Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Nie umiem pisać makrosów pod Xneo. Czy któryś z was zrobi makrosy na 10 polskich for internetowych? Oczywiście odpłatnie. Proszę zainteresowanych o informację na priv. Dziękuję

 

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, mam 4.3.2.8 i staram się sciągnąć z xneolinks najnowszą wersję - ale przycisk na stronie nie działa . nie da się pobrać najnowszej wersji. 

Natomiast przy uruchamianiu xneolinksa przyciskam przycisk żeby się zaktualizował - niestety dostaję odpowiedź ....brak odpowiedzi serwera" 

wie ktoś co powinienem zrobić??

Też tak macie?? 

 

blad.jpg

Edytowane przez Maciejus
dołączam zdjęcie błędu

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, poradziłem sobie z tym problemem.  Zapytam jeszcze  - czy któryś z kolegów ZA KASĘ poświęci mi czasu i nauczy mnie robienia makrosów.... mam nagrane szkolenie ale im więcej go oglądam tym więcej mam pytań.... chciałbym żeby mi ktoś na te pytania odpowiedział i poprowadził co jak gdzie robić. Napiszę jeszcze nie jestem pozycjonerem więc nie będę robił kolegom konkurencji...... ? chcę uczciwie zapłacić za godzinę lub dwie prywatnego szkolenia....

Usługi budowlane, okna sprzedaż: okna , usługi geodezyjne: geodeta , budowa i projektowanie domu: architekt. Portale budowlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

XNEOLINKS v4.3.3.3 + nowa darmowa baza

 


Spis zmian

Nowe CMy i makrosy

  • Dodano obsługę Amiro cms, dodano nową automatyzację opartą na makrosach z obsługą trybu tworzenia tematów i rejestracji i edycji profili.
  • Dodano obsługę Burning Board w oparciu o system makrosow, z obsługą trybu tworzenia tematów i rejestracji i edycji profili.
  • Dodano obsługę  wtyczki WPForo dla WordPress cms. Obsługiwany jest tryb tworzenia tematów, tworzenia profili i odpowiedzi w  tematach.
  • Automatyzacja została opracowana z obsługa  wiele jeżyków i obejmuje obsługę ponad 15 różnych lokalizacji.
  • Dodano obsluge wtyczki ClassiPress dla WordPress cms.
  • Dodano obsługę jcow cms przez nowych(Twoich) treści makros.

Zmiany w dotychczasowych szablonach

  • Usprawniono proces wypełniania pól i znajdowania błędów (np. o aktywacji konta przez Administratora) w php-nuke cms.
  • Poprawiona logikę pracy z PHP-fusion cms.
  • Poprawiona logikę pracy z vBulletin cms. Dodano obsługę nowych odmian błędów na etapie rejestracji. Poprawiono wypełnianie pól. Teraz, gdy publikujesz publiczny post, Xneolinks automatycznie sprawdza obsługę bbcode, jeśli nie ma wsparcia, publikuje artykuł w formacie tekstowym.
  • Ulepszone wyszukiwanie pytań zabezpieczających dla MyBB cms.
  • Poprawiona logika pracy z WordPress cms. Opracowano nowe warianty rejestracji i autoryzacji użytkownika. Usprawniono proces wypełniania danych na etapie rejestracji i edycji profilu.
  • Zmieniono logikę przesyłania awatara i usprawniono proces wyszukiwania sukcesów dla wtyczki Buddypress w WordPress cms.
  • Poprawiono logikę pracy dla modułu bbPress w wordpress cms.

Inne zmiany

  • Zaktualizowano bazę  pytań i odpowiedzi, dodano ponad 3500 nowych tekstowych captcha z odpowidziami. Dodano automatyczne rozpoznawanie niektórych, często powtarzających się odmian tekstowych captcha , na przykład "What number follows 93101?".
  • Poprawiono algorytm rozwiązania recaptchaV2, w szczególności poprawiono wyszukiwanie atrybutów data-s.
  • Poprawiono wyszukiwanie i proces rozwiązania recaptchaV3.
  • Teraz domyślnie wyłączone jest wysyłanie  proxy podczas rozpoznawania captcha w xevil lub capmonster2. Odbywa się to w celu zwiększenia % udanych rozpoznań.
  • Zmieniono logikę szukania udanego umieszczenia linku. Teraz wyszukiwanie obejmuje dane z ustawień artykułów i ustawień linków, niezależnie od miejsca umieszczenia. Wcześniej wyszukiwanie odbywało się tylko na podstawie danych sugerowanych przez standardową logikę.
  • Zwiększona dokładność automatycznego rozpoznawania niektórych graficznych captcha w wbudowanym OCR.
  • Naprawiono harwestowanie w Google  w narzędziu XneoPars.
  • Przywrócono wyświetlanie przeglądarki dla wersji przeznaczonej do testowania.
  • Inne, mniej znaczące ulepszenia i poprawki.

 

p.s promocje i gratisy w związku z Black Friday i Cyber Monday 2021 i urodzinami (5 lat od początku sprzedaży) za chwile zostaną opublikowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze soft nie zgłasza nowej wersji. Restartowałem i zero update. Jest dalej 4.3.3.2

Edytowane przez mario1973

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Filmików instruktażowych nie ma jako takich jest dokumentacja dostępna na stronie. Są nagrania darmowych szkoleń dostępne dla uczestników ( sami sobie nagrywali), i osób co brali udział w promocji na Black Friday i Cyber Monday 2021. Więcej informacji możesz uzyskać przez support, email, forum, telegram

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2021 o 11:36, MaxPan napisał:

Masz filmiki ze szkolenia gdzie 4 godziny krok po kroku pokazywano na praktycznych przykładach jak pisać makrosy? Ogloszenie napisz na forum Xneolinks, tam prędzej ktoś się znajdzie.

 

 

Rozumiem, że filmików szukać u osób, które brały udział i same nagrywały? Czy ktoś z szacownego koleżanek i kolegów jest mi wstanie udostępnić?

21 godzin temu, MaxPan napisał:

, i osób co brali udział w promocji na Black Friday i Cyber Monday 2021. 

 

Jeżeli zakupiłem w tej promocji to jak skorzystać z "Dostęp do 3 zamkniętych seminariów szkoleniowych "

www.lodzpozycjonowanie.com.pl - Agencja Interaktywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeżeli zakupiłem w tej promocji to jak skorzystać

Napisać na support przez email, forum, najlepiej telegram.

Cytat

Rozumiem, że filmików szukać u osób, które brały udział i same nagrywały?

to s ą te same filmiki "Dostęp do 3 zamkniętych seminariów szkoleniowych ".

Udostępnić ich może tylko admin, użytkownikom udostępniać pliki z szkoleń zabroniono regulaminem szkoleń. Napisz na support ( odpowiedź może być opóźniona, bo admin był w szpitalu z COVIDem), ale chyba wszytko OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności