie mógł bym taki artykuł wstawić, proszę o kontakt.
 7. of27 wykorzystany ps. pisało że wpis dodany, a pod linkiem z wpisem wpisu brak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy